טיעונים בעד האתאיזם.

Chugworth

New member
'הרי כל מה שאתה יודע לעשות הוא

לשרשר את אותן שטויות שוב ושוב, ולדקלם מנטרות שאפילו אינך אפילו את משמעותן' מסתבר שזוהי הגדרה מדויקת של פעלך שלך בפורום הזה לכל אורך ימיו. ניתן להיזכר באינספור הודעות שלך שלא הפגינו ולו קמצוץ תוכן מקורי, שלא לדבר על חשיבה עצמאית; בין אם במסגרת תפקידך כשירות מבזקים אוטומטי עבור אתר "שופר", או בחזרתך, מעשה תוכי, אחרי תכנים של כותבים אחרים כאן בפורום (ראה לדוגמא את חתימתך), כאשר ניכר שאין לך ולו מושג קלוש מה משמעות תכנים אלו.

התולעת1

New member
תראו תראו מי מדבר?

ווילף, למה אתה מטעה את הציבור? למה אתה מביא לינקים סיטונאיים על מנת לעייף את הקורא. גלעד,זקן ממרא, אם אין לך תשובה, זה לא אומר שאתה צריך שוב ושוב לחזור על אותו לינק הרי אתה יודע שאין שם שום הפרכה. אתה עושה מעצמך צחוק,מומר.

כפי שידוע לך, אני מתגורר באוסטריה

מילדות, עקב חטא של הורי, מתקים בקשי מצחצוח מגפי עוברים ושבים בעזרת לשוני, וממשרת השגחה על כשרות שהשגתי באיומי שלילת כשרות ממסעדת זונות קטנה (חלק משכרי משולם בשרותי מין, במיוחד בחלק החדש שאשתי פורשת ממני) והעברית שלי רצוצה ברור שאני מלקט משפטים וקטעי מאמרים שהעברית בהם תקינה, רהוטה, מליצית, ועשירה, ומפרסמם בהודעותי, איזו ברירה אחרת יש לי, וגוברנר, מסתבר, הוא אחד מרהוטי הלשון בפורום, ונכר כי שולט הוא באוצרות השפה ובמכמניה בלא מצרים (איני מבין לאשורן מלים אלה, אלא שראיתיו לעתים כותב צרוף זה, ואני מבין שזה בטוי מליצי ראוי לחקוי) מה אתה מציע שאעשה, אם איני מסוגל לכתוב משפט רצוץ יחיד בעברית?

התולעת1

New member
לעולם איני יוזם התקפה מלולית.

אני תמיד אך מגיב. וכשמדובר ביצורים מסוימים - איני לוקח שבויים... נקמה מתוקה כשהיא מוגשת קרה,ווילףהתוֹלעת1 אם חולם מעל ''הואו''

התולעת1

New member
לעולם איני יוזם התקפה מלולית.

אני תמיד אך מגיב. וכשמדובר ביצורים מסוימים - איני לוקח שבויים... נקמה מתוקה כשהיא מוגשת קרה,ווילףהתוֹלעת1 אם חולם מעל ''הואו''

רון סי

New member
מה עם קריטריון

כמו בגרות הכתיבה? או שבויקיפדיה אין בעיה של מריחה של הגיגים ילדותיים כמו שלך?

שאלה קטנה

האם אתה מגדיר אתאיסט כ"לא מאמין באלוהים" או כ"מאמין בחוסר קיומו של אלוהים"- זה לא ברור מהטקסט

למעלה