נשמות מעולם האמת מגיעות לטבול במקווה

aBeliever

New member
אז כל מי שראה או שמע את הנשמות שם משקר?

אם זה לא מתאים לאמונות שלך אז מי שטוען אחרת ממך הוא שקרן? אנשים שונים שמעו שם קולות וראו דברים מוזרים, למה אתה מניח שכולם משקרים? גם אני יכול להגיד שכל המדענים שעשו ניסויים משקרים לגבי לתוצאות שהם קיבלו.

BravoMan

Active member
אני לא מניח! הכל מתועד במחקר שלי שפורסם יחד עם כל הראיות

באותו מקום בו פורסם המחקר מהכתבה.
&nbsp
תבדוק שם, הכל בדוק!

dude101

New member
יפה, עלית על כמה הבדלים חשובים בין ה"מחקר" שהבאת למחקר מדעי

1. "יש לכם הוכחה שזה לא נכון?"
במחקר מדעי, לא זורקים תוצאות ודורשים מאחרים להראות שהתוצאות שגויות. על החוקרים מוטלת החובה להראות שהם בעצמם עשו עבודה מספיק טובה לנסות להראות שהתוצאות שגויות. לכל אורך כל מחקר מדעי, החוקרים צריכים לחשוב מראש איך אפשר לערער על מסקנות המחקר ולשנות את המחקר בהתאם. במילים אחרות, לא מספיק לומר "הנה עדויות, לכו תוכיחו שזה לא נכון" אלא "הנה עדויות, והנה הדרכים בהן אימתנו את העדויות האלה".
&nbsp
2. "גם אני יכול להגיד שכל המדענים שעשו ניסויים משקרים לגבי לתוצאות שהם קיבלו"
במחקר מדעי, כל בדיקה צריכה להיות ברת שיחזור. אי אפשר לבוא ולומר "אנחנו לא יכולים לגרום לרוח להופיע או לתעד אותה או להראות איכשהו שהיא באמת קיימת, אבל הנה כמה אנשים שנשבעים שהיא קיימת". אף חוקר לא כותב "בין כל שתי מסות יש כח משיכה. אני לא יכול לתעד את זה או להראות את ההשפעה שלו, אבל הנה כמה אנשים שנשבעים שהם ראו אותו בפעולה"
אין בעיה לבנות ניסוי פשוט שיבדוק באופן סטטיסטי אם יש רוחות רפאים במקווה על סמך עדויות של אנשים. אני, שאינני חוקר או מדען, יכול לחשוב על ניסוי כזה תוך כמה דקות. על כמה מתערבים שאם אציע אותו למי שכתב את ה"מחקר" שלך הוא יסרב?

לך יש הוכחה שזה כן נכון?

בעולם האמיתי דברים לא עובדים ככה - אף אחד לא נדרש להוכיח שמה שנאמר על ידי אדם אחר הוא לא נכון, אפילו אם הדובר הוא רב, רופא, או פרופסור לפיזיקה.
&nbsp
לו העולם היה מתנהל בצורה כזו, היית צריך להוכיח לקרל סייגן שאין לו דרקון בלתי נראה בחניה, או לבטרנד ראסל שאין קומקום תה שמסתובב בחלל במסלול סביב כדוה"א, או למאמיני חד הקרן הוורודה והבלתי נראית שהיא אכן לא קיימת.
&nbsp
&nbsp

shirai ryu

New member
אין הוכחה שזה לא נכון. אבל הייתי שמח לראות תיעודים של זה

כי זה כמו להיכנס לערוץ יוטיוב של איזה אחד שמסתובב במקומות נטושים,
ומצלם רוחות או כל מיני תופעות על טבעיות.
אחר כך אתה מבין שזה מזויף.
האם להתווכח עם אנשים מילה נגד מילה כדאי? ברור שלא,
זה ביזבוז זמן.
עניין האני לא מאמין לא עוזר פה.
מה שנשאר זה לא לשמוע סיפורים מוזרים,
אלא לתעד את זה.
אבל, אני יודע שרוחות רפאים זו המצאה אנושית,
זה לא קיים. אז אני בהחלט בספק שזה אמיתי.

hnc

New member
ממתי לנשמות יש גוף שצריך לטבול אותו במקווה?

כנראה שאין להם פתרונות בעולם הבא,שהם צריכים להגיע לכדוה"א

בשביל זה.

רואים פה את הדמיון החרדי,שרוצה לומר שמקווה זה משהו כל כך נעלה,
עד שצריך להגיע מהעולם הבא לפה בשביל זה.

למעלה