בגדול אפשר לומר שההומואים דוחסים את צואת חברם

אתה אומר שכולם מגעילים באותה מידה

אז קודם כל, גם אני חש בדיוק ככה
(אין טעם להתעכב על סטיות, מה מגעיל יותר ומה פחות. זה כמו לפתוח פח אשפה ולחפש איזה סוג של זבל מבחיל יותר)

ואפשר להניח בבטחון די גדול שזה לא מקרה.
שלרוב האנשים יש את אותם אינסטינקטים של גועל (פגשת פעם מישהו שחושב שג'וקים הם חמודים ושחתולים גורמים לו להתכווץ? אני לא)

אז אם יש חברה שלמה שנגעלת מתופעה מסוימת
למה לתת לגיטימציה לביטויים המסלידים של אותה תופעה?!
למה להיכנע לתכתיבים של אג'נדות מעוותות שנוגדות את הטבע
רק בגלל שהן מקודמות על ידי מוקדי כוח בחברה?
למה לא לחשוב בזכות עצמך ולהביע את זה? ואז לתת לזה נוכחות במרחב הציבורי

במקום זה אתה עושה רציונליזציה של התבוסתנות שלך על ידי כל מיני טיעוני-זבל שלא שווים כלום (כבר כתבתי פה מאה פעם שיחסים זואופיליים הם לא יחסי-אונס. זה לא מתבסס על wishful thinking שלי, כדי להוכיח נקודה. קראתי על זה מחקרים - כאלה שאתה מניח שלא קיימים, מפני שאין לך מושג על קיומם. יש מחקר כזה שנעשה אפילו בארץ, על ידי חוקרת מאונ' בן גוריון. יש אשכרה קהילה פעילה פה בארץ של זואופילים).

ההבדל ביני ובין טיפוסים מסוגך הוא לא באינסטינקטים של הגועל.
זה בסיסי לגמרי. לכולם יש את זה.
ההבדל הוא שאתה חלק מעדר, ומתעקש להישאר בתוך העדר, כי אתה מפחד ונוח לך בתוכו, וערוץ 2 עם דני קושמרו ודנה ווייס(דני ודנה) נורא מלטף ומתוקי ועושה חם בלב הישראלי סביב מדורת השבט.
וכולנו אחים ואסור לנדות אף אחד כי זה כמו משפחה ואוגה בוגה בוגה...

אני גם נגעל מחצילים ומאבוקדו, אז מה, נוציא אותם מחוץ לחוק?

אני דוקא מכיר כמה אנשים שסולדים ממש מחתולים, ואפילו כמה כאלו שמחבבים חרקים באופן שיגרום לרוב האנשים (וגם לי) להתכווץ באי נוחות.
&nbsp
בנוגע לטענה שלך כאילו אני מניח שלא קיימים מחקרים על ההשפעה של זואופיליה על בעלי חיים - קרא שוב מה שכתבתי: "אמנם לא ידוע לי על מחקרים..." - אז לא, אני לא מניח שלא קיימים מחקרים, אני אומר שאני לא מכיר כאלו. אם נושא הזואופיליה היה קרוב לליבי רוב הסיכויים שהייתי מחפש וגם מוצא (בהנחה והטענה שלך נכונה) מחקרים בנושא - אבל נחש מה? מעולם לא עניין אותי לדעת.
&nbsp
אתה עדיין שקוע בהכללה השגויה שלך - "טיפוסים מסוגך" - כתבתי לך כבר לפחות פעמיים - אני אחד.
&nbsp
ערוץ 2 ומדורת השבט מעניינים לי את הביצה השמאלית וכך גם העדר שלך. למעשה, אתה זה שנותן טיעון של עדר (אם יש חברה שלמה שנגעלת מתופעה מסוימת).
&nbsp
אני חושב שניתן לומר די בביטחון שאתה מגיע לדיאלוג הזה עם איזה דעה קדומה על הצד השני (במקרה הזה, אני) שהקשר בינה לבין המציאות הוא מקרי בהחלט. אתה לא יודע מי אני, מה הידע שלי, מה ההשכלה שלי, מה הדעות שלי, ולמעשה כל מה שאתה יכול לדעת עלי הוא ממה שאני כותב - ההבדל בינינו הוא שאני מודע לעניין הזה ולכן אני משתדל מאוד שלא להניח הנחות מראש בנוגע למי שאני מתכתב איתו, בעוד אתה מגיע מראש עם איזה תבנית קבועה של "עדר" שכל שאר באי הפורום אמורים להידחס לתוכה, בין אם הם מתאימים לה ובין אם לאו.
&nbsp
ותתפלא, לא כולנו מתאימים לתבנית שלך. אז לא, ממש לא כולנו אחים - ומותר ואף רצוי להוקיע התנהגויות ונורמות מסוימות - אלא שלדעתי, הומוסקסואליות היא לא מהן.
יכול מאוד להיות שיש השפעה לעובדה שזו גם דעת הרוב - אבל בניגוד לתבנית שיש לך בראש, חלקנו מעדיפים גם לחשוב ולחקור ולהגיע למסקנות עבור עצמנו, לפחות בחלק מהדעות שלנו.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אתה משווה העדפה קולינרית לסטיות מיניות?

כן, ואני זה שמשתמש בטיעוני-עדר בגלל שאני מצביע על אינסטינקטים בסיסיים

שמע, ניסיתי
באמת שניסיתי
למרות שכבר ידעתי מתגובות קודמות שלך שאתה מפגר ברמות-על
אבל זה פשוט לא ילך

ואני בתמימותי חשבתי שאתה מתחיל להתנהג כמו בנאדם...

מפגר תקרא לחברים שלך, חתיכת מטומטם.
&nbsp
זה לא ילך כי אתה תקוע יותר מדי עמוק בתוך התחת של עצמך בשביל לנסות להבין גם כאשר מנסים להתייחס אליך כמו אל בנאדם רציונלי.
&nbsp
אם מכל מה שכתבתי הדבר היחיד שמצאת לנכון להגיב עליו זה החציל והאבוקדו מצבך קשה משחשבתי. ולא, אינסטינקטים זה לא מה שאתה מצביע עליו. מה שאתה מצביע עליו זה תולדה של חינוך. בתרבויות אחרות (יוון העתיקה, למשל) יחסים הומוסקסואליים נחשבו למקובלים לחלוטין - גיגול זריז יראה לך שאני צודק.
&nbsp
אתה ממשיך לחזק את דעתי על כך שאתה דוגמא קלאסית לעודף ביטחון עצמי שמחפה על יכולת אינטלקטואלית נמוכה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני לא צריך גיגול. לא זריז ולא איטי

למדתי את זה במקרה לתואר הראשון שלי, שזה טיפ-טיפה יותר מעמיק מגוגל.

תנוח דעתך, לא היה כזה דבר "הומוסקסואליות" ביוון העתיקה
מה שכן היה זה פדרסטיה(מכאן גם המילה הרוסית "פידרס")
שהיום היו מקטלגים את זה כפדופיליה

אז בבקשה, לך תפגין הפגנת יחיד בתל אביב עבור קהילת הפדופילים
כי ביוון העתיקה פדופיליה היתה רווחת

ואם יישאר לך אנרגיות, תפגין גם בעד הקרבת קורבן-אדם, כמו שהיה נהוג במזרח הקדום ובתרבויות דרום אמריקה

ה-כ-ל, כל התירוצים שבעולם בשביל להצדיק ולגבות את האיוולת המעוותת של החברה המכוערת שאתה חי בה. למה? כי בתוכה אתה חי ואתה חייב להיות נאמן לעדר
שיהיה לך בכיף,
לי האנרגיות כן נגמרות באיזשהו שלב
וואלה באמת מצטער אבל כשמישהו מתחיל לדבר איתי על חצילים וגויאבות בדיון על מוסר וערכים, זה הזמן לחתוך
וזה באמת חלק מהטמטום העמוק של הישראליות החדשה הזאת של העשרים שנה האחרונות. השטחיות האינפנטילית של חוסר היכולת להיכנס לדיון משמעותי על אתיקה וערכים.

אם המוסר שלפיו אתה חי את חייך הוא בר-השוואה לתפריט שאתה מכניס לקיבה, אתה באמת לא יותר טוב מבהמה.
וזה אכן המצב של רוב האנשים בימינו. בגלל זה אולי תוכניות בישול הן ז'אנר כל כך פופולרי.
כמו שפילוסוף מפורסם מהמאה ה-19 כינה את האספסוף - "מכונות עיכול".

כרגיל, אתה מחמיץ את הנקודה בקילומטר.

אבל נו, שוין, תמשיך לספר לעצמך שאתה אינטליגנט, בסוף אולי מישהו עוד יאמין לזה.
&nbsp
ובכל זאת, הנה כפית - פה גדול:
&nbsp
1. החציל והאבוקדו ניתנו כדוגמא למשהו שמגעיל אותי באופן אישי, אך אין סיבה הגיונית להוקיע אותו - באותה מידה יכלתי לבחור גם בריח של גויאבות, בצבע הירוק חיוור שנהוג להשתמש בו לקירות בתי חולים, או במשהו אחר לגמרי. הנקודה היא לא הקולינריה, אלא שמדובר בטעם אישי.
&nbsp
2. הנקודה לגבי יוון העתיקה (ואגב, פדרסטיה לא היה הדבר היחיד ביוון העתיקה) לא היתה כדי לאשש את מעמדה של ההומוסקסואליות, אלא כדי להדגיש את העובדה שהסלידה שאתה חש כלפי הומוסקסואליות היא תולדה של חינוך ולא של אינסטינקט - ובטח לא כדי לטעון שמה שנעשה ביוון העתיקה היה כליל השלמות.
&nbsp
3. הטרוסקסואליות מול הומוסקסואליות אינו דיון מוסרי, בטח לא אם אתה מסכים עם הטענה שנטיה מינית איננה ניתנת לבחירה - מה שלא ניתן לבחירה ממילא אינו יכול להיות סובייקט לשיפוט מוסרי.
&nbsp
4. העדר שאתה מדבר עליו תלוי כנגד עיניך ומעוור אותך מלראות את הצד השני של השיחה. שוב, אתה יוצא מנקודת הנחה שתואמת לדעה הקדומה שלך אך לא למציאות. לו היית טורח לברר את האמת, היית מבין שהעדר לא רלוונטי לשיחה הזו.
&nbsp
5. איזה דיון על אתיקה וערכים ניסית לנהל כאן בדיוק? הרוב המוחץ של ההודעות שלך כאן בפורום היו השמצה נטו.
&nbsp
6. אתה עדיין אבוד במחשבה שאתה חכם יותר מכל אחד אחר. בינתיים, לא נמצאה שום ראיה לכך בהודעות שלך. כאמור - ביטחון עצמי מופרז שבא לחפות על יכולת אינטלקטואלית ירודה.
&nbsp

אתה סתם מחרטט מתוך מטרה לצאת טוב, לא בשביל להגיד משהו אמיתי

הנקודות הממוספרות הקטנוניות המעפנות האלה אולי עושות רושם על הטמבלים האחרים שגולשים פה(אז מהבחינה הזאת לפחות אין ספק שלא עבדת לחינם
)

הן גם לא מדויקות או אפילו שגויות(כטבעם של חירטוטים מתנצחים), אבל מה שחשוב מזה: כשאתה מסכם אותן, לא יוצא מזה שום מסר אחד משמעותי,
חוץ מ-"אוגה בוגה, ניצחתי אותך, אתה המפגר פה חע חע חע"

העלבון שלך לא באמת מעניין, נשמה, תתקדם

תבוא כשיהיה לך משהו בעל ערך להגיד, וכשתהיה מסוגל להקשיב לפחות לחלק מהמסרים שמעבירים לך, במקום תמיד להתעלם ולקפוץ ישר למתקפות הכושלות שלך

כשיהיה לך מה לומר לגופו של עניין, אולי יהיה טעם לנהל דיון.

בינתיים אתה עסוק בהטחת רפש ולמען האמת די נמאס לי מזה. ניסיתי לנהל איתך דיון אבל הוכחת שזה בלתי אפשרי (לפחות בינתיים). היה שלום ואל תסתכל למטה.

אתה תת צואה בנאלית, מוכן להתערב שאפילו האתאיזם שלך בנאלי

בספק אם אתה יכול לנצח בוויכוח דתי רפה שכל כמו אמנון יצחק

dude101

New member
על הסקאלה שבין "לא סוטה"

ל"יוזם שיחות על דחיסת צואה וזואופיליה בפורום ציבורי", לדעתי מין אנאלי נמצא בערך בחמישית הדרך.
אני אפילו לא צוחק.

האמת יש גם הרבה זוגות סטרייטים (איש ואישה) שעושים זאת כך ...

מה דעתך על איש ואישה שמזדווגים שלא כדרך הטבע?

לזוגות בריאים יש בחירה אם לעשות את זה בדרך הטבעית

או בדרך עקומה

לזוגות עקומים של סוטי מין אין בחירה - המהות של היחסים שלהם עקומה

אתה פסולת אנושית עלובה והטיעון המסריח שלך הוא טמטום קלאסי של פסולת שכזו

למעלה