סוף עידן האידאליזם

pozetiv

New member
סוף עידן האידאליזם

הטיעון :- עליית האסלאם הקיצוני הנו תוצאה של מחדל במציאת האמת והעדר מייצגה .
לפני איינשטיין אף אחד לא ידע להתבטא במושגים יחסיים ורק כאשר הוכיח שכל מסה היא יחסית לאנרגיה שלה, צורת הביטוי גלשה אף לדיבור היומיומי, נוצר פחות דיבור מוחלט, ויותר דיבור יחסי , כל דבר נמדד ביחס לדברים אחרים, גם אם לא היה כלכך קשר, לפחות נעשה ניסיון לחפש יחס בין דברים.
מאז איינשטיין היחסיות הפכה להיות האמת החדשה, היום כבר יודעים דברים חדשים, למשל שיש התאבכות ואור יכול להיות גם גל וגם חלקיק , פתאום האמת של איינשטיין התערערה, כך התחיל עידן הפוסטמודרניזם בו אין אמת כל דבר הוא תלוי הקשר ואם אין לו הקשר הוא *הזוי* ואם יש לו הקשר אזי ההתבטאות הנפוצה היא *לגמרי* או השאלה *זה אמיתי* *אתה אמיתי* כל אלו מעידים על כך שכל אידאל שהוא מאבד משמעות כולל כל סוגי האיזמים שהם כמו אתאיזם וכן הלאה.

BravoMan

Active member
אתה באמת חושב שחזרה על שמו של אינשטיין

תוסיף כבוד או אמינות לבליל השטויות המוחלט שרשמת כאן?
&nbsp
ה-"אמת" של אינשטיין לא התערערה, להפך, היא נמצאת בכיס של רובינו מדי יום ביומו ומשרתת כל אדם שמחפש להתחכם ולהימנע מפקקים.
&nbsp
ובאשר לאיסלאם הקיצוני - אין שום הבדל בינו לבין הקיצוניים בדת שלך, ולמען האמת, האחרונים מפחידים אותי יותר כי הם חיים כאן לצידי, ואף אחד עדיין לא מכוון כלפיהם נשק, גם כאשר הם זורקים אבנים על אנשים חפים מפשע, או מציתים פחים ומתפרעים בהמוניהם.
&nbsp
אפילו מתקשים לכפות עליהם את חוקי המדינה - הם יכולים להתחמק עם דברים עליהם אני הייתי מזמן נכנס לכלא!

pozetiv

New member
האמת היא שאין דבר כזה אסלאם קיצוני .

לאתאיזם בהגדרה אין לו תוכן והיות והאסלאם נלחם באתאיזם גם הוא מרוקן מתוכן והוא יכלה את עצמו מאיליו ברגע שיבין שהוא נלחם בכלום .

אם יימצא אי פעם בית כלא שיוכל להכיל אותך היית נמלט אליו בריצה .

BravoMan

Active member
אל תדאג לי!

המחבלים המוסלמים לא נלחמים באתאיסטים. אולי יום אחד הם יגיעו לזה, אבל זו לא המטרה הראשונה שלהם וגם לא השניה.
&nbsp
למזלנו הרב (גם למזלך!) הם כרגע עסוקים בעיקר במלחמה נגד מוסלמים אחרים, שגרסת האיסלאם שלהם טיפה שונה.
&nbsp
ברגע שיסיימו עם אלה, אם יסיימו, הם וודאי יתפנו לאויב היהודי, שהוא אויב מאוד מקובל של האיסלאם, רק מה - מי שיהודי בעיניהם זה מי ששם על עצמו סממנים דתיים יהודיים.
רק תסתכל מה קורה בצרפת.
&nbsp
אז, למי שהייתי ממליץ למצוא מקום לברוח אליו, זה דווקא לך...
למען האמת אתה לא באמת צריך לברוח. כי למרות שאני חושד שאתה שייך למגזר הפרזיטי, המדינה הזו עדיין תגן עליך מפני האויב המוסלמי.
&nbsp
ולמרות שהיא לא כ"כ מצטיינת בזה, היא עדיין מצליחה יותר משאר העולם...

למעלה