איפה כדאי להשקיע ?

ע נ ב ר 20

New member
איפה כדאי להשקיע ?

שלום רב, כרגע אנחנו גרים בשכירות באיזור המרכז.

ברשותנו הון ראשוני של כ800,000 ש"ח ויש לנו אפשרות לבנות בית פרטי בקיבוץ בצפון הארץ בסכום זה ללא משכתנא בכלל על שטח של כחצי דונם (הקרקע כבר שלנו)
האם אתם חושבים שנכון יותר כלכלית לבנות בית פרטי בצפון בסכום הזה ולהשכיר אותו או לקנות דירה להשקעה באיזור המרכז ולקחת משכנתא ?

ייתכן ובעתיד הקרוב או הרחוק נרצה לגור בצפון

zazon369

New member
מן הסתם כדאי להשקיע איפה שיש יותר תשואה

שאלה.. אם את כבר מתכננת להשתמש בהון עצמי לצורך השקעה בנדל"ן, חשבת אולי להשקיע בנדל"ן בחו"ל שייצר לך תשואה יותר גבוהה על הכסף? בארץ כמה כבר תוכלי לקבל? בלחץ המקסימום זה 5%-6% (בפריפריה), אבל בחו"ל התשואות הרבה יותר גבוהות, וזה כולל שירות של חברות שינהלו לך הכל מא'-ת' ואת עם ראש שקט...

amot1

New member
שטויות במיץ תותים, ZAZON369 הוא כנראה בעל חברה בחול

שמוכרת לישראלים שחיים בסרט חלום על תשואות של 10-15% בשנה. "מנהלות ואת בראש שקט " אני יכול להבטיח לך שיהיה לך הכל חוץ מראש שקט. עדיף לך כבר לקחת את כספך , לזרו' את כולו בבורסה שאת לא מבינה כלום ( סתם מנחש ) , ככה יהיה לך ראש יותר שקט מאשר להתעסק עם חאפרים ישראלים שיש להם אולי משרד נוצץ בעזריאלי , אבל מוכרים לך זבל שהמקומיים לא נוגעים בו.
אני אומר זאת בוודאות מוחלטות, אני מתעסק עם נדלן בחול, ולא פעם ניתקלתי בישראלים , ובלי יוצא מן הכלל, ושימי לב טוב למה שאני אומר , בביטחון מלא, בלי יוצא מן הכלל, כללל החברות הישראליות מוכרות לישראלים שבארץ נכסים שלא שווים אפילו 20% מהערך שהם משלמים עליהם, וזה במקרה הטוב שבאמת מוכרים לך משהו , ולא אוויר.

למנהל הפורום אני חושב שאתה צריך לחסום את המשתמשים הגנבים והרשעים האלו שנותנים עצות אחיתופל עם אינטרסים מובהקים שייקנו מהם נדלן בחול.

zazon369

New member
חבל שזאת הרמה של משתמשים בפורום הזה

קודם כל אין לי שום חברה לנדל"ן (הלוואי), דבר שני, אם מישהו חושב שכולם
רשעים, זה כי הוא רשע אז הוא חושב שכולם דומים לו... אם אתה חושב שכל
החברות מרמות, מעניין מה זה אומר עליך... אני מאוד מרחם על האנשים שמשקיעים את כספם אצלך, אם בכלל מישהו באמת סומך עליך בשביל לשים את הכסף שלו אצלך..
זה שאתה שולל השקעה בחו"ל כנראה אתה מנסה לעשות לעצמך פרסומת סמויה
כדי שמשתמשים יפנו אליך להשקעות בארץ...
אלפי ישראלים משקיעים דרך חברות ישראליות (ואין לי שום עניין אפילו לפרט את שמם שח"ו לא אחשד בפרסום סמוי), וההוכחה שאם תסרוק את האינטרנט עם השם של אותם חברות לא תמצא אפילו פרסום אחד שלילי, ואני לעומתך כן בדקתי בצורה הזאת..
חבל שאתה מוריד את הפורום הזה לתת רמה עם התגובה המטופשת שלך, אין
אפילו מה להגיב עליה..

amot1

New member
אין לי שום פרסומת , אין לי שום קשר

אין לי שום עניין בשום השקעות בארץ ובחול עם ישראלים , אין שום קשר אפילו קרובבבב. אין לי שום קשר להשקעות נדלן , אף אחד לא פונה אליי , ואני לא פניתי לאף אחד פה אין שום עניין קרוב, קמצוץ אפילו.
אתה לא תמצא פרסום אחד שלילי כי השיווק של החברות האלו הוא מטורף , הם מביאים את טובי מקדמי האתרים , ומרימים את עצמם למקומות הראשונים בגוגל ומורדים כמעט כל ניסון להכנס בהם. אם תחפש ממש טוב תמצא .
תגיד לי למה על ענבל אור לא ראיתי כמעט שום דיווח שלילי למשך 5-6 שנים? רק ראית אותה מחייכת ונוצצת בכל מדור נדלן שיש .
אותו דבר לגבי חברת אדמה , והזרועה עוד נטויה.
מי שמיעץ להשקיע בחול עם חברות ישראליות " ויהיה לו ראש שקט " , זה פשוט טרוף . ראש שקט , זה הדבר האחרון שיהיה אדוני .
אלו השקעות שמתאימות לאנשים חזקים עם מספיק מזומן, ידע, ניסיון ומישהו מקומי שיכול לפקח !
אני אתן לך דוגמא, חבר שלי רצה לרכוש "דירה להשקעה" , 70 אלף דולר, הכנסה חודשית 900$ בחודש, ממש חלום , חבר טוב מהצבא אבל שנים לא דיברנו.
יום אחד הוא יצר איתי קשר כי שמע שאני גר בארה"ב, ואמר לי תקשיב יש את הדירה הזאת בשכונה הזאת והזאת אני מתעד לקנות . יצא שאני גר כמה שעות נסיעה מהעיר, אמרתי לו ששבוע הבא אני שם אעשה סיבוב לראות מה קורה.
נקודה חשובה, החברת הנוצצת בארץ במגדלי עזריאלי, אלו שישבו עם חליפות ועניבות והגישו קפה ותה בחינם, במשרד בקומה המי יודע מה בעזריקאלי אמרו שהנכס מושכר!!!
אז אני הולך, קודם כל שכונה ששום לבן לא יכול להכנס אחרי שעה 19:00, לא משנה, המשכתי, הבית ריק מאדם, ששאלתי את השכנים אם הדיירים עברו, הם אמרו לי על מה אתה מדבר 6 שנים אף אחד לא גר פה.
בקיצר החברה בארץ "מבטיחה" 3 שנים שכירות , ברור כי משמלים לו מהכסף לו, ועוד מלא דברים יפים.
מזל שיצא שבדקתי לו , כי אחרת היה מפסיד שם מאות אלפים , והוא ממש היה על סף חתימה, הוא לא התקשר אליי כי תכנן, זה ככה מישהו בארץ ייעץ לו כי ידע שאני גר בארה"ב, אז ייתקשר "בפוקס " .

למה מה ישראלים הם הכי חכמים בעולם ? אם גרמני יודע שהוא עושה תשואה של 15% על הכסף שלו בברלין הוא לא ייקנה ?! הוא יעדיף לשים בבנק לקבל ריבית שלילית ( זה מה שיש היום בגרמניה כמעט )
אם רומני מקבל 15% על הדירה שלו בבוקרשט הוא לא ייקנה ?!
אההה שכחתי רק לישראלים יש 60 אלף דולר להשקיע, לאף אחד אחר בעולם אין את הכספים האלו, וכולם טיפשים רק ישראלים חכמים גדולים .
עשה לי טובה ,

aeonf

New member
שותף לדעתך

המוטו של הרבה ישראלים זה "לא לצאת פרייר" או לחפש את "הקומבינה" הם פשוט לא מבינים שזה בדיוק מה שהם...
&nbsp

dat nigga daz

New member
אין מה לעשות.. ישראלים טיפשים...

מכיר את המשפט :
איך מזהים ישראלי שניתן לעבוד עליו ?
הוא מכריז בקולי קולות : "אני לא פראייר, עליי אי אפשר לעבוד"

elvinnox

New member
מסכים עם הנאמר

באופן כללי, אנשים לא מבינים שתשואה גבוהה משמעותה סיכון גבוה.
כפי שלמדנו בשיעורי הכלכלה הראשונים - אין ארוחות חינם.
&nbsp
אם משהו מציע לכם תשואה פנטסטית, כנראה שיש שם סיכון שמגולם שם ובסכומים כה גבוהים ובטח אם הם מהווים חלק משמעותי מהחסכון שלכם, לא הייתי ממליץ לשחק איתו.
ענבל אור ואדמה הם רק קצה הקרחון, רק השבוע פנו אלי עוד 3 חברות שהסתבר לי שהם נוכלים
&nbsp
אחד מאלו שפנו אלי, ענה לשם גיא מונסונגו
למזלי גוגל אפשר לבדוק טוב מאוד היכן שמים את הכסף.
&nbsp

בהחלט

אני בדקתי (באינטרנט) עבור חבר שלי שרצה לרכוש דירה להשקעה בארה"ב.
מי שלא יודע, יש אתר שמרכז את כל עסקאות הנדל"ן אז אפשר לדעת כל נכס מתי נמכר ובכמה.
החברה קנתה בית ב 30 אלף, מוכרת לישראלי ב 70 אלף, מבטיחה תשואה ל 3 שנים של 10% (כלומר כ 20 אלף סה"כ) , משכירה בחצי מזה ו"משלימה" את ההפרש מהרווח שלה. בסוף שלוש השנים משאירה אותו עם נכס שהוא יכול למכור בהפסד ניכר א להשכיר בגרושים

dat nigga daz

New member
תנסה להסביר את זה למוסקיטר האחרון..

הבן אדם נושק לגיל 60, ועדיין ניתן לעבוד עליו כאחרון הילדים

אתה כרגיל מנסה להמשיך להשמיץ... אבל מעולם לא המלצתי על חו"ל

ובאופן הכי הגיוני אני אגיד שעל כל אחד אפשר לעבוד. השאלה היא רק כמה מאמצים וחוכמה משקיעים בזה.
אני גם יכול להגיד שמנסיון החיים שלי, אחרי שכבר ניסו להאכיל אותי מספיק חרא כל מיני חכמולוגים, אני יודע שתמיד צריך להזהר.

וכל החושים שלי אומרים לי שצריך להזהר מהמלצות של אדם כמוך.
שאין לו שום בעיה מצפונית לשלוח את הקוראים לשעבד את כל העתיד שלהם ושל המשפחות שלהם בשביל ארבע קירות ברמת המחירים של שיא הבועה.

ככה שנוכלים לא חסרים.
אבל באמת שצריך להסתכל טוב טוב לא ליפול לידיים שלהם

dat nigga daz

New member
אם אתה כל כך זהיר, למה כל כך קל לעבוד עלייך ?.

הרי רק לפני כמה ימים אמרת שרק שרק כאלו שלא מבינים מחזיקים בנדל"ן במרכז תל אביב בתשואה 2.9%, והישראלים החכמים קונים בחו"ל עם תשואה 10% ועושים כסף אמיתי (יותר נכון עושים עליהם כסף אמיתי חחח)
אם זו לא תמימות - מהי תמימות ?!

ולא הבנתי איך החושים שלך אומרים לך להיזהר ממני ?
הלא אתה הוא הנוכל האמיתי - מחזיק נדל"ן בכמויות, אבל ממליץ לאחרים לא לקנות, אומר משהו ועושה אחרת - אחד בפה ואחד בלב - וזהו הפרופיל האמיתי של נוכלים.

אני לעומת זאת, מחזיק בנדל"ן - ובעד נדל"ן - אין שום סתירה בין תגובתיי למעשיי.
וזה ההבדל האמיתי בינינו.

אגב, מתי ראית שאני מפיל אנשים ?
בינתיים כל מי שהקשיב לי מודה לי עד היום,
ובלי קשר אני לא ממליץ לכולם לקנות (ולאלו שכן זה בתכנון מעולה),
אבל כאשר משפחה יושבת לך, חודש אחרי חודש, ומפסידה מאות אלפי שקלים, אני מרגיש צורך לתת להם סתירה כדי להעיר אותם.

אתה פשוט משקר... מעולם לא שלחתי אנשים להשקיע בחו"ל

וכן, תשואה של 2.9% היא תשואה עלובה, לא יחסית לחו"ל, אלה יחסית לתשואות שאפשר לעשות בפריפריה. !!!
אני דיברתי על תשואות בשעה נסיעה מהמרכז. לא על חו"ל
ואיך החושים שלי אומרים לי להזהר ממך?
כי אתה גם רוח ואין לך דרך ארץ, כי אתה משקר לגבי רכישות של נדל"ן,
כי אין לך כישורים בסייסים של חישובי ריבית וגם בגלל שאתה ממציא כאן כל הזמן תרחישים מופרכים על העתיד הבלתי אפשרי.

ולא יכול להיות שאתה מחשיב את עצמך למשקיע נדל"ן, ואתה גאה בתשואה של 2.9%. פשוט עלוב ולא הגיוני.
הסברתי לך בפוסט אחר שלאורך כ 10 שנים, אני אצבור מאות אלפי שקלים יותר ממך עם ההשקעה העלובה שלך.
אז איזה מין משקיע אתה?
מה אתה מבין בהשקעות?
זה כמו מישהו שיגיד שהוא משקיע בשוק ההון, ובסוף מתברר שיש לו אגרות חוב צמודות לפק"ם (ויש דבר כזה).
אז משקיע הוא משקיע, ןאת מישהו שמשכיב את הכסף שלו בקירות שלא מניבים את מה שהכסף יכול לעשות.

ואחרון חביב, כמישהו שיודע משהו על מוסר, אני חש בחוסר המוסריות שלך כאשר אתה שולח אנשים לרכוש דירות ולקחת הלוואות שלעולם לא יוכלו להחזיר.

dat nigga daz

New member
זהו, סופית הוכחת שאתה הומלס שלא מבין כלום בהשקעות !!!

תשואה נמדדת מול סיכון, ההשקעה שלי שווה לפק"מ , והיא עושה בערך פי 6.
ואני אפילו לא מדבר על רווח הון, שכבר הגעתי מ 2011 ליותר ממיליון שח

כמה שנות עבודה תעבוד בשביל זה ?
אין לך מושג כי מעולם לא תגיע לזה

אתה מסית אנשים לא לקנות כדי שיהיו הומלסים כמוך,
משפחות מפסידות את החיים שלהם בכל יום שהם מחכות, מסכנים הילדים.. אתה לא מרחם עליהם ?????

מי אמר שלא יחזירו הלוואות ? כולם עצלנים כמוך אתה חושב ?
אתה מדבר על פיטורים ? וכי שכירות לא צריך לשלם ?

אנשים כמוך באים לפורום כל פעם מחדש ונעלמים עם הרוח..

מזל שהרוב הגדול של האזרחים עם ראש על הכתפיים וקונים, ולא מקשיבים לנוכלים הומלסים כמוך

כי כולם יודעים - טיפש מי שמחכה

תמשיך להתלהם.. בסוף הקוראים מחליטים את מי לקחת ברצינות

ונראה לי שביחד עם ההתלהמות שלך, כינויי גנאי הבלתי פוסקים והסיסמאות ללא בסיס, אתה דווקא גורם לאנשים להבין שאם סוג האנשים כמוך דוחפים את הבועה, אז חייבים להתרחק מהוצאת כספים בנדל"ן.

והכתיבה שלך מוכיחה אתה כזה חסר מצפון...
כיצד אתה מסוגל לשים בשורה אחת, השתעבדות לארבע קירות שיכולה להביא לקריסה כלכלית של משחפהף עד לכדי איבוד של מאות אלפי שקלים במקרה של חוסר יכולת לעמוד בתשלומי משכנתא, מול הנזק הזמני שיכול להיות למישהו שגר בשכירות, שבמקרה הכי נורא עבורו, הוא יכול לעבור לדירה יותר זולה או לחזור להתגורר אצל המשפחה הקרובה...
כבובן שאלה שלא השתעבדו לארבע קירות במחירים שהם לא יכולים לעמוד בהם,, לא יפסיד גם את הבית וגם ימשיכו להיות משעבדים לשנים רבות על התחייבויות שלא יכלו לעמוד בהן..

אבל אתה תמשיך להתלהם ולהטעות אנשים,
ואנשים ימשיכו להתרשם מסוג ההמלצות שלך.

dat nigga daz

New member
הקוראים כבר החליטו..

וגם הם יודעים - טיפש מי שלא קונה

רק שתבין כמה שטויות אתה כותב –
אתה שולח אנשים שלא יכולים לשלם שכירות לגור עם ההורים – תראה איזה נזק אתה גורם להם !! גם זרקו כסף ללא הרף לפח – כסף שלעולם לא יחזור אליהם, וגם הם חוזרים להורים כמו טטלה... אם מקודם היו מסכנים הילדים, אז עכשיו גם מסכנים ההורים וגם ההורים של ההורים....
אז ממש נוכל וחסר לב

אבל אם כבר התחלת אני אמשיך –
נניח משפחה שלא יכולה לשלם משכנתא, היא פונה אל הבנק והם מגיעים להסדר. לעומת זאת, בעל בית יבעט אותם בתחת לכל הרוחות וגם יתבע אותם, והרי לך התוצאה.
נמשיך ונניח שהמשפחה בכל זאת קשה לה לשלם, היא יכולה למכור את הדירה, מהכסף שתקבל תקנה דירה זולה יותר וזהו.
משפחה זו, בניגוד למשפחה שגרה בשכירות, יש חיסכון בדירה, החיסכון הוא בדמות המשכנתא ששילמה לאורך השנים.

אבל אחד הומלס כמוך לא מבין את זה, אחד כמוך רואה תשואה של 10% בחברת שקר כלשהו ואומר לעצמו : "רגע, 10 גדול מ- 3, אז זה בטוח טוב יותר" .... חחחחחחח

המזל הוא שהרוב יודעים למי להקשיב, וזה בטוח לא לבן אדם כמוך שגורם להם גם לזרוק כסף לפח וגם לחזור להורים כמו טטלה

כי כולם יודעים – מי שחכם לא מחכה

יש עוד כל כך הרבה אפשרויות בנוסף לאלו שכתבת

רק כדוגמה, 2 דירות בצפון.
לפני החלטה כל כך משמעותית,
ממליץ בחום לשוחח עם מישהו קצת פחות "עלום"
ממשתמשי פורום אנונימיים.
&nbsp
ככלל אצבע, מי שהמקצוע שלו אינו בניה, יש סיכוי קלוש
שבניה לצורך השקעה תשתלם לו.
&nbsp
בהצלחה,
&nbsp
רימון חייט
מנהל פורום נדל"ן בתפוז
כותב הספר מדריך למשכנתא יעילה - http://www.effectivemortgage.co.il/spnv/
טיפים בחינם להחזרים נמוכים במשכנתא שלכם: http://www.effectivemortgage.co.il/tip
הרצאה שלי בנושא נדל"ן, השקעות ומשכנתאות: https://youtu.be/4x5fnkMmMSw
טלפון: 03-549-6611

zazon369

New member
amot1 אני מסכים איתך

תראה, זה שיש חברות ישראליות שמרמות זה אני גם יודע כי אני מכיר אישית אנשים שנכוו מהם, אבל הביקורת שלי הייתה שאי אפשר להכליל.. אגב מי שבאמת מעוניין בהשקעה כזאת לא יגיד "חתול אחד נשך אותי אז אברח מכל החתולים".. אנשים שלמדו איך לבדוק נכסים, כיום יכולים לדעת אם הנכס הוא מחיר מציאה או רמאות, תוך 10 דקות בעזרת מס' אתרי אינטרנט. אני מכיר את הרמאות שאתה מדבר עליה, לוקחים מאדם 60,000$ על בית בדטרויט אבל בתכלס קנו אותו שבוע לפני ב-10000$, אח"כ משלמים לו "תשואה" של 10% למשך 3 שנים ואז אומרים לו שהשוכר יצא ושיסתדר עם הנכס.. גילחו לו חצי מהקרן ודפקו אותו עם נכס בשכונה שסכנת נפשות אפילו להסתובב בה...
אבל אם הוא היה מסתכל באתרי האינטרנט בחו"ל, תוך כמה דקות היה רואה שהנכס מוצע למכירה ב-10000$ ובנוסף היה רואה את כל הנכסים ליד שמוצעים למכירה בסביבות אותו מחיר.. בצורה כזאת פשוט שלא היו מצליחים לעבוד עליו, אז הבעיה שלו הייתה חסרון בידע וזה כן משהו שאפשר לפתור.. פשוט שילמד.
ולגבי מה שכולכם אומרים על הגרמנים למה הם בעצמם לא עושים את זה?
זה רק מראה על חסרון ידיעה איך הדברים מתנהלים בחו"ל. אם תטו אוזן אסביר לכם למה הם לא יכולים לעשות את זה.

(ושוב אין לי שום חברה לנדל"ן ועדיין לא ביצעתי עסקה אחת, בתקופה האחרונה חקרתי את הנושא ונפגשתי עם אנשים כדי ללמוד ולכן אני יודע מה להגיב על השאלות שלכם כי אני שאלתי את אותם שאלות, אבל ההבדל שאני באמת חיפשתי תשובות ולכן קיבלתי אותם..)
בקיצור, אני כרגע מדבר על סוג אחד של השקעה בחו"ל כי רק אותו אני מכיר:
כאשר החברה קונה קרקע בארה"ב ובונה עליה, האמריקאי לא יכול לעשות את זה
והוא חייב את הישראלי.. למה?
הסיבה פשוטה מאוד, הוא לא יכול לקבל הלוואה לצורך בנייה... שכחתם את הפרט הקצת חשוב הזה.. בארה"ב הוא יכול לקבל משכנתא של 96.5% על בית בנוי.
כלומר אם הוא מתכנן לקנות בית שהישראלי בנה (קרקע + בנייה) ב-500000 ש"ח, האמריקאי צריך בחשבון שלו רק 17,500 ש"ח כדי לקבל את המשכנתא. ואם הוא צריך גם לקנות את הקרקע ואז לבנות עליה, כמה הוא יצטרך אם הוא לא יוכל לקבל הלוואה לצורך בניית הקרקע?? יופי.. הוא יצטרך לשלם מחיר מלא עבור הקרקע .. עכשיו אתם מבינים, זה לא שהאמריקאי "מעדיף" לקנות בית בנוי, זה פשוט כי הוא לא יכול אחרת... אין להם את הכסף לעשות מה שהישראלי עושה.. כמובן שאנשים באמריקה שיש להם כסף עושים את זה בעצמם אבל כמה מתוך האוכלוסיה באמריקה יש לה הון עצמי? לאותו אחוז מהאכלוסיה שאין לו הון עצמי והוא חייב להיעזר בהלוואה, אילו החברות פונות.
ושוב אני לא יודע לגבי עסקאות אחרות של שיפוץ בתים או נדל"ן מסחרי וכו', זה הדבר היחיד שלמדתי ולכן אני יכול להסביר למה אין דבר כזה "גרמני פרייאר"..

למעלה