5026 בת ים

land13

New member
5026 בת ים

האם יש למישהו מידע לגבי מגרש 5026 בת ים
יש לי מגרש במקום הנל אני צריך מידע לגבי התקדמות במקום
תודה

פרל דוד

New member
אתה מכוון בודאי לגוש 5026 בתכנית- בי/מק/1/410

אני מניח שיש לך זכויות מסויימות ב"מושע" בגוש 5026 חלקה 6 [247,5 דונם לערך] חשוב מאוד לדעת מה גודלו של השטח שרכשת [כדי לדעת מהם זכויותיך]
במידה ורכשת "זכות לדירה" מצבך לא טוב,אני מקווה שאתה יודע ע"ש מי רשומות הזכויות שרכשת בתכנית האיחוד וחלוקה/טבלאות האיזון, ואני גם מבין ששמך לא נמצא בתכנית זו שפורסמה באפריל 2013, ולכן לא ברור היכן נמצאות / מפוזרות זכויותיך.
זכויותיך[זכויות האדם שרשום בטבלאות] עפ"י גודלן היחסי חולקו ל-3 - לבניה רוויה,לבניה צמודת קרקע ולמלונאות, כך שבפועל תאלץ להדבר עם גורמים שונים כדי לרכוש או למכור זכויות מסויימות שאין באפשרותך לפעול בהם [חלקיקי אחוזים]

קרא בעיון כדי שתבין. [החלוקה מאוד מסובכת]
המלצות חקירת התנגדויות לתכנית בי/ /מק 1/410 רובע דרום מערב בעיר בת-ים - http://www.bat-yam.muni.il/VF/ib_items/10782/דוח חוקר בי-מק-410-1.pdf

נספח לוחות הקצאה וטבלאות איזון
- http://www.mmi.gov.il/IturTabotData/nispachim/telmer/5008497/20.pdf
כאן תמצא את מקור זכויותיך לעתיד.

מצב נכנס.
כדי לפשט ולהסביר, אני לוקח את זכויות "שלמה ארוך" [בגוש 5026 חלקה 6] ת.ז. 0281710 שחלקו ב"מושע" 1/507 או 488,1 מ"ר [זכויותיו מתחלקים עם עוד 125 שותפים במצב נכנס]
מצב יוצא.
שלמה ארוך קיבל זכות במגרש 41,41a למגורים ג' 2 + שפ"פ, 1.78 יח"ד מתוך 148 יח"ד
שלמה ארוך קיבל גם זכות במגרש 52 ביעוד למלונאות - 0,389 אחוז מתוך זכויות הבניה למלון.
זכויותיו של שלמה ארוך מוטות בניה רוויה ואינם כוללות בניה צמודת קרקע.

ולכן צריך לבחון מהיכן נובעות זכויותיך ולאן הם פוזרו.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
פרל דוד סלולרי - 052-8964914
מידענות,איתור מקרקעין, יזמות בנדל"נ, יעוץ פרטני למתחמי נדל"נ.

מייל - [email protected]

פרל דוד

New member
סטטוס קידום התכנית בבת ים.

השטח הקרקעי המתוכנן לבניה הוא אחד מעתודות הבניה הגדולות של עירית בת ים שעומדת לקרב ולחבר בכבישים את בת ים לאיזור מגורים יוקרתי צמוד קרקע בראשל"צ.

באם לא הבנת את המסר שבפוסט הקודם, להלן מס' המלצות -
1. בדוק ולמד - היכן מצויות זכיותיך הנרכשות והיכן פוזרו.
2. החלט היכן אתה משקיע בהגדלת הזכויות לכדי נכס מלא [צמוד קרקע או בניה רוויה במקרה ויש לך חלקים מזכות כל שהיא]
3. צור קשר עם שותפיך החדשים לזכויות המוקנות מהמצב היוצא, ובדוק מי הגורם עם הזכויות הגדולות ביותר, וחבור אליו.
4. מכור [או המתן לזמן המתאים] את הזכויות שאינך יכול או רוצה לקדם - לדוגמה מלונאות. [אלא אם בכוונתך לרכוש את כל הזכויות בשטח המלון]
5. קח שמאי מטעמך שיוכל להכין דו"ח עפ"י נתוני החלוקה כדי למקסם את זכויותיך בנכס [בניה רוויה או צמוד קרקע]
6. קח עו"ד מטעמך לחתימה על הסכמים עם שותפיך לייצוג האינטרסים שלך בזכויות.

7. לתשומת לבך - הבניה במתחם תהיה מדורגת [קיים מתווה עקרוני של הועדה] ורק לאחר ביצוע הפרצלציה ופיתוח הקרקע עם הכנת תשתיות מתאימה של הועדה, צפה לתשלום היטלי פתוח די גבוהים, ואם טרם שולם היטל השבחה אתה צפוי לשלם כ- 75 אלף עד 100,000 ש"ח ל- 100 מ"ר פחות או יותר.

8. צפי לתחילת בניה - 3 עד 5 שנים [תלוי בקצב קידום פיתוח התשתיות ע"י עיריית בת ים ובפתרון דרכי התעבורה באיזור]

לשם השקיפות.
אני עצמי עוסק בשיווק של 275 מ"ר בגוש 5027 עם זכויות דומות, מוטות צמוד קרקע [ צמוד קרקע, רוויה, ומלונאות] ונמצא במו"מ מתקדם למכירה.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
פרל דוד סלולרי - 052-8964914
מידענות,איתור מקרקעין, יזמות בנדל"נ, יעוץ פרטני למתחמי נדל"נ.

מייל - [email protected]

למעלה