נס ציונה - אשמח לשמוע ממי שמכיר

אמא0036

New member
נס ציונה - אשמח לשמוע ממי שמכיר

שלום לכולם, אנחנו מתעניינים לגבי מעבר לנס ציונה.
התרשמנו לטובה משכונת הדרי סמל, סביוני נצר ולב המושבה.
נשמח לדעת יתרונות וחסרונות של שכונות אלו, אם מישהו מכיר.
האם זה נכון שמערב נס ציונה, בסביבות הקניותר, נחשב כאזור יקר יותר ואם כן מדוע? תודה רבה מראש.

mulcha

New member
מהשכונות שציינת - הדרי סמל הכי מוצלחת

בניה חדשה יחסית (8-10שנים), אוכלוסיה ברמה גבוהה, בתי ספר טובים מאוד, קרובה למרכז.
לעומת הדרי סמל שבמערב נס ציונה, השכונות האחרות הן במזרחה. קטגורית אפשר לומר שמערב נס ציונה אזור יותר יוקרתי ומוצלח מהמזרח. השכונות המזרחיות שציינת אף רחוקות יותר ממרכז נס ציונה (הקניותר), וצריך להתנייד יותר עם רכב (מהדרי סמל אפשר ברגל). לא מכיר את בתי הספר במזרח אבל היות שהאזור המזרחי כולל שכונות קשות למדי (יד אליעזר, רח' מרגולין) נראה שהם קולטים לא מעט משם וזה לא טוב.
לסיכום לו הייתי רוכש דירה בנס ציונה הייתי בהחלט קונה בצד המערבי.

ezrk

New member
בית פרטי למכירה

מעוניין בבית פרטי בשכונה . צור קשר ? 052-6084416

אמא0036

New member
אבל שכונות לב המושבה וסביוני נצר סירני נחשבות טובות

עם אוכלוסייה צעירה, בית ספר, מרכז מסחרי, קאנטרי, גן שעשועים גדול קרוב,
אז מה שאתה כותב מעודכן לימינו או שכך זה היה פעם? תודה רבה.

mulcha

New member
מה שכתבתי הכי מעודכן שיש

לא אמרתי שאלה שכונות רעות. פשוט שכונות פחות טובות מהשכונות המערביות. גם בהדרי סמל שכונה צעירה ובתי ספר מעולים וגם שם יש את הגו אקטיב שיש שם בריכה וכל מה שצריך (אמנם יותר קטן מהקאנטרי). המערב נחשב חד משמעית מקום יותר טוב ובהתאם גם יעלה יותר.

אמא0036

New member
תודה ואילו שכונות מערביות טובות נוספות יש בנס ציונה לדעתך?

mulcha

New member
המערב פחות מורכב מהמזרח

מחירים סבירים (יחסית לתקופה זו, תקופת בועת נדלן טרום התפוצצות) אפשר למצוא בדירות ברח' האירוסים. דירות ישנות יחסית (1987 בערך) אבל אוכלוסיה טובה ומיקום מעולה ליד הקניותר, בעיקרון השכונה היא רמת סמל שזו השכונה הותיקה ביותר בעיר ואחת הנחשקות אם לא ה- (כמובן שרוב השכונה זה וילות של וותיקי העיר). אפשר גם בבניינים שבתחילת רחוב השיריון, בחלק שקרוב לקניון. חוץ מזה יש שכונות וילות במערב שאני מסיק שזה פחות רלוונטי אליכם (כיום, בתקופת בועה כאמור, המחירים הם 3 מיליון וצפונה). חוץ מזה יש את גבעת התור במערב אבל לדעתי היא מרוחקת מדי מהמרכז. ישנם אזורים שהם במערב וקרובים למרכז אבל בכל זאת כדאי שלא להתקרב (מספיק סיבוב בשכונה כדי להבין על אילו אזורים אני מדבר, בגדול מדובר בין רח' הטייסים לרח' ההסתדרות).

למעלה