בית כנסת זה מקום קדוש?

בית כנסת זה מקום קדוש?

אז מדוע דתיים עושים מעשים מיניים עם ילדם ועוד זכרים בבית הכנסת?

גם משכב זכר וגם מעשה תועבה בבית כנסת.

יש גם רבנים שמקבלים נשים ליעוץ ויושבים איתם לבד בחדר סגור. איך זה יתכן? להדיר נשים ולא לשמוע שירת נשים ולהיעדר מכנסים שיש שם נשים אבל לשבת לבד עם אישה זרה בחדר סגור מותר? חחחחחחחח

חנוך25

New member
האמת שלמיטב הבנתי בית כנסת לא נחשב

מקום קדוש, אלא מקום התכנסות.
בתי כנסת יכולים להיות בכל מקום, כולל בדירות מגורים.
אולי רק הארון עם הספר תורה הוא "קדוש".

חנוך25

New member
פגיעה בילדים זה חמור. בכל סוג של בית.

מעשים מיניים זה לא חמור בשום סוג של בית. גם לא "משכב זכר".

big ass blue

New member
כי הוא לא באמת קדוש.

זה סך הכל שם, מקום שבו מתפללים.
אני יכול לקנות חניה בתל אביב ולהקים שם בית כנסת אם ממש בא לי.

מצבך טוב אם אתה יכול לקנות חניה בתל אביב

big ass blue

New member
כן. דאגתי לעצמי, מאשר שידאגו לי.

אחרת הייתי פותח 10 שירשורים בשבוע רק על אנשים שמאמינים באלוהים...

או לקחתי הלוואות ועכשיו אני מתבכיין כי דפקו אותי. אין לי כסף כי אני בזבזן. אני אחת ששוכבת עם כולם והבינה שאפשר להרוויח מזה כסף... אני הומוסקסואל מוקצן שחי בבועה משל עצמי וחושב שכולם מתחתיי, בהכל, כי נפגעתי כל כך הרבה פעמים בגלל היותי מי שאני ועל זה שהסביבה בחיים לא תקבל את מה שאני מבחוץ ובפנים...
אני פוליטיקאי. אני חייל. אני מוכר בחנות בגדים שאף אחד לא ניכנס אליה. אני טבעוני שאכפת לי מה אחרים אוכלים, במקום ללכת להתנדב ולהציל חיות. אני שומר בקניון שחוזר לירות באישתו שרוצה לעזוב.
אני מבקש מכולם להניח תפילין ברחוב... אני מוכר לך מכשיר בזול ודופק אותך בעצם במחיר, המכשיר גם תקול אחרי חודש אבל לך תחפש אותי...

הרשימה לא נגמרת... כל כך הרבה אנשים מוציאים את התיסכול שלהם כלפי אחרים מאשר על עצמם... מהפחד.

גיל פר

New member
יש "דיני ייחוד"-לרבנים ולאף דתי אסור לשבת לבד עם אישה בחדר.

BravoMan

Active member
רק שהם לא חלים על ילדים קטנים, בטח לא על

בנים ונערים צעירים (רב + נער = אין איסור) ובגלל זה אנחנו שומעים שוב ושוב על מעשים מגונים בתלמידים מצד רבנים.

גיל פר

New member
איזה חצוף -) בציבור החילוני יש אונס והטרדות בלי סוף...

עכשיו ברצינות, תאר לך שבתקשורת, לפני כל כותרת, אבל כל כותרת, היו מחייבים להוסיף את התחילית "חרדי", "דתי" או "חילוני". פתאום היית מגלה שאתה שונא את הציבור החילוני כמו שלא שנאת ציבור מימיך. כי פתאום רוב ככל הכותרות היו:
"שר חילוני חשוד בהטרדה מינית"
"חילוני בן 40 רצח את אישתו והתאבד"
"נער חילוני אנס נערה במועדון בעיר החילונית כפר סבא"
וכולי וכולי וכולי.
ואז היית שם לב כמה הכותרות על דתיים בכלל, ורבנים בפרט, הו אפסיות ברמה שקשה לתאר.

אני יודע שקשה לעכל את מה שאמרתי לך עכשיו, אבל תעצור ותחשוב על זה רגע, ותראה אם זאת לא אמת לאמיתה.

BravoMan

Active member
זו התשובה שלך לבעיה רצינית במגזר שלך?

לעצום עיניים, להגיד שלאנוס ילדים זה לא נורה, ואז ללכת ולומר שאצל אחרים זה יותר גרוע?
&nbsp
זו בדיוק הגישה המבישה שהופכת חרדים למגזר שנוא כ"כ!
&nbsp
בכל פעם שיש כתבה על אונס במועדון, ברור לחלוטין מהכתבה שמדובר בחילונים.
רק מה - ברור גם מהכתבה שהקורבן התלוננה למשטרה מיד.
&nbsp
לאומת זאת, בכל פעם שרב אונס ילד, הקהילה שלכם מסתירה את זה, ונדיר שזה מתגלה.
כי אצלכם מגנים על הפדופילים אם הם "גדולים בתורה".
כי תורה חשובה לכם יותר משלום ילדיכם.
&nbsp
שאביא לך לדיון כתבה על כך שאסרו על צה"ל להעביר לחיילים חרדים שיעורים לגבי התנהגות מינית נאותה, שבהם מסבירים מה זו הטרדה ומה לא לעשות, ומה לעשות אם הטרידו אותך?
&nbsp
התירוץ המסכן שלך לא מחזיק מים.
הקהילה שלכם דוגלת ביחס חולני וסוטה למיניות, וכתוצאה מיחס זה היא מייצר סוטי מין ועברייני מין בכמויות שהמגזר החילוני לא חלם עליהן בסיוטים הכי גרועים שלו.

tomtom56

New member
לגיל פר ול-BravoMan על סמך מה כל אחד

מכם טוען שבעיות האונס והפדופיליה במגזר שלו נמוכות הרבה יותר מאשר במגזר השני?
לגיל פר: מיעוט ההודעות על אונס בחברה מסויימת יכול להיות לאו דוקא בגלל מיעוט המעשים אלא בגלל שהחברה מטיבה להסתיר זאת.
ל-BravoMan: איך אתה יודע ש-"החברה הדתית מייצרת סוטי מין בכמויות.........".

BravoMan

Active member
פשוט מאוד:

יש שם את כל התנאים הנחוצים ליצירת סוטה מין.
&nbsp
מין הוא דבר טבעי, וכשמבינים מה זה, ונחשפים לזה בצורה בריאה ומסודרת, היחס לזה יהיה בריא, והסיכוי שמישהו יהפוך לאנס או פדופיל נמוך מאוד.
&nbsp
אבל, כשכל דבר שנוגע לגוף האנושי טבו, כשמפחידים נערים צעירים שהם ילכו לגהנום בגלל אוננות, ומתייחסים לנשים כמו ליצורים מכוכב אחר - אנשים מפתחים דעות הזויות על סקס, מיניות, והגוף שלהם, בעוד שהדחפים הביולוגיים הטבעיים נשארים עדיין, ואחרי שנים של דיכוי יכולים להתפרץ בצורה לא בריאה, כמו במקרה של המתכנת החרדי מהשרשור האחר.
&nbsp
אם אדם חילוני ירגיש צורך לראות נשים ארומות או יחסי מין, הוא ייגש לאתרים שם ימצא חומר כזה שנוצא ע"י אנשי מקצוע, שיצרו אותו מרצון ותמורת תשלום נאה.
אפשר להתווכח על מוסריות של תעשיית בפורנו, אבל אין ספק שהיא בעייתי פחות מריגול נגד רצון אחרי אנשים פשוטים שכלל לא היו מודעים לכך.

tomtom56

New member
איך אתה יודע שהם נחשפים לזה בצורה לא

בריאה ולא מסודרת? אתה מכיר את הנושא הזה אצלם? מאיפה אתה מכיר כל כך טוב את העולם שלהם (אני למשל לא מכיר אותו כלל)?

BravoMan

Active member
כי הייתי דתי בצעירותי.

וכי מצאתי חומרים ברשת. חפש פעם חומרי הסברה על מין לחרדים.
לא יודע מה הרקע שלך בנושא, אבל זה הדבר הכי הזוי שראיתי בחיים שלי!
&nbsp
למעשה, היית פעם אפילו כתבה על זוג חרדים שלא הצליח להביא ילד, וכשהגיעו לרופא, הוא גילה שהסיבה היית שהם פשוט ישנו יחד.
&nbsp
שתבין - הם שכבו לבושים באותה מיתה אחת ליד השנייה והלכו לישון, מתוך אמונה שזה כל מה שצריך כדי להביא ילד.
לא יודע איך הם פספסו את הדרכת הכלות \ חתנים, או מה נאמר להם שם, ואין ספק שזה מקרה יוצא דופן, אבל עובדה שהיו כאן שני אנשים בוגרים שלא ידעו מה צריך להכניס לאן כדי להביא ילד!
&nbsp
תחשוב על זה!

אבל הדתיים טוענים שהדרך שלהם היא דרך האמת ודרך התורה.

אז איך הם אונסים ילדים ועושים גילוי עריות? וגם גונבים כספים.

BravoMan

Active member
כל מה שרשמת כאן הוא "דרך התורה"

לפי התורה, בהתחלה היו רק 2 בני אדם.
&nbsp
אחרי שקין רצח את הבל, נותרו רק הוא וההורים שלו - אדם וחוה.
אז עם מי לדעתך קין קיים יחסי מין כדי להביא ילדים?
&nbsp
תקרה מה אומרת ההלכה לגבי בעילה של מה שהחוק בארץ מכנה "קטינים".
בתקופת בית המקדש, היה מקובל לשלם לאבא עבור ילדה בת 12!
&nbsp
עכשיו אנחנו לקראת פסח, ועוד מעט נקרא בהגדה "נתת לנו את ממונם".
כאילו, זו לא גנבה?

tomtom56

New member
איך מגיבה החברה שלכם במקרה ומתגלה

שמנהיג דת שלכם (זה שאתם קוראים לו רב) אנס צעיר או צעירה?
האם אתם מסגירים אותו למשטרה? האם אחם מפטרים אותו מכל תפקידיו הדתיים (לצמיתות)? האם אתם מטילים עליו חרם ונידוי? האם אתם סתם נותנים לו נזיפה קטנה או מתעלמים?
לידיעתך חברה שיודעת על מעשים כאלו ולא מטילה עונש כבד עליהם (כמובן שאם היא לא יודעת אז היא לא יכולה להעניש) משהו לא בסדר בה גם אם אחוז המעשים האלו נמוך.

למעלה