האם כדי להתחיל לעבוד ברימקס?

kinax

New member
האם כדי להתחיל לעבוד ברימקס?

אני סוכן נדל"ן חדש, ואני רוצה להיות סוכן נדל"ן מקצועי
ושם מציעים את כל הכילים לסוכן מתחיל.
האם כדי לעבוד ברימקס ? והאם כדי לעבוד כסוכן מתחיל ברימקס?
הייתי במשרד שלהם ויש שם אנרגיות חיוביות עם מקצועיות שממש אהבתי לראות

elvinnox

New member
האם כדאי לי לרשום סתם פוסט כדי שיהיה רשום שם את המילה רימקס?

&nbsp
ככה זה נראה מהצד בכל אופן.
&nbsp
לדעתי, לרימקס אין יתרון או העדפה מסתם מתווך רגיל.
זוהי עבודה עצמאית שתלויה בך, אם אתה נהנה להפריש אחוזים מהעסקאות שתסגור בשביל מנכ"ל רשת שירוויח על חשבון העבודה שלך - בהצלחה.
&nbsp

h a j b i

New member
זה פשוט פוסט המשך

בקודם הוא מתאר סוכנות שלא עושים חפיפה ועכשיו הוא מספר על הסוכנות ה - "נכונה"

אנרגיות חיוביות ? וואלה ?

למכירה דירה מלאה באנרגיות חיוביות, חזית פונה לכיוון האופטימיות והמחיר ממש נוטף אושר.
תתחיל לעבוד במשרד קטן כדי שלא תלך לאיבוד במשרדים עם עשרות סוכנים שלאף אחד לא יהיה זמן לחנוך אותך בתחילת הדרך.

כשכולם עברו למכוניות, אתה שואל איזה גזע סוס עדיף...

מקוצע תיווך הנדלן היום, מיותר מאי פעם. הבודדים ששורדים בו הם אנשים נוטפי כריזמה שנולדו עם כשרון למכירות ומסוגלים למכור הכל או נוכלים שאין להם בעיה לשקר ולערבב.
מההודעות האחרונות שלך, אני מתקשה להאמין שאתה בקטגוריה הראשונה. ובאופן אישי, ממש לא נח לי לראות אותך "לומד" להיות בקטגוריה השניה.
&nbsp
לדעתי, אתה סתם מבזבז זמן ועדיף לך לשקול תחום אחר.

עבודה ברי/מקס בפרט או עבודה במשרד תיווך אחר - עמדתי בנדון.

למען השקיפות אומר שאני עבדתי אצל זכיינית רי/מקס באיזור צפון ירושלים ועזבתי לאחר 3 חודשים ומעבר לדרך עצמאית.

ברי/מקס אתה מחוייב להשתתף בקורסים של החברה בתשלום.
זכיין רי/מקס ישראל משלב סגנון עבודה אמריקני של בלעדיות בעבודת התיווך שהוא סגנון העבודה הנכון .
במידה ותמצא את המשרד הנכון [זכיין איכותי] תקבל דפוסי עבודה נכונים שתוכל ליישם כשתחליט לצאת לדרך לבד.
ככלל אני ממליץ לך לצאת לעבודה לפחות בחצי השנה הראשונה במשרד תיווך "מחבק" ומקצועי לא בהכרח זכיין כזה או אחר של רי/מקס.
בכל מקרה אתה חייב להקים עסק ולהרשם ברשות המיסים וביטוח לאומי.
אל תתרשם "מאנרגיות" כאלה ואחרות, תפקידם הוא להוציא ממך את המיטב כי אתה ודומיך הם מקור הפרנסה של הזכיין [לא בהכרח בהיבט השלילי] ובמידה ולאחר תקופת זמן לא תספק את ה"סחורה" כלומר הכנסות, תמצא את עצמיך בחוץ.

בגדול...אני ממליץ לך לעבוד במשרד איזורי כל שהוא, שיוכל לספק לך חניכה מקצועית, הרגלי עבודה, יכולת למידה בישיבות צוות שבועיות, ויכולת להתפרנס לאחר הפרשת האחוזים שצריך להעביר למשרד.

בהצלחה באשר תבחר.

למעלה