זה כבר מוגזם!!!

khrui

New member
זה כבר מוגזם!!!

משהו פה מכיר את הסופרת אמנדה קוויק? אם כן סבבה ואם לא אני יכולה רק להגיד עליה שהיא סופרת שמתעסקת בעיקר בימי הבניים כאשר היא משתמשת בשם הנ"ל אך יש לה גם שם שני ג'ין אין קראנץ אני חושבת , תחת שם זה היא מספרת על החיים במאה ה-21. לאחר ההקדמה הנ"ל אספר לכם מה מטריד אותי בקשר אליה, אני אהבתי לקרוא את הסיפורים שלה,אלו תחת השם קוויק,את הספרים השניים אני פחות אוהבת. לאחרונה שמתי לב שלא רק עובר פרק זמן ארוך בן ספר לספר אלא שבנוסף לכך שלושת הספרים האחרונים שלה היו על אותו זוג ואותה עלילה!!!! אני לא ממש אהבתי את הספר הראשון,אבל חשבתי לעצמי שאולי יהיה משהו אחר בפרק ב' של הסידרה ואתם לא רוצים לדעת איך היתאכזבתי.... ואת הספר השלישי אני גם לא מתכוונת לקרוא יכול להיות שפשוט נגמרוט לה הרעינות??

GeJuFan

New member
זה בהחלט אפשרי

אך בדרך כלל כשסופר כותב על אותו זוג שלושה ספרים זה אומר שבמקום לשים את השלושה ספרים האלה בספר אחד ולמכור אותו במחיר מופקע, הם פשוט חותכים אותו לשלושה חלקים. יש גם ספרים רבים של נורה רוברטס שמחולקים לשניים ושלושה חלקים.

אני לא כל כך אהבתי את

אמנדה קוויק נראה שהיא לא מתחברת לעלילה אבל כשהיא כותבת תחת השם ג'יין אן קרנץ' היא פשוט מעולה!

GeJuFan

New member
אני אוהבת את שני הסוגים שבהם

היא כותבת. אם כי אני יותר מהסוג שאוהב סיפורים היסטוריים. מאוד אהבתי את הספר שלה כאמנדה קוויק האלמנה השחורה.

למעלה