יש כאן מי שיכול להסביר איך הפרסים בנו את מה שבתמונה?

חנוך25

New member
ז'תאומרת כל הסבר שלא כולל חייזרים

הוא טפשי מבחינתך?
יש לזה שם - בורות בלתי מנוצחת.

Hameln

New member
קלעת.

nightjar

New member
נו, אתה רומז שלפרסים כבר היה מכשיר DVD?

אחרת איך הם ראו את סרטון ההדרכה Cutting Letters in Stone שהבחור מפרסם?

Hameln

New member
זאת הדגמה של טכניקת חיתוך עתיקה (לחובבי ה"חייזרים")

לפחות אני לא שקרן כמו משתתף אחר בפורום שמצהיר שהוא סיים את תגובותיו לשרשור הזה ומספר סיפורי אלף לילה ולילה על מבנים מוסתרים שמעולם לא הוסתרו.

חבקוק44

New member
הייתה מעדיף שלא אמשיך להגיב לשטויות שלך. אני סולד מטפשים

שני הקישורים שהבאתה כאן מתייחסים לעבודות מיניאטוריות
שאין להן כל נגיעה והשואה לממדים האדירים שהובאו בתמונות שלי
&nbsp
אני יכול להעריך את רצונך לתרץ את העניין
אבל תעשה את זה בהגיון ובלי טפשות.
&nbsp
תגובה טפשית מזלזלת באינטלגנציה של חברי הפרוום

Hameln

New member
התקדמנו

עכשיו רק נותרה הבעיה של קנה מידה. אתה מסכים שבקנה מידה קטן זה אפשרי, אתה רק לא מסכים לגבי קנה מידה גדול. מדוע? מה הבעיה, נגיד, לבנות פיגומים? צריך "צלחות מעופפות" כדי לבנות פיגומים? מה הבעיה להעסיק הרבה פועלים ובעלי מלאכה במקום להעסיק רק אחד כזה?

אתה סותר את עצמך. אתה ממשיך להגיב למרות שהצהרת על פרישתך מהשרשור, זה לא כ"כ מראה על סלידה ואם אני באמת טיפש, מה הטעם להגיב להודעותיי? הרי אני ממילא לא אבין אותך.

מ א ו ז ן

New member
כן. יש הסבר הגיוני לדבר הזה.

גזע החייזרים Fossilica Semen Monoorgasicin או בקיצור FSM, בראשות מנהיגם הבלתי מעורער Xorbama? Encephaloinanis! Nematodohe Unicornivoria או בקיצור XENU, יצרו מבנה זה כמו גם מבנים דומים אחרים כגון הסלע האדום בפטרה (שבניגוד לטענתך לא הועתק ע"י הנבטים) ופסלי הענק של בודהה באפגניסטן.
החומר הסלעי שהוצא בטכנולוגיות מתקדמות שאין אנו יכולים להבינן שימש ליצירת הפירמידות במצרים.

במאמר מוסגר אציין שבעקבות הריסת פסלי בודהה ע"י הטאליבן, מיהרו ה-FSM ליצור פסל חדש ומיד אח"כ (במושגי הזמן שלהם) הענישו את האחראים.

מטרת העבודות האלה היא ליצור קומבינציה מסויימת (מתוך כמה ביליוני קומבינציות נתונות) של מיקומים וספינים חציוניים של אטומים על פני כדור הארץ כדי למסך את הכוכב שלהם ובכך למנוע את גילויו על ידינו.

ה-FSM בראשות XENU יוצרים מבנים, תופעות ואירועים שונים באופן תמידי ומתמשך כדי לשמור כל הזמן על אחת מבליוני הקומבינציות שמחזיקות את המיסוך במקומו.

ברם, מיסוך זה אינו מושלם, ועדויות לקיומו של הכוכב שלהם מתוארות ע"י המדע העכשוי כ"חומר אפל" ו"אנרגיה אפלה" משום שאין להם הסבר טוב יותר.

זה ההסבר הנכון היחיד לתופעה שהבאת, ולעוד רבות וטובות אחרות.

מ א ו ז ן

New member
זה שכתבת לא הופך את זה לאמת

כשתבין למה אין הבדל בין ההסבר שלך להסבר (נכון, הציני) שלי, אז גם תבין מדוע התגובות שאתה מקבל הן ציניות במקרה הטוב.

למעלה