איפה כל אנשי המחקר ? איפה כל בעלי האינטרסים ?

Wesen

New member
איפה כל אנשי המחקר ? איפה כל בעלי האינטרסים ?

הפורום הזה מלא בפתים, אנשים שקוראים בגוגל כל מיני דברים, אני רוצה לשמוע מאנשי המחקר, אלו שהיו בשטח וראו דברים וחקרו והתעניינו מה הם חושבים על כל דברי הפורום.

אני לא מבין בן אדם חוקר משהו באבולוציה שיבוא קדימה וילך ויסביר במילים פשוטות בכל מקום כולל בפורום הזה,את ממצאיו.
corrector עושה כאן מחקרים פי אלף יותר חשובים מהסיבה הפשוטה שהוא לפחות משתף אותנו בתחושותיו, לא כמו המדענים האלה שנחבאים לכלים.

Wesen

New member
מאמרים מאמרים מאמרים

הכל שווה לתחת כשאי אפשר לשאול שאלות, אני רוצה שיבוא לכאן מישהו עם כל מחקר בכל תחום ויענה לי על השאלות שלי ויסביר לי בצורה פשוטה איך הוא הגיע למסקנות שלו.
הייתי במכללה ושם עשו לי בדיוק כמו שעשו לי כאן, שטיפת מוח חסרת בסיס.

Wesen

New member
מעולם לא ראיתי חיידקים מעולם לא ראיתי דנ"א

לא רק זה, שגם אם הייתי רואה, לא הייתי יודע מה הייתי רואה ובחיים לא הייתי יכול לדמיין איך אני מגיע למסקנות המוזרות שמגיעים אליהם אנשי המחקר, אז יאללה שיבוא לכאן ויסבירו לי איך לעזאזל הם הגיעו לשטויות שלהם ?

Wesen

New member
בוא נעשה כלל כאן בפורום

כל החוויות וכל המסקנות יהיו מבוססות על ניסיון אישי ולא על דברים בתקשורת.
דוגמא:טסתי מלונדון לישראל והיו שם חרדים ואף אחד לא הפריע לו מה החילוניים עושים והדיילות היו נשים והחרדים דיברו איתי ושיתפו איתם פעולה באופן מלא.
זה הכלל, כל מה שמגיע מהתקשורת לא תקף, כל מה שמגיע מחוויה אישית תקף.

BravoMan

Active member
אוקיי - מניסיון אישי: אתה טרול טיפש ויש לנו כבר יותר מידי

כאלה בפורום. עברת את המכסה, עכשיו עוף מפה

Wesen

New member
שים לב איך יכולתי לקרוא לך טיפש כל הזמן הזה

ולא עשיתי את זה, למה ? כי אני מעדיף לשמור על התדמית שלך גבוהה בשביל שתתקן דרכיך, התדמית שלי מספיק בסדר בשביל שגם אם תקרא לי טיפש זה לא ישנה כלום.

Wesen

New member
צריך לקרוא לך רבומן

כי אתה רב עם כולם, נסה פעם אחת לענות עניינית בלי להשליך עלינו מידע מגוגל או לקרוא לנו טרולים.

BravoMan

Active member
אם אתה רוצה תשובה רצינית, אל תפתח את השרשור שלך

בזה שאתה קורא לכולם "פתים" ובזה שאתה רוצה מחקרים, אבל זורק את האקדמיה לפח.
&nbsp
אם אתה לא יכול להבדיל בין אוניברסיטה בה באמת עושים מחקר, לבין פורום קשקושים בו לכל היותר אפשר להביא קישורים למאמרים מדעיים אמתיים, אתה כנראה גם לא מבדיל בין שולחן האוכל לבין האסלה בשירותים.
&nbsp
ואני לא מזלזל חלילה בצנרת מובנית - זו אחת ההמצאות החשובות של האנושות!
רק מה? כמו רוב ההמצאות, היא נוצרה כי אנשים שיתפו ידע ולא הסתמכו רק על ניסיון פרטי שלהם.
&nbsp
פגשת חרדים שלא הציקו לדיילות? יפה לך. אני עובד עם חרדים שרואים אותי אוכל חזיר ולא פוצחים פה. בכל חברה יש בודדים טובים ובודדים רעים.
&nbsp
אין לזה כל קשר לסטטיסטיקות תעסוקה של הלמ"ס או סטטיסטיקות גיוס של צה"ל.

dojee

New member
טיעוניך המרובים מבוססי ווינט, המובילים בתעשית השקר והכזב

dojee

New member
ברוומן הינך גוי מושלם, הימצאותך בארץ בגלל שקר, רמאות ונוכלות

BravoMan

Active member
אם מנוע תיוג התמונות של Google עליו עבדו מהנדסי תוכנה

מהטובים בארה"ב הצליח לתייג תמונה של שני בני אדם ממוצא אפרו-אמריקני כגורילות, מה יש לי להיעלב שבוט שיחה עלוב של כמה סטודנטים מישראל מתייג אותי כגוי?
&nbsp
זה שאתה בכלל מצליח לפרסם פה הודעות עם שם של מי שאתה עונה להם בתוך הטקסט זה כבר השיג לא קטן למתכנתים שלך!

dojee

New member
אתאיסט הכופר בדת היהודית ומציג עצמו כיהודי, הינו נוכל ושקרן

Wesen

New member
כשמישהו מתחמק או נותן תירוץ נוסף כדי לכסות על שאלה שעלתה

תדע שהתיאוריה שלו שגויה.

nightjar

New member
כל מי שמציג עצמו כיהודי הוא נוכל ושקרן

אלא אם הוא רואה עצמו כיהודי. ההגדרה שלך ליהדות מחייבת רק אותך.

אני ביולוג ועובד במחקר

אני יכול לספר לך מניסיון אישי איך אני רואה אבולוציה מול העיניים שלי. אני רואה דברים שאילו הייתי צריך להאמין שהם תוכננו, הייתי צריך להסיק שהמתכנן משוגע או סדיסט, או שניהם.

אתה כנראה לא תאהב מה שאני יכול לספר לך. אתה תגיד שאני משוחד/משקר וכדומה (זו אחת הסיבות שמדע מתנהל באמצעות מאמרים ולא באמצעות סיפורי חוויות אישיות). ואתה כנראה גם לא תבין שום דבר כי אתה לא רוצה לטרוח לברר אפילו את המונחים הכי בסיסיים. אפילו סרטים של חיידקים שמאוד קל למצוא באינטרנט כנראה לא טרחת לחפש. אם אתה לא מאמין בחיידקים אז מן הסתם אתה גם לא מאמין שכדור הארץ עגול (הרי בטיסה מלונדון הסתכלת מהחלון של המטוס והאדמה עדיין נראתה שטוחה...)

Wesen

New member
כשאתה מסתכל על חיידקים איך אתה יכול לקבוע שהם עושים

את מה שהם עושים ?,למשל גורמים לגוף למחלות ?

Wesen

New member
דרך אגב אני מכיר באבולוציה בלי קשר

אבל לעוד משהו,
יש מישהו חולה, אתה לוקח ממנו דגימות, רואה כל מיני דברים מוזרים במקרסקופ ואחר כך מזרק למשל לעכבר מעבדה לוודא שהדברים האלה הם אכן גורמים למחלה, איך אתה יכול לבודד את מה שראיתי למיקרוסקופ שזה הוא הגורם למחלה.
אני מאמין שיש אנרגיה שמורכבת מחומר ומאותות קוונטים חשמליים, שגורמים למחלות וכדומה ולא שום חיידקים מטופשים.

למעלה