המלצה חמה חזי חיים הדבר הבא בנדלן

אליהו 44

New member
המלצה חמה חזי חיים הדבר הבא בנדלן

חזי חיים תזכרו טוב טוב את השם , אדם ישר ואיש עסקים מהימן אשר עשיתי דרכו עסקת נדלן לפני כשבוע.
אני חי הרבה בחול ויש לי שם עסקים ולכן חיפשתי מישהו שיעזור לי.
קסם של בחור שיגיע רחוק מאוד, כשצריך להמליץ אני עושה זאת באהבה רבה.

פרל דוד

New member
מי אתה ["לעזאזל"] חיים חזי שדואג לפרסם את שמו מדי פעם.

ומכלול פעולותיו הברוכות נעלם מעיני...וכנראה לא רק מעיני.
ראו ברכות מאוג' 2012 בפורום יזמות - [URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=248&messageid=163884522#163878340[/URL]

חיים בחייך...אין לך שום דרך אחרת מלבד לשבח את עצמך ?

תגובה למאמר בכלכליסט על 8 הסיבות שמונעות ממך להיות עשיר.
רענן ורותי, תל אביב (22.08.14)-13 [תנו ציון לתגובה זו:]
62. חזי חיים הכוכב הבא של הנדלן בארץ לא מזמן פגשתי אדם מקצועי ושנון בשם חזי חיים. האינטראקציה הראשונית שהוא משאיר על אנשים פשוט מהפנטת ולא ניתן להשאר אדיש. חזי חיים בעצם מוכר נדלן מסחרי במחירים מאוד נמוכים לפי שיטה מקצועית ונוחה.
הוא בעצם קנה קומות משרדים ענקיות,חילק אותם לעשרות משרדים ומוכר אותם עם תשואה במחירים מצחיקים. אני ואשתי מאוד שמחים על היוזמה הברוכה, ואנו מעוניינים לפרגן . אנחנו קנינו דרכו שלושה משרדים ואנחנו מרוצים ביותר. המלצה מיוחדת לאדם מיוחד חזי חיים יישר כח.

מתוך: פורומים > תעסוקה.נט: תמיכה, ליווי וייעוץ תעסוקתי
כותרת ההודעה: חזי חיים נדלן ויזמות מספר אחת בארץ
מאת: מיכאל מדלובסקי
תאריך ההודעה: 00:03 29/06/14
את חזי חיים היזם הצעיר מאיזור המרכז,הכרתי לפני כשבועיים דרך המלצה של חברה טובה שלי שקנתה דרכו נכס באיזור בני ברק.
היתרון העצום שיש לאיש הזה על פני מתווכים רגילים הוא שחזי חיים מצויין בבניית עסקים , ונותן גם ייעוץ עסקי וגם ליווי צמוד.
אני חייבת לציין כי בהתחלה אני ובעלי היינו סקפטיים , אך לאחר היכרות קצרה הבנו שיש לנו עסק עם מקצוען, חזי חיים מעולה בעסקים ובייעוץ. ואני כותבת מנסיון,החלטתי שאני מפרגנת ומפרסמת אותו כי הוא היה כל כך טוב אלינו, כרגע העסק עובד ומרוויח ואנו מאוד מאוד מרוצים.
בשורות טובות ופרנסה בשפע לכולם.

בתגובה ל: חזי חיים נדלן ויזמות מספר אחת בארץ (מאת: מיכאל מדלובסקי)
אנה 38 19:00 08/09/14
חזי חיים אחד האנשים הטובים שיצא לי להכיר בשנים האחרונות.
איך שאני רואה את זה בקצב הזה אתם עוד תשמעו את השם הזה ותזכרו אותו כי הוא יהיה הדבר הבא בתחום הנדלן.
זה אולי נשמע קצת יחצ`ני אבל אני הכי אמיתית שאפשר.
הוא מוכר נדלן טוב במחירים חסרי תחרות ואנשים לאט לאט מבינים שיש עוד אופציות חוץ מלהשקיע מליונים ולקבל כלום.
אני מקווה שלכולכם תהיה הזדמנות לעשות איתו עסקים,קניתי ממנו משרד בתל אביב והכל בדיוק כמו שהוא הבטיח.
קובץ מצורף:
קישור לקובץ
תמונה מצורפת:
קישור לתמונה

אליהו 44

New member
חזי חיים נדלן עושים באהבה או לא עושים בכלל

מכיווןבכלל כיוון שאנו חיים במדינת ישראל בה לפעמים קצת קשה לאנשים,לפרגן ליזמים צעירים אני כותב המלצה זאת בפעם השניה, בכדי להבהיר שיש אנשים טובים באמצע הדרך.
חזי חיים המלצה חמה ביותר.
שבוע מבורך ובשורות משמחות

פרל דוד

New member
נתתי לך "במה" להלל ולשבח,אז...ספר לנו עליו.

היכן יושב המתווך הנ"ל, היכן הוא פועל ? למה אינו רשום ברשימת המתווכים ? למה הוא לא מוכר ?
באם הוא יזם כפי שהנך טוען, היכן הוא פעיל ?
מה הקשר שלך אליו ?

מה האינטרס שלך להלל ולשבח כבר פעמיים.

למעלה