לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2299422,994 עוקבים אודות עסקים

פורום נדל"ן

תחום הנדל"ן משלב התמחויות שונות בנושאי שמאות מקרקעין, חוק ומשפט, מיסוי, חשבונאות, כלכלה, מימון, משכנתא, אדריכלות, הנדסה ומדידות, בניה, שיפוצים, תיווך ועוד.
פורום זה הוקם כשרות לקהילה ונועד למתן תשובות והכוונה ראשונית, להחלפת דעות בסוגיות מקצועיות שונות, ולהעשרת הידע בתחום הנדל"ן. 

לפני שאתם שואלים שאלה חדשה, נא עיינו ב'שאלות נפוצות', ב'קישורים' וערכו חיפשו באמצעות 'חיפש מתקדם' - תתפלאו כמה תשובות תוכלו למצוא במאות דפי הפורום.

על המשתמשים בפורום להשתמש בשפה מכובדת וראויה ולהמנע משמוש בביטויים פוגעים, ו/או מעליבים ו/או גזעניים ו/או מפלים וכן להמנע מכל פגיעה אישית שהיא. הודעות ותגובות שיתייחסו אישית לכותב זה או אחר ולא לגופו של הדיון - ימחקו ללא הודעה מוקדמת.

הודעות שמתייחסות להודעה שרשם גולש אחר - מומלץ לציין שההתייחסות היא לגולש מסוים ולא לרשום פניה בסגנון "אתה" ו"הוא" (כגון "אני חושב אחרת ממה שאתה כתבת") כי אחרי מספר הודעות קשה להבין למי ההודעה מתייחסת.

הפורום אינו לוח מודעות ואין לפרסם בו הודעות למכירה ו/או השכרה של נכסים ושירותים מכל סוג שהוא - המודעה תמחק מיידית ואף תוביל לחסימת הגולש לתקופת אזהרה.
אין לפרסם בפורום מספרי טלפון, הודעה הכוללת מספר טלפון תימחק.
נכסים למכירה ו/או למתן שירותים רלבנטים לנושאי הפורום ניתן לפרסם ב'לוחות הפורום' בליווי כתובת אי-מייל ו/או מספרי טלפון.

הפורום איננו מקדם אתרים: במידה ומביאים כתבה / ידיעה מעניינת מאתר אחר יש להקפיד שהיא קשורה לתחום הנדל"ן ובנוסף יש להוסיף כתיבה אישית (כגון תוספת מידיעה אישית לכתבה, או למה זה לדעת הגולש כתבה שתעניין את הגולשים או הסבר מקצועי לנושאים בכתבה).

ניתן דרך הפרופיל בתפוז אנשים להוסיף חתימה עם פרטי הכותב בתחתית ההודעה - שיכולה לכלול פרטים אישיים ולינק לאתר אינטרנט אישי.
ניתן לצרף כתובות אינטרנט או תמונות להודעה - רק אם הינם קשורות להודעה (אתר אינטרנט אישי ניתן להוסיף רק בחתימה).

פניה למנהל הפורום: הפניה בנושאי הפורום דרך המסרים במערכת הפורום בלבד, בנושאים אחרים ניתן לפנות גם דרך האימייל.
שאלות יענו רק במסגרת הפורום ולא בפרטי.
פניה בנושא תלונות על הודעות - יש לצרף לפניה את כתובת הקישור להודעה (לחיצה בסרגל התכלת בתחתית ההודעה הפתוחה והעתקת כתובת דף האינטרנט הישיר להודעה) ואת הנימוק לפניה - פניה ללא הנ"ל לא תטופל!

התשובות שינתנו בפורום הן על ידי, והן על ידי משתתפים אחרים, אינן מהוות תחליף ליעוץ שמאי ו/או משפטי ו/או חשבונאי, על ידי שמאי מקרקעין ו/או עו"ד ו/או רו"ח. השימוש במידע המתפרסם בפורום טעון זהירות ובדיקה קפדנית. מנהל הפורום והמשתתפים בו לא יישאו בכל אחריות שהיא לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, הנובעת מהשימוש במידע אשר פורסם בפורום. כל הפועל על פי מידע זה, פועל על דעת עצמו בלבד.

השימוש בפורום כפוף לכל האמור והמפורט לעיל ומעיד על הסכמה מלאה של המשתמש לתנאים הנ"ל.

עורכת דין חן סרי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נדל"ן

תחום הנדל"ן משלב התמחויות שונות בנושאי שמאות מקרקעין, חוק ומשפט, מיסוי, חשבונאות, כלכלה, מימון, משכנתא, אדריכלות, הנדסה ומדידות, בניה, שיפוצים, תיווך ועוד.
פורום זה הוקם כשרות לקהילה ונועד למתן תשובות והכוונה ראשונית, להחלפת דעות בסוגיות מקצועיות שונות, ולהעשרת הידע בתחום הנדל"ן. 

לפני שאתם שואלים שאלה חדשה, נא עיינו ב'שאלות נפוצות', ב'קישורים' וערכו חיפשו באמצעות 'חיפש מתקדם' - תתפלאו כמה תשובות תוכלו למצוא במאות דפי הפורום.

על המשתמשים בפורום להשתמש בשפה מכובדת וראויה ולהמנע משמוש בביטויים פוגעים, ו/או מעליבים ו/או גזעניים ו/או מפלים וכן להמנע מכל פגיעה אישית שהיא. הודעות ותגובות שיתייחסו אישית לכותב זה או אחר ולא לגופו של הדיון - ימחקו ללא הודעה מוקדמת.

הודעות שמתייחסות להודעה שרשם גולש אחר - מומלץ לציין שההתייחסות היא לגולש מסוים ולא לרשום פניה בסגנון "אתה" ו"הוא" (כגון "אני חושב אחרת ממה שאתה כתבת") כי אחרי מספר הודעות קשה להבין למי ההודעה מתייחסת.

הפורום אינו לוח מודעות ואין לפרסם בו הודעות למכירה ו/או השכרה של נכסים ושירותים מכל סוג שהוא - המודעה תמחק מיידית ואף תוביל לחסימת הגולש לתקופת אזהרה.
אין לפרסם בפורום מספרי טלפון, הודעה הכוללת מספר טלפון תימחק.
נכסים למכירה ו/או למתן שירותים רלבנטים לנושאי הפורום ניתן לפרסם ב'לוחות הפורום' בליווי כתובת אי-מייל ו/או מספרי טלפון.

הפורום איננו מקדם אתרים: במידה ומביאים כתבה / ידיעה מעניינת מאתר אחר יש להקפיד שהיא קשורה לתחום הנדל"ן ובנוסף יש להוסיף כתיבה אישית (כגון תוספת מידיעה אישית לכתבה, או למה זה לדעת הגולש כתבה שתעניין את הגולשים או הסבר מקצועי לנושאים בכתבה).

ניתן דרך הפרופיל בתפוז אנשים להוסיף חתימה עם פרטי הכותב בתחתית ההודעה - שיכולה לכלול פרטים אישיים ולינק לאתר אינטרנט אישי.
ניתן לצרף כתובות אינטרנט או תמונות להודעה - רק אם הינם קשורות להודעה (אתר אינטרנט אישי ניתן להוסיף רק בחתימה).

פניה למנהל הפורום: הפניה בנושאי הפורום דרך המסרים במערכת הפורום בלבד, בנושאים אחרים ניתן לפנות גם דרך האימייל.
שאלות יענו רק במסגרת הפורום ולא בפרטי.
פניה בנושא תלונות על הודעות - יש לצרף לפניה את כתובת הקישור להודעה (לחיצה בסרגל התכלת בתחתית ההודעה הפתוחה והעתקת כתובת דף האינטרנט הישיר להודעה) ואת הנימוק לפניה - פניה ללא הנ"ל לא תטופל!

התשובות שינתנו בפורום הן על ידי, והן על ידי משתתפים אחרים, אינן מהוות תחליף ליעוץ שמאי ו/או משפטי ו/או חשבונאי, על ידי שמאי מקרקעין ו/או עו"ד ו/או רו"ח. השימוש במידע המתפרסם בפורום טעון זהירות ובדיקה קפדנית. מנהל הפורום והמשתתפים בו לא יישאו בכל אחריות שהיא לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, הנובעת מהשימוש במידע אשר פורסם בפורום. כל הפועל על פי מידע זה, פועל על דעת עצמו בלבד.

השימוש בפורום כפוף לכל האמור והמפורט לעיל ומעיד על הסכמה מלאה של המשתמש לתנאים הנ"ל.

עורכת דין חן סרי

x
הודעה מהנהלת הפורום
*המידע בפורום הינו כללי בלבד; אינו מהווה ייעוץ משפטי, אין להסתמך עליו (אפילו אם ניתן במענה לשאלה עניינית) ואין לראות באמור בו המלצה לפעול לפיו.

נהלי פורום נדלן:

*על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום כל משתמשי הפורום מתבקשים לכבד אחד את השני ולשמור על תרבות דיון נאותה.

*הודעות פוגעות שאינן עומדות ברמת דיון הולם תמחקנה מהאתר. הודעות הגובלות בגזענות, אלימות מילולית הלבנת פני החברים בפורום ועוד תמחקנה.

*נושא מחירי הדיור - מחירי הדיור הינו נושא חם ומעניין שזוכה לעניין רב בקרב הגולשים. מאחר והנושא גורר אחריו תגובות רבות לעיתים נפתחים מספר שירשורים בעניין. מעתה שימו לב לשרשר הודעות בנושא מחירי הדיור לשרשור שכבר פתוח בנושא. כל הודעה הקשורה לנושא שתפתח בנפרד תשורשר באופן אוטומטי לנושא מחירי הדיור!

הבהרה - כותרות של עליית או ירידת מחירים או כל ציטוט של כתבה בנוגע לנושא מחירי הדיור בארץ מהווים נושא אחד.

פורום נדלן אינו לוח מודעות לכן אבקש שכל הודעה בדבר פרסום לצורך מכירה/רכישה או לצורך חיפוש עבודה או עובדים  מהפורום תעלה בלוחות המודעות באתר. כמו כן אסור לפרסם ולהציע שירותים עבור באי הפורום אלא דרך המסרונים בלבד. 

פורום נדלן אינו מקום להתגוששויות לכן אבקש בדיונים לשמור על מקצועיות ולא לסטות מהנושא לפסים אישיים. 

בפורום זה נשמח לשמוע דעות שונות ולעלות נושאים חשובים ומעניינים לדיון ולקבל רעיונות לשיפור הפורום.

חשוב לנו להבהיר!!

המשך >>

לצפיה ב-'עד איזה גיל עלינו לחתוך באיכות החיים שלנו, '
עד איזה גיל עלינו לחתוך באיכות החיים שלנו,
<< ההודעה הנוכחית
27/03/2012 | 20:24
41
104
הבעיה: עד איזה גיל עלינו, ההורים, לעזור כספית לילדנו

אני בן קרוב לשבעים, פנסינר החי מקיצבה די קטנה, ביתי בת 38 , נשואה, עם 4 ילדים, רוצה לעבור לדירה טובה יותר, שמחירה 1.800.000 ש"ח
כאשר התארחתי אצלה באחד החגים, אמרתי לה שאעזור להם, ככל יכולתי.
הם קנו דירה חדשה, משובחת ודורשים ממני למלא את הבטחתי לתת להם 100,000 ש"ח.
אמרתי להם שאני פנסיונר ואין לי סכום כה גדול במזומן.
בנקים אינם מוכנים להעניק לי משכנתא כי איני שכיר ואין לי הכנסות.
היצעתי להם לקחת משכנתא ואני אפרע את התשלומים מהביטוח הלאומי שלי.
הם מסרבים.
כבר חודש שהיא לא מדברת איתי, אינה מאפשרת לי לראות את ארבעת נכדי.

עלי להחליף את השיניים בפה וזה יעלה לי 50,000 ש"ח שאתקשה מאד לגייס.
יש לי עוד שני ילדים ואם אצטרך לתת לכל אחד 100,000 ש"ח אני אתמוטט כלכלית.
יש לי 12 נכדים שאצטרך לעזור להם בבר מצוות, אולי בחתונות ואולי בהשכלה.
אני רוצה עזור אך אין לי מאין.

מה דעתכם?

עד איזה גיל עלינו לחתוך באיכות החיים שלנו, כדי שרווחת ילדינו תגדל.
http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-1333-18326-302...
נדל"ן >>
לצפיה ב-'יש גם סיפורים הפוכים-אנשים שמצפים שיהיה מי שי'
יש גם סיפורים הפוכים-אנשים שמצפים שיהיה מי שי
27/03/2012 | 20:37
267
הנה מכספם לחיות-ולא פקידי הבנק.
הכרתי אדם הון ורכוש של מעל 80 מליון -האדם הלך ערירי.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אם הילדה בת 40'
אם הילדה בת 40
27/03/2012 | 22:02
1
277

ועוד "דורשת", הייתי מוריד אותה מכל המדרגות.

שקודם תלמד להרוויח כסף, ואח"כ שתביא לעולם 4 ילדים. חוצפה !
נדל"ן >>
לצפיה ב-'הילדים הם לא המוקד כאן'
הילדים הם לא המוקד כאן
28/03/2012 | 08:41
231
החוצפה היא המוקד , מי שרוצה לקנות דירה ב1.8 מיליון וצריך 100K בשביל לקחת משכנתא בה זה סביר , הוא הכל חוץ ממסכן.

אני הייתי מצפה שהיא תשים את החלומות בצד ותעזור לאבא שלה לעשות שיניים , זה מה שכואב כאן.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'גידלת נצלנית חסרת בושה וזו המפלה שלך'
גידלת נצלנית חסרת בושה וזו המפלה שלך
27/03/2012 | 22:34
3
225
אני מוכן לממן לך את טיפולי השיניים
נדל"ן >>
לצפיה ב-'עניי עירך קודמים'
עניי עירך קודמים
27/03/2012 | 22:47
2
210

תתחיל מזה שתממן לעצמיך טיפולים.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אני מוכן לטפל באמא שלך לפני שאני הולך לטיפול'
אני מוכן לטפל באמא שלך לפני שאני הולך לטיפול
28/03/2012 | 09:51
1
78
לצפיה ב-'צודק במקרה שלך המדינה צריכה לממן לך טיפול'
צודק במקרה שלך המדינה צריכה לממן לך טיפול
28/03/2012 | 09:57
146
לצפיה ב-'חצי אבל עדין קשור'
חצי אבל עדין קשור
27/03/2012 | 23:04
178
לצפיה ב-'הדור הנוכחי לא יוכל לעזור לילדיו אפילו ב-10K'
הדור הנוכחי לא יוכל לעזור לילדיו אפילו ב-10K
27/03/2012 | 23:05
184
והדבר היחיד שהוא יוריש לילדיו זה מינוס בבנק.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'שיהיה לכם לבריאות'
שיהיה לכם לבריאות
27/03/2012 | 23:20
2
200
לפנסיונר בראש ובראשונה, השיניים והבריאות שלך חשובים יותר מכל דבר אחר.
לצערך, הבריאות שלך תלויה גם ביכולת שלך לראות את נכדיך.
דורשת 100,000 ש"ח מפנסיונר שחי על קצבת ביטוח לאומי? קונה דירה ב1.8 מיליון? לא נותנת לראות את הנכדים?
חוצפנית.
הפואנטה שלך היא פשוטה וקשורה מאוד לפורום שלנו. מחירי הדירות (ונעזוב שניה את כפויית הטובה שלא למדה את עשרת הדיברות) גבוהים ומהווים מכשול מאוד גבוה לרכישה הן מבחינת ההון העצמי והן מבחינת ההחזר החודשי.
זו עדיין לא הבעיה הגדולה שלנו. מתי היא תבוא? כשתעלה הריבית.
יש היום כשל שוק חמור! המחירים גבוהים והריבית נמוכה. משרד השיכון מנסה ככל שביכולתו (לטענתו) להגדיל את היצע הדירות ולעזור לזוגות צעירים. אם ברמה המוניטרית הריבית תעלה, נניח באחוז בשנה הקרובה, מצב רוכשי הדירות יהיה בכי רע.
מחירי הדלק עלולים לעלות, מה שייקר לנו את החיים ויקפיץ את האינפלציה. כדי לרסן אינפלציה, בנק ישראל מעלה ריבית. אנחנו במילכוד...
הפתרון אינו פשוט והממשלה התחילה לעשות אותו - הגדלת היצע הדירות, עידוד קבלנים, מכירת אדמות מדינה בזול - הדרך היחידה לשפיות נדל"נית.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'בולשיט '
בולשיט
27/03/2012 | 23:35
115

צפיפות = מצוקת מחירי דיור.
כאשר שלום עכשיו מנסים לקצץ לנו בשיטחח ארץ ישראל ורודפים את המתיישבים
בשעה שהם מתנחלים ומתיישבים בבתי הקפה עם המשפקפיים העגולות שלהם

זו התוצאה.

מה יקרה אם מחר תפרוץ אנטישמיות בארה"ב ועוד כמה מיליוני יהודים ירצו לעלות ארצה?

בקיצור זוגות צעירים ויפים תעשו מה שזוגות צעירים ויפים צריכים לעשות
פזרו את ההפגנה ותתחילו להתיישב.

הממשלה מצידה צריכה לדאוג לרכבות ככה שניתן יהיה להגיע מכל מקום בארץ מכול מקום בארץ בלי לגרום לפקקים ולזיהום אויר.
כאשר כל אפנדי מתנייד בסלון מתנייע עם חמישה מושבים בשעה שהתחת שלו או שלה תופס רק מושב אחד.

אנחנו לא נצבים רק מול משבר דיור אלא גם פיצוץ אוכלוסין של רכבים.

נדל"ן >>
לצפיה ב-'וזה מה שהוצאת ממה שהוא כותב? נדל"ן?'
וזה מה שהוצאת ממה שהוא כותב? נדל"ן?
28/03/2012 | 08:44
83
המקרה הזה הוא הכל חוץ מנדל"ן , והוא תמרור אזהרה לאנשים להפסיק לגדל ילדים לא ערכיים ולא מוסריים גם אם זה אומר שמדי פעם צריך להגיד "לא"
לעמוד על כך , לבנות עקרונות ועמוד שדרה , ולא לוותר עליהם בשום מחיר.

ההתנהגות של הבת הזו היא מראה של לא מעט משפחות , הייתי רוצה לחשוב שמדובר במיעוט זניח , אבל אני באמת לא יודע.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אני מאוד מקוה שזה לא אמיתי !'
אני מאוד מקוה שזה לא אמיתי !
28/03/2012 | 01:00
127

למרות שהייתי עד למקרים לא פחות חמורים. זה נוגד את הערכים שגדלתי עליהם בצורה כזו שנוח לי לקוות כך.
ואם זה נכון אז שהילדה תסתפק בדירה בכמה מאות אלפים פחות,אני מבין שעל כיבוד אב ואם אין מה לדבר כאן. רק בריאות.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'כל אחד כפי יכולתו ורצונו'
כל אחד כפי יכולתו ורצונו
28/03/2012 | 07:15
4
127
אני לא קיבלתי כלום מעבר לאהבה ועידוד ואין לי תלונות. לשלושת ילדיי כבר מחכות דירה לכל אחד, במתנה. אין פה כללים. כל משפחה ומה שקיים אצלה.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'מסכימה, אין כללים'
מסכימה, אין כללים
28/03/2012 | 08:22
3
89
כל משפחה ומה שהיא יכולה ורוצה לתת, לפחות בדוגמא הפרטית שלי לצד שלי אין גרוש לתת לנו וגם ירושה לא תהיה ואנחנו אוהבים אותם לא פחות והם קשורים לנכדים באותה מידה.
הצד השני לעומת זאת יכול לתת וגם נותן, לפעמים יותר ממה שאנחנו רוצים לקבל.
חצי מהאנשים שאני מכירה קנו דירה ראשונה לא כי הם רצו או חשבו שזה כלכלי אלא כי ההורים אמרו קחו ככה וככה כסף ותקנו דירה ואז המשוואה של כדאי לא כדאי משתנה לחלוטין.

אולי בעתיד כשהדור הנוכחי לא יהיה מסוגל לתת כלום לילדים שלו חוץ ממינוס והפנסיונרים ברובם המוחלט יהיו ענייים (וזה מה שמצפה לרוב מי שלא זכה לפנסיה תקציבית) יחזור קצת השפיות לשוק הנדלן שלנו שבזכות הדלק של ההורים איבד קשר למשכורות כבר ממזמן.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'זה קצת אירוני , הדלק..'
זה קצת אירוני , הדלק..
28/03/2012 | 08:46
2
72
הדלק של ההורים יגמר ומחירי הנדל"ן יחזרו לשפיות , אבל הדלק של המכוניות יוציא לנו מהכיס את מה שנכנס מסעיף הדלק מההורים.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'זה ידידי לא יקרה בקרוב'
זה ידידי לא יקרה בקרוב
28/03/2012 | 10:16
1
59
אין לך מושג כמה כסף יש לאנשים. ואני לא מדבר על ה"תייקונים". אני מדבר על עשרות אלפי ואולי מאות אלפי עצמאיים ומקצועות חופשיים. קח את רופא השיניים שלי לדוגמא. הוא מתמחר את זמנו ב- 1500 ש"ח לשעה. ועובד 5 ימים בשבוע 9 שעות נטו ביום. היומן שלו מלא תמיד שבועיים שלושה קדימה. הוא מרוויח 67,500 ש"ח בשבוע! גם אחרי שכירות הקליניקה, שכר למזכירה ולסייעת הוא סוגר 200,000 ש"ח בחודש (ברוטו). ואתה יודע כמה רופאי שיניים כמוהו יש? לרואה החשבון שלי , סתם אחד מהשורה, לא איזה משרד נחשב, אני משלם $400 בחודש. ואני רק אחד מכ-100 לקוחות שלו. נכון, חלקם עוסקים מורשים שמשלמים רק חצי ממה שאני משלם כחברה בע"מ אבל עדיין אפשר להעריך שההכנסה שלו אחרי מנשכורת לשתי מנהלות חשבונות שהוא מעסיק ושכירות על המשרד היא מעל 100,000 ש"ח בחודש. ואתה יודע כמה רואי חשבון כמוהו יש? הלאה, אחד הבנים שלי סובל מלקות למידה ונמצא במעקב וטיפול של נוירולוג מומחה בהתפתחות הילד. גובה "רק" 1000 ש"ח לביקור ממי שנמצא אצלו במעקב (לחוות דעת מזדמנת הוא גובה 2000 ש"ח לביקור). הוא מקבל פציינטים 3 ימים בשבוע אחר הצהריים, 15,000 ש"ח בשבוע או כ-60,000 ש"ח לחודש בנוסף למשכורת שלו מביה"ח שהיא ממש לא קטנה. ואתה יודע כמה רופאים בכירים כמוהו יש? בלי למנות את אלה שגם עושים ניתוחים פרטיים באסותא בעשרות אלפי שקלים לניתוח. להמשיך? עורך הדין שמטפל בחוזים של החברה שלי, בחור יחסית צעיר בעל משרד קטן בת"א. כבר עשה מספיק כסף לקנות לפני כמה שנים בניין בשלמותו בתל אביב, לא דירה בודדת. וזה רק ההשקעות שלו שאני יודע עליהן. ואתה יודע כמה עורכי דין כאלה יש? ועוד לא דיברנו על סוכני בורסה, משקיעים, מושקעים וכן כל בעלי החברות הקטנות, בינוניות וגדולות למיניהן בכל תחום עיסוק כלכלי שרק תעלה על הדעת.

לכן צר לי לבשר לך ידידי שבידי הציבור יש הרבה מאד כסף והוא לא הולך להיגמר בקרוב.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'ידידי , אתה צריך להירשם לקורס שיטות מחקר '
ידידי , אתה צריך להירשם לקורס שיטות מחקר
28/03/2012 | 12:15
49
ככה לא מסיקים מסקנות.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'עצוב לשמוע'
עצוב לשמוע
28/03/2012 | 08:40
1
125
תדאג לעצמך לפני הכל ואל תרגיש רע מכך , אני נדהם מהסיפור הזה, מחזק את ידיך , אל תרגיש "חייב" , אם אין אתה לך , מי לך.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'פשוט חשבתי שחובה לקרוא '
פשוט חשבתי שחובה לקרוא
28/03/2012 | 09:28
126
http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-1333-18326-302...
זאת המציעות העצובה בהרבה משפחות בארץ שימו לב יש קישור לפורום הורים שממנו לקחתי את הכתוב
נדל"ן >>
לצפיה ב-'סיפורי סבא וסבתא-אחד שמקבל וחי מב"ל הבת שלו '
סיפורי סבא וסבתא-אחד שמקבל וחי מב"ל הבת שלו
28/03/2012 | 09:29
3
147
לא יכולה לקנות בית מעבר ל-400 א' .
היא גם מתוחכמת עשתה בגיל 38 4 ילדים
סיפורי עליבאבא
נדל"ן >>
לצפיה ב-'על סמך מה אתה טוען שהיא לא יכולה לקנות דירה '
על סמך מה אתה טוען שהיא לא יכולה לקנות דירה
28/03/2012 | 09:37
2
109
מעבר ל400K?

אבל אנימקבל את מרותך לגבי סיפורי עלי באבא, אתה מבין בזה יותר מאחרים..
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אני מצטער טעיתי אתה צודק בשביל זה אתה שם כספך'
אני מצטער טעיתי אתה צודק בשביל זה אתה שם כספך
28/03/2012 | 09:58
1
86
בבנק,מזל שסטנלי דואג לכספך בבנק.
ואני קורא לה לשכור עד שיהיה לה הכסף.
ומהמיסים שמשלמים אביה מקבל ב"ל.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'תפסיק להתנהג כמו ילד'
תפסיק להתנהג כמו ילד
28/03/2012 | 10:48
57
תפסיק לדבר בלי מינימום נתונים , אתה יודע הכל בלי שמספרים לך נתונים
נדל"ן >>
לצפיה ב-'לעזור לילדים (וגם להורים) זאת זכות ולא חובה'
לעזור לילדים (וגם להורים) זאת זכות ולא חובה
28/03/2012 | 10:24
87
בדירה הראשונה שלנו ההורים עזרו, אם זכור לי טוב כל צד נתן 200,000 ש"ח. אחר כך בדירות הבאות כבר דאגנו לעצמנו וקבענו את רמת חיינו על פי היכולת שלנו.

חייב לציין שכשהוריי יצאו לפנסיה אני עזרתי להם לשדרג דירה. הם מכרו את הדירה הישנה שלהם בישוב לא מי יודע מה ליד ירושלים וכשגילו שהם צריכים להוסיף סכום די מכובד כדי לקנות דירה ראויה במרכז, אז אני השלמתי להם את החסר (כמה מאות אלפי שקלים) והייתי מאד מאושר שיכולתי להחזיר ולו מעט מכל מה שהם השקיעו בי.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'דיסלקתי - לבי לבי עימך...אבל היחס המבזה והנקל'
דיסלקתי - לבי לבי עימך...אבל היחס המבזה והנקל
28/03/2012 | 11:17
5
140
ה שבתך מעניקה לך, רק בגלל ש"הבטחת" לעזור לה...מצביע על כשל חינוכי עמוק ואכזרי שלך כהורה.
אם גילה של בתך 38, יש לה ילדים די גדולים...שהם יעשו את עבודת החינוך שאתה כהורה החסרת...וילחצו הם על הוריהם ערלי הלב, שכך לא מתנהגים.

שוב, אני חש כלפיך אמפתיה גדולה...
נדל"ן >>
לצפיה ב-'לשמחתי לא מדובר בי '
לשמחתי לא מדובר בי
28/03/2012 | 11:45
4
149
אני בן 47 כך שלא יכולה להיות לי ילדה בת 38 אבל כמה חברים חשבו במדובר בי למרות שיש קישור לאתר שממנו לקוחים הדברים אבל כנראה לא מספיק ברור
נדל"ן >>
לצפיה ב-'למה? אולי התפתחת מהר... '
למה? אולי התפתחת מהר...
28/03/2012 | 12:04
3
32
לצפיה ב-'אם היית טפיל/עלוקה בקבע, לא היית מופיע בפורום'
אם היית טפיל/עלוקה בקבע, לא היית מופיע בפורום
28/03/2012 | 12:06
1
27
לצפיה ב-'לא הבנתי אותך '
לא הבנתי אותך
28/03/2012 | 12:13
78
בטוחה שהתכוונת אליי?
נדל"ן >>
לצפיה ב-''
28/03/2012 | 15:43
11
לצפיה ב-'אני מאחל לך עוד שנים רבות ושלוות.'
אני מאחל לך עוד שנים רבות ושלוות.
31/03/2012 | 12:54
50
מה שבתך עושה לך זוהי סתם רשעות,
אך אל תכעס עליה, ואני בטוח שאתה מכיר אותה מספיק טוב, כדי להבין אותה.
מה שהצעת לה זוהי הצעה נדיבה מאוד, ומפליא אותי התגובה שלה.

אני כבר בן 43, נשוי+2, ואישית לא נוהג לדרוש מהורי, והוריי עזרו לי הרבה פחות מהאחים שלי (אם לכל אחד בממוצע נתנו איזה 150K, לי - כלום).
גם לימודי אוניברסיטה - מימנתי לבד, וגם דירה החלפתי בפעם השניה (והייתי מקחן ואסרטיבי) בכוחות עצמי - הרווחתי לא מעט בזכות נחישותי.

גם הורי אשתי עזרו לי הרבה פחות מגיסיי.
אך אני שמח בחלקי, ולא מתבכיין כמו אחיי וגיסי, וייתרה מזאת - דווקא מבחינה כלכלית אני הרבה יותר מסודר הן מאחיי והן מגיסיי (ועוד הצלחתי לחסוך בצד 500K).
אני לא דורש מהוריי או מהוריי אשתי - גם להם יש חיים, ואם הם רוצים לעזור, זה בא מהם ...
וגם אם מנסים להטיף לי מוסר של לחסוך ולחסוך (והם כלל וכלל לא קנה מידה לחסוך. בהתייחס אליי הם מאוד פזרנים) אני שותק ואומר בסדר (למרות שאפשר לעתים להתפוצץ).

אני בטוח שתמצאו מכנים משותפים בינכם. אין לשפוט אדם בעת לחץ, גם לא שלה (היא בסך הכל רוצה רווחה כלכלית ולהמשך לחיות את החיים על הצד הטוב ביותר שאפשר ...)

בהצלחה.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'תגיד אתה חושב נכון'
תגיד אתה חושב נכון
31/03/2012 | 13:05
50
מה פתאום לתת כשאין, אתה צריך לזקנה שלך שכמובן תראה הם לא יעזרו לך אפילו בשקל בהתנהגות כזו. זקן לא צריך לבקש כסף צריך שיהיה לו לעצמו, אפילו אם היא לא תדבר איתך, בת מפונקת ! או מוסתת על ידי החתן. שלא תעיז להתחייב בגיל שלך, אלוהים, איזה דור צומח כאן. שמור על מה שיש לך כיוון שכשתצטרך אף אחד לא יעזור לך.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אז מדוע הבטחת ? אינל שולט בפה שלך ?'
אז מדוע הבטחת ? אינל שולט בפה שלך ?
31/03/2012 | 13:07
49

סלח לי ... לא מבין אותך ... אם זה מצבך מדוע הבטחת ? ואם הבטחת מדוע לא הסברת מה היכולות שלך

וסלח לי שוב ... אם הבת שלך "דורשת ממך" שלח אותה לכל הרוחות. מדוע לא התייעצה עימך טרם הקניה

ובלי לסלוח - אם הבת שלך בת 40 תגיד לה בפרצוף שאם אין לה אחריות על ההתחייבויות שהיא לוקחת על עצמה - שתאכל לבד את הדייסה שבשלה

האחריות שלנו כהורים היא לייצר לילדים שלנו תשתית - חינוך לחשיבה, להתנהגות, לממן לימודים מי שיכול. לקנות בית ? אם אתה לא איש אמיד אז מאין
הציפיות החצופות שלה ...

תגיד לה שאני אמרתי ...
נדל"ן >>
לצפיה ב-'היא זאת שצריכה לעזור לך, ולא להפך.'
היא זאת שצריכה לעזור לך, ולא להפך.
31/03/2012 | 13:09
39

אל תישבר.
מצא דרך להודיע לנכדים שלך שאתה אוהב אותם,
אבל כעת לא יכול לבקר אותם.
אל תרגיש אשמה אפילו לרגע אחד.
אל תשליכני לעת זקנה הוא הכלל.
אל תממן לה אפילו את המשכנתה, גם אם אתה יכול,
ובמקרה הזה אינך יכול.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'למה שהבת שלך עושה.קוראים סחיטה .פרוטקשן.'
למה שהבת שלך עושה.קוראים סחיטה .פרוטקשן.
31/03/2012 | 14:16
42
רצית להיות נחמד ואמרת אני יעזור אני מבין.עמוק בליבך ידעת שזה מס שפתים אתה רוצה ולא יכול.אתה מאותם אבות שכניראה מבינים שאפשר ליקנות מהילדים אהבה וכבוד רק על ידי נתינת שוחד כספי.אלו יחסים חולים שיש בהם מנוצל ומנצלים.אתה לא ממש מענין את הבת שלך . מצב הבריאות שלך לא מדבר אליה .השניים שלך ממש לא בראש שלה .אתה זקן אתה לא צריך אותם.אם יתמזל מזלך ותיזכה בלוטו היא תחבק אותך תנשק אותך הנכדים היו לידך כך רגע פנוי.תקבל מחמאות אתה הרי עשיר.אבל המציאות אחרת ואתה לא שווה כלום אין לך כסף לשוחד. כן לשחד את הבת שלך.אז אם זה המצב.שלך אותה ואת הנכדים שלך בברכה ובתפילה שיהיה להם רק טוב.ולך לדרכך.אתה לא באמת חשוב להם.הבת שלך במילה כשאתה תיהיה ברחוב תעבור מידרכה ותתעלם ממך כן זה לא דימיוני יש המון סיפורים כאלו.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'תקרא את הספר אבא גוריו'
תקרא את הספר אבא גוריו
31/03/2012 | 15:20
32
אחרי שתסיים תספר לי את דעתך.
אל תתן מההון שלך לאף אחד מהילדים. אבא יכול לגדל עשרה ילדים עשרה ילדים אינם יכולים לגדל אבא אחד.......בשביל מה אתה צריך לראות את הנכדים של בתך לא מקובל שיסחטו אותנו רגשית........
נדל"ן >>
לצפיה ב-'איזו מגעילה. פרחה דוחה'
איזו מגעילה. פרחה דוחה
31/03/2012 | 15:26
31
היית נוהג לפנק אותה ללא גבולות כשהיא הייתה יותר צעירה?
נדל"ן >>
לצפיה ב-'צריך לשמוע את שני הצדדים'
צריך לשמוע את שני הצדדים
31/03/2012 | 15:38
24
אנשים כאן מתחילים לקלל את הבת כאילו הם קיבלו נקודת מבט אובייקטיבית על הסיפור... כמה פעמים בחיים שמעתי צד אחד של הסיפור ואז כששמעתי את הצד השני הסתבר שהתמונה הפוכה לגמרי.

מהתיאור שהבאת זה לא נראה שאין לך, אלא שאתה רוצה להיות הוגן עם שאר הילדים. ההמלצה שלי היא שתיתן לה כמה שאתה יכול עכשיו, אבל תוריד לה את זה מהירושה כדי להיות הוגן עם שאר הילדים.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת למה כולכם מאשימים אותו בתור הורה'
אני לא יודעת למה כולכם מאשימים אותו בתור הורה
31/03/2012 | 15:50
31
לא חסרים אנשים שגידלו את ילדיהם בצורה הכי טובה שיכלו, ועם עמות מוסר ובסופו של דבר קיבלו כפויי טובה.
צריך להכיר בעובדה שגם החינוך משפיע רק עד רמה מסויימת ולא מעצב את הבנאדם ב100%,
אני לא חושבת שאף אחד מכותבי הפורום פה יצא בדיוק כמו שהוריו גידלו אותו - כל אחד מוסיף משהו מעצמו.

לגביך אדוני - אתה לא יכול לעשות צעדים דרסטים כמו לשלם להם משכנתא כי אז תצתרך לעשות זאת בשביל שאר ילדיך ולא יהיה לך כלום לעצמך.
אני מציעה שתשתף את שאר ילדיך במה שקורה - יש לי הרגשה שהם יתעצבנו מאוד ו"יטפלו" בה בעצמם.
נדל"ן >>
לצפיה ב-'דעתי היא שהמקרה מסולף לגמרי!'
דעתי היא שהמקרה מסולף לגמרי!
31/03/2012 | 16:18
25
או שזה אכן מקרה של בת נצלנית בצורה לא אנושית,
או שמה שבאמת קרה זה ש:
האב הבטיח לבת 100K (אולי הוא לא זוכר)
האב כנראה לא חי בעוני כך שהבת לא הרגישה אשמה בלקחת את הכסף. בפועל כנראה יש את הכסף, פשוט אין לו את הכסף כפול 3 כפי שהסביר בהמשך, כמובן שזכותו להחליט לא לתת.
הבת כבר התחילה תהליכים ורק אז חשף האב שהוא לא יכול לתת את הסכום.
הבת כועסת על האב בגלל שחזר בו מההבטחה ולכן לא מתחשק לה לראותו ולדבר איתו. מן הסתם אם הבת לא יוזמת מפגשים במשך חודש אז הוא גם לא יראה את הנכדים כתוצאה מכך (לא כאקט של סחיטה).
נדל"ן >>

הודעות אחרונות

00:15 | 26.06.19 איתי 91
11:42 | 24.06.19 sigu
12:09 | 23.06.19 satori79
13:39 | 20.06.19 harelginat
09:34 | 20.06.19 עורכת דין חן סרי
14:06 | 17.06.19 אורחים בפורום
12:33 | 16.06.19 אורחים בפורום
22:49 | 15.06.19 אורחים בפורום
13:47 | 13.06.19 אורחים בפורום
20:38 | 11.06.19 אורחים בפורום
19:39 | 10.06.19 אורחים בפורום
22:55 | 09.06.19 אורחים בפורום
14:11 | 09.06.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ