חרדים קיצוניים מוחקים את הנשים מהשטרות

נירובי1

New member
חרדים קיצוניים מוחקים את הנשים מהשטרות

ולמה? כי רק הרעיון שרחל (הצדקת מהאגדות שלהם) התחתנה בגיל 3, כבר מחרמן אותם.
אבל אחרי המחיקה יש להם פתרון: הם ממששים את התמונות.
[URL]http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5052100,00.html[/URL]

BravoMan

Active member
אתה יודע שזו עברה פלילית?

סעיף 466 לחוק העונשין קובע:
קלקול שטר מטבע (תשכ"ה)
מי שביודעין מטשטש, קורע, חותך או מקלקל בדרך אחרת שטר מטבע שהוא הילך חוקי בישראל, דינו - מאסר שלושה חדשים.
&nbsp
http://www.abiliko.co.il/index2.php?id=1620

מקסימום יוסיפו לו תיקון...

"מי שביודעין מטשטש, קורע, חותך או מקלקל בדרך אחרת שטר מטבע שהוא הילך חוקי בישראל, דינו - מאסר שלושה חדשים."
אלא אם הדבר נעשה על מנת שהשטר או המטבע לא יפגע ברגשותיו הדתיים (כמובן, אם זה פוגע ברגשותיו החילוניים שילך קיבינימט...)
&nbsp
אגב, לא זכור לי ששמעתי על מקרים כאלו עם השטרות של עשרה ש"ח עליהם התנוססה דמותה של גולדה מאיר, אם כי יש לציין שבתמונות האלו גולדה כבר נראתה גברית למדי....
&nbsp

BravoMan

Active member
אין ספק שבשנים האחרונות חלה הקצנה רצינית בציבור הדתי.

למרות השקרים שנכתבו פה ע"י משתמש שכבר שכחתי את הניק שלו, (מזמן לא הגיב), שירת נשים מעולם לא היית בעיה, עד לפני מספר שנים.
&nbsp
איש לא התייחס לפסק הלכה העלום הזה, בטח לא בציונות הדתית.
&nbsp
ועכשיו פתאום אנחנו שומעים על חיילים בקורס קצונה שמפרים פקודה בגלל זה?
&nbsp
אני חושב שהסיבה להקצנה בארץ היא הצלחה של גופים כמו דאעש ואל קאידה:
אם קיצוניות דתית פונדמנטליסטית היא כלי שליטה כ"כ חזק שמאפשר למנהיג לשלוח את פקודיו להתאבד, למה לא להדק את המושכות?
&nbsp
וכמובן שאף דתי לעולם לא יודה שהמציאו הלכה כזו או אחרת אתמול...
הכל הרי ניתן ע"י אלוהים בדיוק כפי שזה, ורק אנשים "לא ידעו לפרש", או, כמו השקר שנכתב לי באחת התשובות פה: "אנשים תמיד נהגו ככה, אתה פשוט לא משת לב!"

נירובי1

New member
עלית על נקודה מאד מעניינת, והיא ההשפעה של דאעש ואלקעידה.

לא רק זה שצדקת (ראה את אופנת השאלים המתפשטת כמו אש, הדרת נשים, הנשים כשפחות ויצרניות ילדים וכו'), אלא שהבעיה הרבה יותר חמורה.
את התרבות הערבית (לא העברית) על כל גווניה, כמו אלימות, עבריינות, כוחניות, רצח, כנופיות פשע, נקמת דם, אוכל, מוזיקה וכו') מאמצים יהודי מדינת ישראל בחום. וכתוצאה מכך ישראל הופכת לאיטה למדינה ערבית, למעט שפה (שגם היא סופגת הרבה מהערבית) ודת קצת שונה.
לא בכדי אמר טשרנחובסקי שאדם אינו אלא תבנית נוף מולדתו, והדבר נכון גם לגבי המדינה שהופכת להיות תבנית המדינות הסובבות אותו - כמה חבל

למעלה