כיצד אתם מסבירים את השואה?

L7

New member
לשואה משמעות דתית עצומה. היא

ההוכחה שהדתי הוא עובד שטן.

אנטוליו

New member
השואה הייתה נקמתו הפרטית של אדולף

היטלר, בן בלתי חוקי לאב יהודי והטבחית האוסטרית שלו, על ילדותו הקשה ועל כך שהוא הופקר לגורלו המר. ברם, הנקמה הזאת הייתה בלתי אפשרית ללא אווירה כבדה של אנטישמיות ששררה באירופה. על הסיבות לאנטישמיות אני כתבתי בזמנו בחיבורי הבא ואני מצרף אותו שוב: הפרדוקס היהודי. "יש משהו מוזר, פרדוקסאלי, בתמיכה של יהודים, אפילו החילוניים שבהם, באמונה מוזרה שיש להם ברית דמיונית ובלעדית עם בורא העולם. לכן, הם בזים ומתנשאים מעל לעמים אחרים, אשר נחשבים לנחותים בעיניהם ואף משולים לבהמות, ובהתאם לכך הם מתנהגים זה מאות בשנים, כולל בזמן הזה, באזורינו. בגלל זה הם היו שנואים, נרדפו וסבלו בשל כך, אך הם מעדיפים, באופן תמוה, כל זאת: להתבדל, להסתגר, להיות שנואים, לסבול ואף למות על "קידוש השם", רק לא לשנות, ולו במקצת, את אמונתם ואת דרכם." . הדת האורתודוקסית היא עתיקה מדי ומאובנת, אין לה קשר וחיבור למציאות מודרנית, היא לא נותנת לנו להתקדם ומושכת אותנו לאחור. ציונות - זו כניעה לדת, סיבוב של גלגלי היסטוריה לאחור: לחזור לאזור נחשל ומיובש זה הייתה טעות היסטורית ואנו משלמים ועוד נשלם על כך ביוקר. הכול מתרחש בעולם הזה על פי חוקי הטבע, כל דבר גשמי הוא גם חולף: מיצור קטן ביותר, דרך בני אדם, עמים ודתות וכלה בגרמי השמיים וגלקסיות שלמות: הכול נולד, מתקיים פרק זמן מסוים ובא לקצו, על מנת לפנות את מקום לצורות חיים חדשות יותר. יהדות משום מה שוללת את חוקי הטבע, היא לא מאמינה באבולוציה אלא ב"נצח ישראל" וברית בין הבתרים הדמיונית. תתארו לכם מה היה קורה לו בני אדם לא היו מתים והיינו נאלצים לחיות עם הזקנים חולי אלצהיימר ופרקינסון לנצח? כך גם עם עמים שלמים: כל עם עתיק ממצה את עצמו תוך זמן מסוים וחייב לפנות את מקומו על במת העולם לעם חדש, צעיר ורענן יותר- המשחק חייב להמשך. כמו אדם בן מאה, אשר אינו שולט על סוגריו, מתחיל להימאס על הקרובים שלו, כך אנו מתחילים להימאס על עצמנו ועל עמים אחרים. אנו האיש החולה של העולם. איפה שאנו נמצאים-שם יש מתח ופורענות. בגלל דתנו הגזענית והמתנשאת אנו לא מסוגלים להסתדר בשום מקום בעולם, לחיות ולתת לחיות. והרי הדת היא מילה נרדפת למוסר, רק שבמקום לנסות ולהשפיע על מוסריותו של המאמין לטובה, הדת שלנו נוטעת בנו שנאה, חשדנות ופחד מפני ה"גויים", בעלי הפרעה נפשית דמיונית שנקראת אנטישמיות בפי היהודים. כל ביקורת, ולו הקטנה ביותר כלפיהם, מיד מתורגמת ל"אנטישמיות". הדת הזאת יודעת טוב מאוד איך לסכסך, לתקוע תריס בין מאמיניה ושאר אומות העולם, להביא למצוקה נפשית וכלכלית (עידוד הילודה והימנעות מעבודה יצרנית), על מנת שנזדקק, נהיה תלויים בלעדית במוסדותיה ונפרנס את רבניה, שוחטיה, משגיחי הכשרות שלה . בטענתה היומרנית שרק אנו בעלי הברית הבלעדית עם ה', "עם נבחר, סגולה וקדוש", היא מעמידה אותנו בקונפליקט נצחי עם העולם. ואם כבר הקמנו כאן את המדינה מחדש, למה אי אפשר היה להקים מדינה מתוקנת?ליצור עם חדש, ישראלי, לפי שם המדינה, ללא אזכור המילה הלא פופולארית, בעלת קונוטציות שליליות בעולם הרחב - "יהודי" (בשפת האם שלי, לדוגמה, היא מהווה מילה נרדפת לניצול, בוגדנות, חמדנות ותאוות הבצע), מורכב מכל תושבי הארץ, ללא הבדלי של הדת והגזע, בעלי זכויות וחובות שווים, מדינה לכל אזרחיה, כמקובל בכל העולם? תחת זאת הקמנו כאן מדינה דתית- גזענית, מהסוג שכבר לא קיים בעולם, ליהודים בלבד, עם אדוני הארץ, ש"חזר" למולדתו ההיסטורית, תוך נפנוף סהרורי בתנ"ך, ליבוי שנאה הבין עדתית, אתנית ודתית, נישול, דיכוי ואף גירוש של עם אחר, אפליה ואפרטהייד, איום טוטלי על שלום העולם כולו. ולמרות כל הקרבנות האלה אנו מרגישים כאן הרבה פחות בטוחים, והרבה יותר שנואים מאשר אלה מהיהודים שהיה להם השכל והמזל להגר בזמנו לארצות האנגלו-סקסיות, למשל. אז שלא נבכה: מי שזורע רוח-קוצר סערה. לנצח נאכל חרב.

moazin 1

New member
אתה מוכן להסביר מה ההבדל בין נקמתו

הפרטית של הצורר המדובר לבין הרצון הפרטי שלך להתנקם בדת היהודית.

אנטוליו

New member
תעבור שוב על החיבור הקלסי שלי:

הפרדוקס היהודי ואם לא הבנת, תעבור שוב עד שתבין. אגב, מואזין נכבד, אתה מס' 1. מיהו מס' 2?

pembencipolisi

New member
הנס שיקלגרובר, אביו של היטלר לא היה

יהודי. הוא היה אוסטרי. השם היטלר נבחר מאוחר יותר. היטלר היה בן בלתי חוקי.

אנטוליו

New member
נכון, שיקלגרובר לא היה יהודי. הוא

גם לא היה אביו הביולוגי של אדולף, אלה בנו הבלתי חוקי של רופא יהודי והטבחית האוסטרית שלו.

moazin 1

New member
תגיד אונטוליו אתה במקרה מדבר ממקור

ראשון מאיפה הביטחון שאתה עומד מאחוריו האם אתה שייך למשפחת הצורר.ואם כן אין ספק שאתה הוא מספר 1.אתה יודע מי היה הביולוגי ומי היה החוקי.אתה מקבל אולי מקבל מסרים בחלום?

אנטוליו

New member
בזמנו קראתי הרבה כולל ספרי היסטוריה

זו עובדה ידועה ואף הגיונית, אך יש בני אדם שעובדות החיים מציקים להם והם פועלים לשפץ ולשכתב היסטוריה מחדש.

אנטוליו

New member
אני קראתי בזמנו ספר מאת היסטוריון

שאינני זוכר את שמו כרגע, וממנו קיבלתי את המידע שנראה לי אמין והגיוני. צריך להבין שהנושא טעון וגם אם היה אמת, הצד שמנגד תמיד ינסה לזרוע בלבול ודיס-אינפורמציה.

אנטוליו

New member
טוב שזה בלי אחריות.

עלינו להבין שלשני הצדדים, היהודים והנאצים כאחד, יש אינטרס משוטף לטשטש את מוצאו האמתי של היטלר במקרה שאביו הביולוגי כן היה יהודי. את השאר אני משאיר לשיקול דעתו, לשכל הישר ולאינטואיציה של כל אחד ואחד.

אנטוליו

New member
אני חוזר ואומר שקראתי במו עיני

שמדובר באביו הביולוגי. מאז מישהו שיכתב את ההיסטוריה.

pembencipolisi

New member
על פי ספר בענין השואה, ואם אינני

טועה גם על פי שירר, החלה שנאת היטלר ליהודים מיד לאחר מלחמת העולם הראשונה, בה נפצע היטלר פעמים (חבל שלא נקטל, מחא אסמהו). לפי הכתוב, ראה היטלר פעם יהודי בלבוש מסורתי עובר לפני, ושאל את עצמו, מה עשתה המפלצת הזאת למען אוסטריה וכבר אז דבר על היטלר על חסול 12 אלף עד 15 אלף "משחיתי עם עברים " כפי מה שקרא להם. המפלגה הנאצית נוסדה ב 5.1.1919 בידי אחד בשם פדר והיטלר היה בעל פנקס החבר מספר 7 בה. היטלר השתלט על הנהגת המפלגה ב 1920.

אנטוליו

New member
אינטואיציה והשיכל הישר, כמו גם

ספרי ההיסטוריה, אומרים לי שהסיבה לשנאתו האובססיבית של היטלר כלפי היהודים נבעה מהתעללות קשה שהוא עבר בילדותו מידי אביו החורג. נקודה.

למעלה