אתמול בערוץ 8 הוצג סרט של רינו צרור "יהודים, פעם שלישית"

נירובי1

New member
אתמול בערוץ 8 הוצג סרט של רינו צרור "יהודים, פעם שלישית"

סרט מדהים שמראה היסטורית למה גורמת הדת לעם היהודי במהלך ההיסטוריה ואיך שזה חוזר על עצמו כיום.

אנטוליו

New member
לא ראיתי את הסרט, אבל אני מתאר לעצמי

מה גורמת היהדות למאמיניה ויש לי תאוריה על כך משלי. בינתיים אני ממליץ לצפות בסרטון מאת הגנרל הרוסי פטרוב עם תרגום לאנגלית ובו הוא מסביר איך נוצר לדעתו העם היהודי: Russian general on the Jewry
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=OyW-dHfxZn0[/URL]

BravoMan

Active member
אני מבין שיחד עם זאת דעתך על איסלאם ונצרות ומה

שהדתות האלה עושות למאמינים שלהן שונות, ואין לך בעיה איתן?

אנטוליו

New member
עם הנצרות אכן אין לי בעיות = זו דת אוניברסלית

בהשוואה עם היהדות והאיסלאם. כל היהודים בעלי דעות דומות לשלי עברו לנצרות ובהזדמנות הזאת אני גאה להציג אחד מהם - האח נתנאל השנון:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=kpULt-tE53U[/URL]
הוא דוגמה ומופת לכל יהודי שמכבד את עצמו.

BravoMan

Active member
דת אוניברסלית?

יש לך מושג בכלל כמה נזק הנצרות גרמה לאנושות?
&nbsp
* הכרזה על מדע ככפירה ועצירת כל מחקר במשך מאות שנים.
* רדיפת אנשים חפים מפשע ע"י האינקוויזיציה.
* רצח המוני במסעות הצלב.
* ציד מכשפות (מילולית, לא המונח המטפורי המודרני).
* רדיפה של הומוסקסואלים וקידום חוקים נגדם.
* מניעת מחקר על תאי גזע שמנעה תרופות רבות למחלות מודרניות נוראיות.
* פעילות נגד שימוש בקונדומים שעזרה להתפשטות איידס במדינות אפריקה.
&nbsp
והרשימה עוד ארוכה.
&nbsp
מה גם, שאין באמת "נצרות" אחת, יש לה המון זרמים, אבל זה כבר פחות מעניין.
&nbsp
נראה, שאתה לא באמת אתאיסט, ולמרות שאתה מגיע לפה לדבר כביכול נגד דת, בפועל אתה פשוט נגד יהודים.
למעשה, אני חושב שאתה תתחבר יפה לנאו נאצים או ל-KKK ולא ברור לי מה אדם כמוך עושה בישראל...

אנטוליו

New member
מילים כדורבנות!

כל מה שרציתי לומר על היהדות אתה כיהודי שופך על הנצרות! זה לא מפתיע, כי היהדות שונאת נצרות ואתה בוודאי זכית משך חייך לשטיפת מוח הגונה נגד הנצרות, בבית או בב"ס. רק תסביר לי, אישי היקר, למה הרבנים או חברי הסנהדרין בזמנו כה שנאו את ישוע שלא עצרו בעינויו ובצליבתו? יש לי במקרה סרטון על מה קרה אז ואני אשמח להגישו על מנת להרגיע אותך במקצת:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=sR-aZkiN-VM[/URL]

יש לך דמיון עשיר ואתה ישר רשמת אותי לקו קוקס קלאן ולנאו נאצים בזמן שאני טוען שדווקא היהדות היא תורת הגזע העתיקה ממנה למדו הנאצים והעתיקו את חוקי הגזע של נירנברג! אגב, האם לא ידעת שרוב צמרת הנאצית, החל מהיטלר עצמו, הייתה ממוצא יהודי? אני חושב שאינך יודע עוד כמה עובדות על היהדות ואני אשמח לעזור לך, רק שאל תכעס עלי!

BravoMan

Active member
ואני חושב שאתה לא יודע שהיטלר היה נוצרי,

ציטט מהברית החדשה במיין קאמף, והיה ביחסים טובים עם האפיפיור בזמנו.
&nbsp
תבין דבר פשוט:
בתור אנטיתאיסט, אני נגד כל הדתות.
&nbsp
יהדות, נצרות, איסלאם - כולן גרועות, פחות או יותר באותה מידה.
&nbsp
לגבי ישוע:
לא באמת ידוע על מי בדיוק מבוססת הדמות הזו, ויש כמה מועמדים.
&nbsp
מה שכן ידוע, זה שבעצם היה מדובר ברב יהודי, אבל סוג של מה שהיום מכנים "רפורמי".
הוא הנהיג כת, והיה בלגניסט, ולכן השלטון החליט להיפתר ממנו כדי לשמור על שקט.
&nbsp
זה נכון שיהודים דתיים לא סובלים נצרות וכל סממן שלה, אבל באותה מידה נוצרים רבים מאשימים יהודים ברצח ישוע ושונאים אותם.
ומהצד השלישי מוסלמים שונאים כל מי שלא מוסלמי ורוצים להמיר או להשמיד אותם.
&nbsp
כל הדתות, ללא יוצא מן הכלל, מובילות לבידול, שנאה ומלחמות.
&nbsp
זה שאתה בחרת להצטרף לדת אחת ולשנוא אחרת לא הופך אותך לשונה בכלום מכל אותם יהודים דתיים שאתה מלכלך עליהם יומם וליל.

אנטוליו

New member
דתות מונותאיסטיות באמת לא סימפטיות,

חוץ מהנצרות המיסטית שעליה למדתי הרבה ויש לי כמה קישורים בשפה האנגלית כגון זה:
[URL]http://www.worldspirituality.org/mysticchristianity.html[/URL]

יש גם דתותממוצא הודי שמחנכות לסובלנות ולרחמים, כמו בודהיזם וג'ייניזם ועוד, אם אתה מעוניין. אני כעיקרון אינני תאיסט או אתאיסט ומאמין שיש איזה כוח עליון שעומד מאחרי העולם הזה שאפשר להבינו לאו דווקא בשיעורי דת. יש אפילו תכנית בערוץ היסטוריה הישראלי שטוענת שישנם בני ציוויליזציות עליונות לנו שמנהלות את האנושות והם חוצנים או חייזרים שבאו מכוכבים אחרים ביקום וכדה"א משמש להם כמיו מעבדה בפעילות שלהם. מי יודע - אולי זה נכון? האל לא חייב להיות בלתי נראה ובלתי מוחשי כמו שטוענת היהדות.

BravoMan

Active member
למה שאהיה מעוניין?

מה הטעם להאמין בשטויות שברור שהן שקר?
&nbsp
אם אתה רוצה להיות אדם טוב, אתה לא צריך שום דת, אתה לא צריך שום "רוחניות", ואתה לא צריך שום אמונה ב-"ישויות עליונות".
&nbsp
אף דת אינה "סימפתית" כי היא דורשת מאנשים להאמין בלי ראיות, ולפעמים אף להתכחש למציאות.
והתוכניות בערוץ ההיסטוריה על חייזרים?
ראיתי כמה וכמה מהן, ולמרות שרעיון של מבקרים מכוכבים אחרים מאוד קוסם לי, נראה שכל מה שמוצג בתוכניות האלה הם שקרים ובמקרה הטוב בדיחה עצובה.
&nbsp
ראיות של ממש לביקור חוצנים?
תרם ראיתי...

אנטוליו

New member
פשוט מאוד - אינך מעוניין לדעת!

בטלויזיה מסבירים לך למה זה יתכן, אבל צריך גם רצון להיפתח לדברים חדשים וגם קצת אינטואיציה וא רק מראה עיניים. פירמידות, למשל, למה הן נבנו ואיך? יש הסבר מניח את הדעת בתכניות. ברור שהאנושות קיבלה עזרה מהחוצנים, נציגי ציוויליזציות גבוהות יותר והם נראוה אז בזמנו עבור בני אדם כאלים עם כל הידע שלהם.

BravoMan

Active member
אני דווקא מעוניין לדעת ולא להאמין סתם, זו בדיוק הסיבה

שאני אתאיסט.
התוכניות המרתקות ביותר על הפירמידות הן תוכניות עם ארכאולוגים אמתיים, שעל סמך ראיות אמתיות בשטח שחזרו את שיטות הבניה העתיקות ואף עשו ניסויים כדי להראות שזה עובד.
&nbsp
זה הרבה יותר מעניין ללמוד על איך באמת נבנו פירמידות, מאשר להקשיב לכמה אנשים שלא מבינים כלום בהנדסה או אדריכלות מכסים על הבורות שלהם בסיפורי מעשיות על חייזרים.
&nbsp
כי ברור שלציוויליזציות מתקדמות אין שום דבר יותר טוב לעשות מאשר לטוס לכוכב נידח ולערום שם אבנים אחת על השנייה...

&nbsp
אני מוצא שב-Star trek ו-Star gate יש סיפורים הרבה יותר מרתקים על חייזרים, כי הם לא מוגבלים ע"י ניסיונות לכופף את המציאות לדמיון שלהם, ובתוכניות ארכאולוגיות אמתיות יש מידע הרבה יותר מעניין על איך בנו את הפירמידות, ודברים אחרים.

אנטוליו

New member
מה זה בעצם אתאיסט? אמונה שהכל בעולם

מתנהל בעצמו ולא מנוהל ע"י כוחות עליונים יותר? אדם, למשל, בונה מכונות מסובכות, מחשבים או רובוטים בזכות האינטליגנציה שלו - הן לא נוצרות לבד ופועלות בזכות עצמן. אדם למעשה גם מכונה, ביו רובוט בדומה לרובוטים מכניים שהוא עצמו יוצר, רק שהם חסרים נשמה בזמן שלהייררכיות יצירתיות שבראו אותנו יש את היכולת לברוא יצורים חיים, בדומה לאדם ושאר בע"ח. אם אתה חפץ להתעמק בתהליך הזה - יש לי ספר באנגלית שמסביר את העבר ואת העתיד של האנושות וכמובן שאי אפשר לעבור עליו ביעף במסגרת הפורום ויידרש זמן ארוך יותר להבנתו וגם לא כל אחד מסוגל לזה:
[URL]http://www.rosicrucian.com/rcc/rcceng00.htm[/URL]

BravoMan

Active member
אתאיסט זה אדם שלא מאמין בקיומם של אלים כלשהם.

כשם שאתה לא מאמין ב-999 אלים, ומאמין רק בישוע, כך אתאיסטים לא מאמינים בכל 1000 האלים שהאנושות המציאה, כלומר - גם אותו זרקו לפח.
&nbsp
לרוב, אתאיסטים הם בעלי סקפטיות בריאה, ולא יקבלו טענות ללא ראיות תומכות.
&nbsp
ובאשר לספר שלך?
מעניין שאף אחד שקרא או כתב אותו לא תרם דבר לאנושות...
לא המציא מכונה מסובכת, לא בנה רובוט, כלום.
&nbsp
מי כן עושה את כל זה?
לרוב אנשים שלא מתעסקים עם שטויות כמו "נשמה", ולא מדמיינים שחייזרים בראו אותם (מה זה תסביך הנחיתות הזה שלכם מאמינים? אתה חייבים איזה "סבא על ענן \ חללית"?)
&nbsp
ובטח שבטח מי שהמציא את רוב הדברים שמאפשרים לנו לשוחח כאן בפני כל העולם לא בזבזו ולו דקה על ספר השטויות שלך...

נירובי1

New member
ממה שאני זוכר, ישו היה יהודי טוב, ולא סתם טוב, הוא הטיף

לחזרת היהודים בתשובה "כי מלכות שמים קרובה לבוא", הוא הטיף ל-ואהבת את רעך כמוך, והבעיה העיקרית שלו שעוררה את זעם היהודים בירושלים היה ההתנגדות העזה שלו לשחיתות הקיימת בקרב כוהני המקדש - והשחיתות של המכהנים ב-"קודש" כיום לא השתנתה, אבל למי יש את האומץ להגיד להם משהו ולעשות מעשה?

אנטוליו

New member
כנ"ל גם היום - למי יש האומץ לומר את האמת על היהדות?

ישר מתייגים אותך כאנטישמי וניאו נאצי, כמו שעושה ברוו מן וכל יהודי אחר שמכבד את עצמו! יש פרנויה יהודית חזקה על אמירת אמת על דתם! והרי הדת במפורש מחנכת את מאמיניה להתנשאות ולשנאה כלפי כל מי שאינו יהודי!

חנוך25

New member
מה הבעיה שלך עם התיוג אנטישמי?

הרוסים האנטישמים האחרים שהכרתי דוקא היו גאים בזה.

אנטוליו

New member
שמתי לב שהיהודים אינם יכולים לסבול ביקורת על דתם

ובתובה תמיד מתייגים אותה כאנטישמיות, למרות ששמיות קשורה בעצם לגזע ולא לדת. פשוט אין להם מה לומר בתגובה והם מתמסרים לתגובה טבעית - לפרנויה יהודית שמפותחת מאוד בקרבם. מחד - הם אינם מסוגלים לעכל ביקורת ולהודות בבנחיתותה ובגזענותה של דתם, מאידך הם חושבים שהם הכי נבחרים, סוג א' א' של האנושות, רק הם בעצם בני אדם ושאר העמים הם אפילו לא בני אדם, אלא בהמות שנועדו לשרתם. על כך לא פעם דיברו הרבנים ושאר חז"ל הנערצים עליהם. זה לא רק הרוסים מותחים ביקורת על היהדות, אבל הם הכי כנים. יש לי הרבה סרטונים על כך, אם אתה מעוניין

אנטוליו

New member
אני אנטי של הדת היהודית ולא של הגזע השמי:

כמה פעמים צריך להגיד ששם "שמי" משייכים לגזע ולא לדת? מי שיוצא נגד גזע מסוים נחשב לגזען, אבל מי שיוצא נגד דת מסוימת - תמצא לזה שם אחר. היהדות היא בעצם אפילו לא דת - זו כת שטנית ופנאטית של גזענים. איך היא נוצרה? הנה, הגנרל הרוסי דווקא מסביר זאת בסרטון עם כתביות באנגלית:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=OyW-dHfxZn0[/URL]

BravoMan

Active member
קרא ולמד:

https://goo.gl/SdgAEE
&nbsp
אתה שונא יהודים באופן כללי, עם דת כתירוץ בלבד.
שנאת יהודים על רקע דתי היא עדיין אנטישמיות. בהגדרה
&nbsp
ובוא נודה באמת:
הדת היהודית, עם כל מגרעותיה, אינה הדת הרצחנית ביותר בעולם כיום, אבל למרות שהרבה יותר צ'צ'נים מוסלמים רצחו רוסים, ובכלל זה חיילים של הצבא הרוסי, נראה שהגנרל מודאג הרבה יותר מהדת היהודית.
&nbsp
בפועל, המקום היחיד שבו הדת הזו מהווה בעיה משמעותית היא מדינת ישראל, שנותנת לה יותר מידי כוח.
בכל מקום אחר בעולם, חוקי מדינה קודמים לדתם של יהודים, כך שאין יותר מידי בעיות איתה.
&nbsp
להוציא מה שקרה באירופה עם חוקים נגד שחיטה כשרה ומילת תינוקות.

למעלה