לקרוא ולצחוק: נשיא איראן מול הרב הראשי

BravoMan

Active member
לקרוא ולצחוק: נשיא איראן מול הרב הראשי

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5271626,00.html

הציגו לכמה ילדים תמונה של חסן רוחאני, נשיא איראן - והרב הראשי, יצחק יוסף, וביקשו מהם לזהות מי האיראני.

וכמובן שהילדים ענו ששניהם איראנים - נראים אותו הדבר.

אבל החלק המצחיק ביותר בכתבה הוא זה:
בכלי התקשורת החרדיים התעוררה מחאה: "מהכיס שלי מממנים את 'הדבר האחר' הזה"

כיס של מי בדיוק? של מאות אלפי אברכים בטלנים שחיים על חשבון המסים שלי???

קלייטון.ש

Well-known member
התשובה בכתבה בסוף: הכיס של העיתונאי החרדי ישי כהן

אבל מתאים לווינט למסגר בכותרת ציוץ של חרדי אחד כאילו הוא התבטאות של רבים, הם הרי יודעים שהקורא הטיפוסי שלהם לא יגיע לסוף הכתבה.

BravoMan

Active member
ואיך אתה יודע את מי הוא מייצג ואת מי לא?

לפי זה שאתה מגיב כאן בשבת, אני די בטוח שאינך חרדי...

קלייטון.ש

Well-known member
עזוב, לא קראת את הכתבה עד הסוף ורצת לכתוב בפורום

הודעה אנטי חרדית על סמך כותרת בלבד. לא אשמתך אלא אשמת ווינט שטומנים לקוראים אנטי חרדיים קצרי קשב כמוך מלכודות פעם אחר פעם. קבל שהם סידרו אותך עוד פעם ותמשיך הלאה.

BravoMan

Active member
היחיד שמתבזה כאן הוא אתה - טענת טענה, שאינך יכול לעמוד

מאחוריה!

קלייטון.ש

Well-known member
אתה שאלת שאלה שהתשובה לה בגוף הכתבה

אני עזרתי לך למצוא את התשובה לשאלה שאם היית קורא את הכתבה לא היית צריך לשאול אלא אם אתה ממש טיפש. ואתה לא. אתה פשוט עצלן.
מעבר לכך אין שום נושא לדיון אלא אם אתה רוצה לדון בשאלה אם אתה אכן טיפש.

BravoMan

Active member
ענית בשיא הרצינות לשאלה רטורית, ואתה רוצה לדון האם אני טיפש?

קלייטון.ש

Well-known member
אם אתה רוצה לדון בשאלה אם אתה טיפש אני מוכן לשתף פעולה

כרגע נראה מרגע לרגע שהתשובה היא כן.
החל מפתיחת שרשור שלם על כלום, הצגת שאלה שהתשובה לה נמצאת בכתבה אליה קישרת, ועכשיו הצעה לדון בשאלת טיפשותך.
כל הסימנים מכוונים לתשובה חיובית.

מקרה קלאסי של אותה גברת בשינוי אדרת.

שני ההבדלים היחידים* בין השנים הוא השם שבו הם קוראים לחבר הבדיוני שלהם והאידיאולוגיה שהם מחזיקים בה בשמו.
&nbsp
* למעט כמובן ההבדלים הקבועים בין כל שני אנשים (להוציא תאומים זהים) - גנטיקה, חינוך, תרבות וכו'.
&nbsp
(כתבתי גם אותו דבר בתגובה לכתבה בלמהנט, מעניין אם הם יפרסמו את זה ואם כן, האם זו ראיה לכך שהם אנטי חרדים)

אנחנו מממנים רב ראשי שלא יודע מה ההבדל בין "כושי" לקוף

והחרדים מממנים (נניח) תוכנית שבה ילדים לא יודעים מה ההבדל בין הרב הראשי לנשיא איראן. שאלה: מי נדפק כאן יותר?

ואגב, שתי הילדות החמודות הן (אם להשתמש בטרמינולוגיה של הרב הראשי) כושיות. מעניין אם מארגני התוכנית היו מודעים לאירוניה.

big ass blue

New member
זה לא הכיס שלך...

חשבו ששניהם איראנים רק בגלל הזקן וצורת הלבוש, כי לדתיים יש צורת לבוש מסויימת, אם הי ושואלים אותם מי מהם דתי או יהודי הם היו עונים את אותה התשובה, ששניהם.

והנה למה זה לא הכיס שלך.
קריאה מהנה לך. כולם חושבים שמדובר ברשות ממשלתית, אבל היא לא, מדובר ברשות פרטית. התאגיד "כאן" הוא פרטי לכל דבר, אפילו הייתה תקופה שראש הממשלה שלנו ניסה לסגור את התאגיד, ללא הצלחה רבה.
וגם כתוב לך שמדובר בתכנית הומוריסטית.
וחוץ מזה כבר ממזמן אני לא לוקח את האתר הזה שאתה מפרסם ממנו לעיתים קרובות ברצינות רבה, כי הוא כל כך דרמטי וצהוב ופח אשפה... כאילו אנשים אשכרה קוראים את זה ומקבלים שטיפת מוח. טוב, לא תודה.

https://he.wikipedia.org/wiki/תאגיד_השידור_הישראלי

למעלה