"זיקה"- הבלוף החדש של תעשיית התרופות

Feanor75

New member
התייחסתי לכך

יש מצבי חירום שבהם התרופות עוזרות לתקן את נזקי המדע והקידמה. אנטיביוטיקה- אפילו הרופאים כיום נזהרים משימוש בה לאחר שהבינו את נזקיה. העניין הוא שאדם לא אמור להגיע למצב של חולי, וזה רק בידיים שלו והוא גם יכול לרפא עצמו מכל דבר.

קולומין

New member
אז איך זה שתינוקות בני יומם חולים ?

הם רק נולדו...
&nbsp
בקיצור - שטויות.

RubberSoul92

New member
חיידקים פתוגניים פולשים לגופנו בכל עת

אולם הם מזיקים רק לאורגניזם אשר לא פיתח נוגדנים לאנטיגנים המצויים על-פני שטחם.

ItsikH

Member
זה לא מדויק, למערכת החיסונית יש שלל תגובות אפשריות
לפתוגנים מסוגים שונים, חלקן יעילות יותר, חלקן יעילות פחות, הנזק שהפתוגן גורם לפני התגברות המערכת החיסונית עליו נע בין זניח ובלתי מורגש [במקרה של התגברות מלאה ומהירה] לבין נזק בלתי הפיך ואף מוות, ויש גם שלבי ביניים כמו נשאות. בנוסף, תתכן תגובה של המערכת החיסונית כנגד הגוף עצמו - מחלות אוטואימוניות, ללא שום פתוגן חיצוני שהוא.

ItsikH

Member
מסקנה - אם רק תיתן לבני אדם את התנאים המתאימים יחיו לנצח

Feanor75

New member
חיי נצח- קלי קלות אם רק היה צורך בכך. אפילו ביולוגית

יש עדיין אנשים שמאמינים בשטות של המוטציות והברירה הטבעית (חלקם אפילו נחשבים למדענים..). הם צריכים לשאול את עצמם: איך זה שפגמים שונים קורים כל הזמן, כמו תאים שמנגנון השכפול שלהם משתבש והם הופכים לסרטניים, אבל אף פעם לא קרה מעולם בכל ממלכת החי, מאז שהמיניות החליפה את האלמוות, שינוי שהביא לכך שהתא ימשיך להשתכפל לנצח? מכאן צריך להסיק שיש מטרה מאחורי הדברים.
אדם יכול לחיות לנצח בלי בעיה, אבל המציאות היא שכעבור כ 75 שנה הנשמה מרגישה עייפות מהחיים הפיזיים ושהגוף הפיזי כבר לא מועיל לה, והיא מזמינה מוות כדי להשתחרר מהגוף ולהמשיך במסע. כל עוד היא מפיקה תועלת אמיתית מהחיים אז הגוף שהיא נמצאת בו ימשיך לחיות, גם 1000 שנה וכמה שצריך.
המדע מפגין טמטום יוצא דופן אפילו יחסית לסטנדארטים שלו, כשהוא מחפש דרך לחיי נצח, והוא מחפש אותה בגוף.

BravoMan

Active member
רגע, איך קפצנו פתאום ל-75 שנה?

כתבת לא מזמן שאנשים צריכים למות אחרי 40 שנה, ובגיל 70 הם כבר זומבים מסוממים!
איך הנשמה לא עייפה מזה?

Feanor75

New member
לא כתבתי דבר כזה

אלא שעדיף להם כבר למות מאשר להיות זומבים. 75 שנה אני מתכוון של חיים אמיתיים, לא של הזומבים, שאצלם הנשמה כבר לא נמצאת ולכן הם לא באמת חיים.
הנשמה היא חלק אלוהי, אני חושב שהיא לא יכולה לסבול את הנוכחות של דבר טמא כמו סם. כך הוא פועל: הוא משחרר את האדם מהקול האלוהי שמכוון אותו להתגברות על פיתויים ולהתפתחות, האדם מדרדר לדרגה של חיה. בהתחלה הוא נהנה מהשחרור הזה אבל אחר כך כמובן הוא משלם ביוקר. זה מה שאתה עושה כשאתה נוטל תרופה\סמים.

בשביל השעשוע, אני אתן 20 ש"ח ש"ח לכל מי שימצא סתירה בדבריי או יוכיח אותי -לפחות בתחומים שיש לי הבנה בהם.

BravoMan

Active member
איזה רמאי!

אין לך הבנה בשום תחום, אז במה כבר אפשר לדון איתך?
&nbsp
אתה אפילו סותר את עצמך - פעם אתה כותב שברגע שהנשמה עוזבת האדם מת, ופעם אתה כותב שתרופות מבריחות את הנשמה והופכות את האדם לזומבי - כלומר, הוא לא מת רק חסר לו משהו.
&nbsp
לפחות תסדר את האגדות שלך בקו ישר לפני שאתה מתערב עם אנשים!

Feanor75

New member
אתה יכול לחסוך מעצמך בושה אם תצליח לרסן את הטימטום שלך

למה אתה כל הזמן נופל בזה?
זומבי אינו חי
מת אינו חי
מה לא ברור?
החשיבה שלך גסה מדי ורדודה מדי. אפילו בזמן החיים הנשמה לא נמצאת במלואה בתוך הגוף.
כשהיא עוזבת לגמרי, ואפילו כשהגוף האתרי מתפרק- הגוף הפיזי מת בתוך כמה דקות.

BravoMan

Active member
בושה וטמטום?

אני מתכתב פה עם אדם שמכחיש את כל המוות והסבל שחיסון לפוליו חסך.
אלה אם אתה חי בתוך קהילה חרדית ממש חשוכה, אני לא רואה איך תוכל לדון פנים מול פנים עם מישהו על זה כמו שאתה כותב פה, מבלי שהוא יחשוב שאתה אידיוט גמור...
&nbsp
אבל אם אתה כבר חושב שאתה כזה חכם, בו תסביר לי: למה מת רגיל לא זז, אבל מת זומבי זז?

מיכאל ג

New member
הכל טוב ויפה, רק בעיה קטנה -

לוירוס הזיקה אין לא תרופה ולא חיסון, אז לחברות התרופות אין מה למכור. אפילו באתר ה-CDC כתוב שם פחות או יותר "תנוחו הרבה ותשתו מים". אולי הוירוס הוא קונספירציה של מי עדן ויצרני המצעים...

dude101

New member
תן לי רגע להביא את כובע נייר האלומיניום שלי...

אוקי, קודם כל, תעשיית התרופות והמדענים ומשרד הבריאות וכו' לא רוצים חיסונים, אלא חולים כרוניים (אתה מבין, בגלל זה הם כולם תומכים בתנועות שמתנגדות לחיסונים).
לגבי תרופה, בטח שיש תרופה. היא יושבת לה במחסנים ל "טבע", אבל לא משחררים אותה לציבור במטרה לזרוע פאניקה ולהעלות את המחיר שאנשים יהיו מוכנים לשלם.

RubberSoul92

New member
בהחלט

תעשייני התרופות שואפים להנציח את תלותנו בתרופות שהפירמות שלהם מייצרות.

ugu1211

New member
תהיה תמיד צעיר ובריא

כשתזדקן ותצריך תרופות, נראה איזה גיבור תהיה.

ugu1211

New member
כמובן שאת יכולה להתנגד לכל דבר שתבחרי

רק שתוך כדי התנגדות והתלהבות כדאי לזכור שאין דבר בעולם הזה שהוא מושלם.
ולצערי, איני זוכר איך היה עם הסוגייה הזאת בעולם הבא.

Feanor75

New member
בטח עוד יהיה

אבל זה פחות חשוב. יש להם הרבה דרכי פעולה, אפילו זה שאתה חי בפחד מתמיד זו מטרה בפני עצמה בשבילם. פוליו, שפעת לסוגיה וכל השאר, יצרו פאניקה בציבור, לא רק כדי למכור חיסונים אלא גם כדי להרעיל את הציבור.

למעלה