רעש ממזגן

רעש ממזגן

אני משכירה דירה, היום צלצל אחד השכנים ואמר שהדיירים בדירה שלנו מפעילים מזגן כל הלילה וזה
מרעיש לו ולא מאפשר לו לישון, השכן הזה הוא טרבל מייקר קבוע, מה עלי לעשות?

מה יש לשאול- לפטור את בעית הרעש

את היית רוצה לסבול מרעש של מזגן? למה כשהשכן מתלונן אז הוא טרבל מייקר? למה לא להיות בן אדם? מעבר לכך שגם מבחינה חוקית עליך למנוע מטרדי רעש.
&nbsp
תבדקי האם יש אפשרות להעביר את המזגן למקום פחות רועש ו/או להתקין מכסה שימנע את הרעש ו/או להחליף את המזגן לפחות רועש ו/או לתקן את המזגן וכל פתרון אחר. זה יעלה לך כסף נכון אבל כך צריך לנהוג.

rj111

New member
מזגן אכן מרעיש

אני מכיר מישהו שהתקין מזגנים בחדרי השינה השכנה התלוננה לעירייה והוא קיבל קנס+צו להסיר את המדחסים.
אני חושב שבבניינים חדשים מותר לשים את המדחס רק במרפסת השירות.
בדקי האם ניתן להעתיק את המדחס למרפסת השירות.

h a j b i

New member
לבוא בשעה מאוחרת יחסית כששקט ברחוב ולבדוק אם זה באמת מרעיש

בצורה לא סבירה.
&nbsp
אם נראה לך שלא והוא סתם מגזים את יכולה להתעלם מהתלונות ולראות אם הוא יגיד תלונה.
&nbsp
אם נראה לך שכן אז את כמובן יכולה גם להתעלם מהתלונה או לבדוק אפשרות להזיז את מיקום המנוע של המזגן או להחליף אותו במזגן שקט יותר. אפשר לנסות לבקש מהדייר לא להשתמש במזגן בלילה אבל אני בספק א זה יעבוד.

elvinnox

New member
כמה כבר עולה מזגן שקט?

כמה אלפי שקלים, וזה יהיה טוב לפחות ל-10-15 שנה הבאות.
אז למה בשביל כמה אלפי שקלים מסכנים לתת לכלכך הרבה דיירים לסבול כלכך?
&nbsp
מזמינים איש מקצוע, מחלפים, עושים אקוסטיקה ובידוד וסוגרים את הסיפור.
&nbsp
לא יאמן מה החזיר הישראלי מוכן לעשות בשביל לחסוך כמה שקלים.

elvinnox

New member
מה הבעיה עם התגובה שלי?

אם היה ליד חדר השינה שלך קומפרסור שחופר לך כל הלילה ובעלות כלכך מינימאלית היה ניתן לפתור את הסבל הזה, היית מתבטא לפחות באותה צורה.
מדובר גם בשכן שגר שם וחי שם, למה לא לשמור איתו על קשרים טובים?
אולי מחר היא תרצה לפצל את הדירה והשכן רק יקפוץ על ההזדמנות ללכת לעיריה?
&nbsp
אין הבדל בין מטרד רעש סביבתי לבין זבל במדרגות ששכן כזה או אחר משאירים, בשני המקרים מדובר במטרד שפוגע בשאר הדיירים ולכן יש לפתור אותו, מה גם שמדובר בעלות זניחה.
אז כן, אם אתה לא גר שם וכל מה שמעניין אותך זה עוד פרומיל של תשואה, אז מדובר בחזירות. אין לי מילה אחרת.
&nbsp

דעתך הגיונית אך נאמרה בצורה לא ראויה.

בן אדם שאל שאלה, תענה תשובה בכבוד, שלדעתך עליו לתקן וכו'.
אין צורך לכנות בכינויים.

למעלה