אז ככה החרדים סוחרים בתינוקות

BravoMan

Active member
בדיוק רציתי להביא את זה תחת הכותרת

"חיי אדם קדושים? לא בדת היהודית!".
&nbsp
נו, למה כבר אפשר לצפות מנבלות כאלה שמעמידים את עצמם מעל לשאר האנושות בתירוץ של דת...

קלייטון.ש

Well-known member
זו הבעיה שווינט רוצים להנחיל את הרושם שכן

אולי לא כל החרדים סוחרים בילדים אבל כל החרדים אשמים ביחד עם החרדי שכן.
ביחד עם שאר הידיעות הכמעט יומיומיות נגד הציבור החרדי הקורא הנאמן של האתר בהכרח יגיע למסקנה שהחרדים הם ציבור של פושעים.
ווינט נמצא במסע נגד הציבור החרדי כבר הרבה זמן ובעיני הם הגיעו לרמה של הסתה והפכו מסוכנים לחברה הישראלית.
במקרה המתואר למשל מדובר בעבריין אבל העבירה היא בלי קורבנות. אפילו להפך - הוא מסייע לפתור מצב שאחרת היה יותר קשה לפתור ומעביר כספים למי שבשום מקרה אחר לא היתה מקבלת כסף עבור מסירת הילד שלה לאימוץ.
בפני עצמו יש סיפור אבל לא שראוי לכותרת ראשית, ואני בטוח שלא היה זוכה לכותרת ראשית אם המעורבים לא היו חרדים.

BravoMan

Active member
מה שמסוכן לחברה הישראלית זה הציבור החרדי,

ולא צריך את ynet כדי להבין זאת!
מספיק ללכת בשכונה כמו מאה שערים, או בבית שמש.
&nbsp
עבירה בלי קרבנות???
האם שמעת את האמהות הבוכות???
&nbsp
יש פה נשים שמנצלים את מצוקתן ולוקחים להן את היקר להן מכל!
איך אתה היית מרגיש עם היו מבטיחים לעזור לך, אבל בפועל היו גונבים לך את הילד???
&nbsp
עצם זה שאתה לא קולט את הפשע האיום שנחשף בכתבה הזו, מראה שאתה נבלה כמו רוב הציבור החרדי.
הציבור הזה בהחלט אשם יחד עם העבריין, כי הציבור הזה הוא שיצר, כקבוצה, כקהילה, את המצוקה אצל אותן נשים מנוצלות.
העבריין רק מרוויח מהיחס של הציבור.
&nbsp
בוא נודה באמת - אתה מתעצבן ש-ynet חושפים את כל הזוועות של הציבור הזה.
אינך יכול להצביע על שום שקר או חוסר דיוק במאמרים שלהם, ופשוט לא נעים לך שמישהו סוף סוף אמיץ מספיק להראות שהחלאות האלה אינם "דמותו של היהודי", אלא חבורת עבריינים, פרימיטביים, רשעים ולא מוסריים שמסכנים את כל העם שלנו.

נירובי1

New member
המועצה הלאומית לכלכלה הכינה דו"ח הצופה שבשנת 2040 כחמישית

מהאוכלוסייה תהיה חרדית (לעומת 11% בלבד היום) - והם טועים. ואם החלק השפוי בעם לא יתעורר בהקדם האחוז של הם יהיה הרבה יותר גבוה ! אלא פרים ורבים ללא הכרה וללא היגיון, העיקר לייצר זכרים.

dojee

New member
תגובה

אינך יודע מה משמעות המילה "עובדה".

חוץ מזה, לנהל איתך דיון זה כמו לזרוק כדורים קטנים של צמר גפן לחור שחור.
שום תועלת לא תצמח מזה אף פעם.

BravoMan

Active member
אני לא כ"כ בטוח!

אם פיתחת טכנולוגיה שמאפשרת לך להגיע מספיק קרוב לחור שחור כדי לזרוק אליו כדורי צמר גפן קטנים ולהישאר בחתיכה אחת ולצפות בכדורים האלה מתקרבים ל-event horizon, אני חושב שהמון תועלת יכולה לצאת מהטכנולוגיה הנ"ל.
&nbsp
שלא לדבר על עצם הגילויים שייתכנו מבדיקה מדוקדקת של מה שקורה כשזורקים דווקא צמר גפן לתוך חור שחור.
(אחרי הכל, כבר ידוע שיש חלקיקים שכן נפלטים החוצה מהחורים האלה).
&nbsp
לאומת זאת, אני לא יכול לחשוב על שום תועלת בניסיון להשיב להודעות של דוג'י...

למעלה