מי שעדיין לא הצטרף לעצומה.........

alonpaz

New member
מי שעדיין לא הצטרף לעצומה.........

שלום רב, לאחרונה הוקמה עצומה למען החזרת רצועת השידור הנוסטלגית של הטלוויזיה הלימודית הזכורה לטוב משנות השמונים והתשעים. בעצומה זו חתומים כבר מאות "ילדים" שגדלו והתחנכו וקיבלו ערכים מהתוכניות האיכותיות ההם. התוכניות שכל ילד היה "כאילו" חולה כדי להישאר בבית ולצפות בתוכניות הלימודית, ובניהם : שעת כושר, בא בחשבון, רכבת ההפתעות, בלי סודות, רחוב סומסום הישן, פרפר נחמד הישן, קשר משפחתי, בבית של פיסטוק, רגע עם דודלי, תוכניות הלימוד באנגלית והערבית הישנים, הקטקטים, החתול שמיל, מוש מוש, תופסים ראש, היה היה, שניים אוחזין, החיים, לא כולל שירות, הילדים משכונת חיים, היער הירוק, פומיקי, הדרדסים, הזרבובים, רואים שש שש, זהו-זה, ועוד ועוד..... – נוסטלגיה במיטבה!!! בין כל החותמים בעצומה ברצוני להביא מספר תגובות מתלהבות ומרגשות: "אם יהיה דבר כזה אני מפסיק ללמוד ורואה כל היום טלוויזיה!!!", "ווואווו חייבים להחזיר את כל התוכניות האלו! כולנו מתגעגעים אליהם והם גם התוכניות הכי חינוכיות! תשדרו אותם גם לדור הזה שלכם", "זה דבר הכי מדהים בעולםםםםםם", "חלומי יתגשם אני מחכה לזה מקווה שנצליח", "איך אפשר לא לאהוב את הסדרות האלו?? גם כשאני אהיה בת 30 אני אראה אותן!!", זה רעיון גאוני, אני ממש מענישה את עצמי שלא חשבתי על זה קודם.... רק שזה יקרה וכולנו נהיה מאושרים!!!, "הגיע הזמן להרים עצומה להחזרת התוכניות הגדולות של הטלויזיה החינוכית שליוו אותנו במשך שנים רבות. מי לא זוכר את עופרה חזה מפזמת את "קנו פרחים קנו" בפרפר נחמד, את הילדים משכונת חיים... לקברניטי הטלויזיה הייתי מציע בשמחה להשיב את הכל לקדמותו... אולי הארץ שלנו תראה טוב יותר.", "בצלחה במאבקך החשוב! העם איתך!"... אלו רק חלק קטן מהתגובות של החתומים. הצטרפו גם אתם לעצומה - http://www.televizia.net/Petition/index.asp

למעלה