כדור הארץ חורים בתיאוריה

pozetiv

New member
כדור הארץ חורים בתיאוריה

בעבר לפני שתואר ראשון שימש כמקור הכנסה היו לומדים הנדסה ופיסיקה כדי לפתח את המוח לאפשרויות חדשות.
אותה שיטה משמשת כיום לאותה מטרה בדיוק רק למי שמוכן להתקדם לשלב שמעבר לגן ילדים .
הנושאים הנפוצים הם Flat Earth שנותן פתח להבין טוב יותר אסטרונומיה , מכניקת הקוונטים שנותנת פתח להבין מהי אנרגיה . וכן אתאיזם שנותן אפשרות להבין טוב יותר את מהות האדם .
אחת הדוגמאות מני רבות להציג את נושא Flat Earth היא זווית השמש ביחס לצופה ממזרח בשעה 14:00 וממערב בשעה 10:00.מחישוב המרחק בניהם נוצר משולש שווה שוקיים שגובהו יתן את גובה השמש מעל כדור הארץ .
זאת דוגמא טובה מפני שבעבר לא היה לאף אחד מושג לגבי הזמנים במקומות שונים והמרחקים בניהם .
אתאיזם ותפיסת מה שמעבר למציאות לא משנה לאף אחד את החיים היומיומיים כמו שתפיסת כדור הארץ מול Flat Earth לא משנה לאף אחד, אבל נותנת דרך להסתכל על אותו דבר משני כיוונים שונים .שניהם נכונים ולשניהם אין הוכחות ובשניהם יש חורים ,אבל מה זה משנה, התוצאה בסוף היא שמי שחוקר תחומים אלו מפתח את השכל שלו לרמה אחרת .

pozetiv

New member
מדובר ברמה של ידיעה ולא אמונה

שתי האפשרויות קיימות בו זמנית . הבעיה היא בתפיסה שלי שמכריחה אותי לתפוס רק צד אחד.
ההבדל ביננו שאני לא כזה גאוותן שיכול להגיד בוודאות שאחד הצדדים הוא האמת .

BravoMan

Active member
אז אתה בהכרח גם יודע ש-NASA היא חלק ממזימה ענקית

שכן מעולם לא נחתו על הירח, לא קיימים בכלל לוויינים, אין אינטרקטיקה, והאו"ם מפעיל צי ענק של ספינות שלא מאפשר לאף אחד להתקרב לקיר הקרח, כדי שאיש לא יגלה מה יש בקצה האמתי של הארץ.
&nbsp
נכון?

pozetiv

New member
בדיוק כשם שהדת היא חלק ממזימה ענקית

אל תשלה את עצמך שישנם אנשים כלכך חכמים שיכולים לארגן מזימה בסדר גודל כזה כי אנשים כל הזמן רבים ומתווכחים כמעט על כל נושא.
ומעט מאוד בני אדם קיבלו עד היום פרס נובל ביחס לכלל האוכלוסייה ובפרט בתחומם.
באשר לשאר דברייך הקנטרניים . מי יודע? אפילו הם לא יודעים. רק נדמה להם שהגיעו לאן שהוא. אם היה משהו מאחורי זה , מזמן זה היה נחלת הכלל.

BravoMan

Active member
אני רק רוצה לוודה:

יש לוויינים או אין לוויינים?

pozetiv

New member
בשביל מה אתה צריך לווינים ?

בעוד שיש לך פיתרון מאוד פשוט כמו אנטנות ?

ובאם לדברייך ישנם מספר כלשהו של לוונים איפה שהוא,
האם תוכל להציג בפני סרטון שצולם מהחלל או מפני הארץ של שני לוונים לפחות ברצף ?

BravoMan

Active member
שאלות טובות!

תוכל להסביר לי איך הטלפון שלי יודע אפה אני בדיוק בלי לוויינים?

pozetiv

New member
gps-status-toolbox

אם תלך לכיוון מה שנקרא "לווין" ותמקם את הנקודה הירוקה בדיוק במרכז המטרה תמצא את עצמך ליד אנטנה .

pozetiv

New member
לפני שתציג צילום מסך

תסביר מדוע אתה רואה יותר משלושה " לווינים " סביבך , לא מספיק אחד ?

מה, אף פעם לא שמעת על השילוש הקדוש?

אני רק אף פעם לא מצליח לזכור את השמות שלהם, האם זה Larry, Curly and Moe או שזה bacon, lettuce and tomato?

pozetiv

New member
בגילך תתנחם בכך שאתה זווכר לכתוב מדי פעם

לא תמיד בקשר לעניין, אבל תמיד רהוט.

pozetiv

New member
שלא כהרגלי אענה בשאלה

איך לדעתך מאתרים מיקום של גשושית כמו למשל "בראשית" אם אין שום נקודת יחוס ?
בוודאי . תענה כמובן יש לווינים. ואז חזרנו לנקודת המוצא שאין לך עליה שום ראיה.
לי לעומתך יש תשובה והיא -נקודת הייחוס היא אותם אנטנות המוכרות לנו .

למעלה