תופעה חדשה ומעניינת

pozetiv

New member
תופעה חדשה ומעניינת

*מאיימים לחשוף את הקשר עם המאהבת*

קודם מפיצים חיים חופשים, ונראים לטובתך ובצד שלך,
ואחר כך סוחטים את מי שנלכד ברשת.
אני לא יודע מי זה הם.

מצד שני
מספר ההפלות בירידה

זה לא בגלל שאנשים שומרים יותר על גדרי צניעות בין איש לאישה
זה יותר בגלל שהרבה צעירים הם הומוסקסואליים.

אז מצד אחד אנשים נשואים שבוגדים
ומצד שני צעירים הומוסקסואליים/

זו העגלה המלאה שאתאיסטים מתגאים בה ?

RonspotNL

New member
מספר ההפלות בירידה מהסיבה הפשוטה הבאה :

אנשים מודעים יותר להשלכות של הריון לא רצוי ונזהרים יותר (זה גם מופיע במאמר )
כשהשיעור הקהילה הגאה באוכלוסייה הוא 10 אחוז פחות או יותר אין קשר בין הומואים ולסביות להפלות

מי שבוגד/ת ככל הנראה חיי הנישואים לא מתאימים לו או לה כי הרי אין טעם בחיי נישואים או מערכת יחסים עם בן או בת זוג אחד או אחת כשהאדם או הבת אדם מחפש או מחפשת קשרים מחוץ למערכת יחסים שלו או שלה

כשאין כל קשר בין כל זה לאתאיזם בכלל מה גם שהמאמר הוא מ2015 ולא רלוונטי ל2019 נסה שוב ...

pozetiv

New member
התשובה שלך מאוד פרקטית

מערכת יחסים זה אחד הדברים הכי נסתרים שיכולים להיות,
לקחת דבר נסתר ולהכניס אותו לסטטיסטיקה או למצוא בו משהו ראציונאלי ,
זה יהיה לחטוא לאמת.

מערכת יחסים לא מחפשים היא מוצאת אותך כשאתה מוכן לא לחפש יותר .

RonspotNL

New member
ומה הקשר בין זה לאתאיזם?

pozetiv

New member
אתאיזם מתכחש לכל דבר נסתר.

לפי צורת חשיבה מדעית מה שלא ניתן להוכיח את קיומו אינו קיים.
לכן בחרת להתייחס לתופעת ההומוסקסואליות כאל תופעה סטטיסטית גרידא וכן לתופעת ההפלות שקשורה יותר לאחריות ומודעות .
אבל זה קצת לא מסתדר לי האם מתקיים דיון רציונאלי לפני שמתקיימת מערכת יחסים שיש בה יחסי מין ? לדעתי, לא. הכל שם מבוסס על אמוציות חמקמקות .
האם לדעתך אין רוב להומוסקסואליים בכל אוכלוסיה שהיא ? לדעתי, כן .ואני מבסס דיעה זו על המציאות בניגוד למה שאתה רוצה לחשוב..

RonspotNL

New member
אין דבר כזה דבר נסתר

כל מה שיש לך זו אמונה (יש שיגידו טיפשית למדיי כי אין לה כל בסיס )ובטח שאתה יכול לדבר עם הפרטנר שלך לגבי כל מה שקשור למערכת היחסים בינכם אם היא קצרה או ארוכה זה לא משנה אחריות אתה תמיד צריך לקחת

שוב אין כל קשר בין הומואים ולסביות להפלות או לאתאיזם

CANADA101010

New member
פּוֹפּוּליזם - פתרונות קסם לבעיות הרות גורל

החילונים הם אנשים אחראים. הם אינם מאמינים שיש איזשהו כוח עליון שאחראי למה שקורה בעולם, שמעניש את הרשעים, שגומל טוב לצדיקים, ושמגן מפני רעב, מגיפות או מלחמות. אי לכך אנו בני האדם מחויבים לקחת על עצמנו את האחריות המלאה לכל מה שאנו עושים – או לא עושים. אם העולם מלא בסבל, זוהי האחריות שלנו למצוא לכך פתרונות. החילונים מתגאים בהישגים העצומים של המין האנושי לאורך הדורות, כגון מציאת תרופות למחלות קטלניות, צמצום היקף הרעב בעולם, והשכנת שלום בחלקים גדולים של כדור הארץ. החילונים אינם זוקפים את ההישגים הללו לזכות שום כוח עליון – הם הושגו כי בני אדם פיתחו את הידע שלהם ואת החמלה שלהם. מאותה סיבה בדיוק, החילונים גם מתביישים עמוקות בפשעים ובמחדלים העצומים של בני האדם, כגון אפלייתן של נשים לאורך אלפי שנים, רציחות עם שקטלו מיליונים, והרס האקולוגיה של כדור הארץ. מתוך הכרה באחריותנו המלאה לפשעים ולמחדלים האלו, החילונים מנסים למנוע את הישנותם. החילונים אינם מתפללים לאף אחד שיעזור לנו, אלא שואלים "מה אנחנו יכולים לעשות כדי לעזור?"

RonspotNL

New member
ההפך

אוטובוס למשל מכיל 50 מושבים מכונית פרטית לרוב 5 מושבים בלבד רכבות גם מכילות יותר מושבים ולכן ככל שאנשים ישתמשו יותר בתחבורה ציבורית גם בשבת וישתמשו פחות בתחבורה פרטית יהיה פחות זיהום אויר

RonspotNL

New member
לא ממש

כי גם אם אנשים חיים בבני ברק הם עדיין מייצרים זיהום אויר גם ביצירת חשמל יש זיהום אויר בעיקר כשהדתיים והחרדים מבזבזים חשמל שכל הזמן דולק בבתי הכנסת ( והמזגן אולי )ובבתים גם עם הפלטות החשמליות למשל ככה שזה לא ממש נכון מה שאתה אומר

חשבתי שאתה יותר איטליגנטי

יצירת חשמל שמזהמות את האוויר לא נעשית בבני ברק, תבדוק אם אני טועה

RonspotNL

New member
אפילו עברית אתה לא מסוגל לכתוב כמו שצריך

ואתה מדבר איתי על אינטיליגנציה
כשיצירת חשמל מזהמת אויר מה לעשות זה המצב וכשאתה במשך כל השבת מבזבז חשמל אתה יוצר זיהום אויר...

RonspotNL

New member
איפה הבדיחה?

אתה מוזמן לשאול ולבדוק אם יצירת חשמל מייצרת זיהום אוויר אולי תלמד דבר אחד או שניים בנושא

RonspotNL

New member
ושוב

יצירת חשמל גורמת לזיהום אוויר וכשחשמל דלוק לכל השבת (ויש מי שמייצר אותו בשבת) אתה גורם לעוד ועוד זיהום אויר ככה שכל בני ברק בעצם מזהמת את האויר ... מה לעשות זו המציאות

RonspotNL

New member
אתה זה שמתפתל כי אני מציג עובדות שאיתן אי אפשר להתווכח

וביקשתי ממך בקשה די פשוטה בעקבות זה : אם אתה לא מאמין לי שאל אנשים שמתמחים בנושא אם אין לך כל ידע בנושא (ואין לך ולו ידע מינימלי בנושא) מומלץ לשאול ולהתעניין על מנת שתדע על מה בעצם אתה דן בדיונים כאן בין השאר

אם זיהום אוויר בשבת חשוב, עדיף

שלא תהיה בכלל תחבורה, התאורה בבתי כנסת ושימוש במזגנים מהווה מרכיב שולי
ביחס לתחבורה

למעלה