"זיקה"- הבלוף החדש של תעשיית התרופות

Feanor75

New member
"זיקה"- הבלוף החדש של תעשיית התרופות

אחד הטייקונים רוצה עוד מיליארד לאוסף שלו, וכולם מגויסים: המדע, משרדי הבריאות, התקשורת- כל מי שמקבל ממנו פרנסה. המערכת עובדת.
שפעת, שפעת העופות, שפעת החזירים, שפעת האתיאיסטים, סארס, ועכשיו קבלו את הכוכב החדש: זיקה. העיקר שתמשיכו לפחד ולפרנס אותם.
כן, זאת המציאות שלנו ב 2016. רק כשאנשים ישתחררו מחשיבת העדר ויתחילו לחשוב בעצמם הדברים יתחילו להשתנות.

BravoMan

Active member
כן - כי עדיף לאנשים להקשיב לאיזה משתמש

אנונימי בפורום עלום שלא יודע מה קורה סביבו, אבל מבין יותר טוב מכולם!

Feanor75

New member
המטרה שלי אינה ללעוג לאתיאיסטים, רק לפקוח עיניים לאנשים

BravoMan

Active member
ואיך אתה מצפה לפקוח עיניים למישהו, אם לא נתת לאף אחד

סיבה להאמין לשום דבר שאתה כותב?

nightjar

New member
אם יש קשר בין חוסר אמונה באלוהים לתמיכה בתעשיית התרופות-

הוא סטטיסטי בלבד.
אבל לחוסר אמונה באלוהים ולאמונה ברפואה מבוססת ראיות בהחלט יש בסיס משותף...

dojee

New member
האינטרס של תעשיית התרופות להאריך את תוחלת החיים

במצב של חולה כרוני הזקוק לטיפולים בדיקות, חיסונים, ותרופות
כל ימי חייו.

RubberSoul92

New member
האינטרס העיקרי של התעשיינים הוא ליצור רווחים

תעשייני התרופות אינם יוצאים מן הכלל.

oren399

New member
אתה רוצה להגיד ששפעת היא המצאה?

שאין נגיפים אלימים וחיידקים מזיקים שתוקפים את הגוף שלך?
כמה אנשים יכולים להתמודד עם חום גבוהה, נזלת, כאבי ראש, ושלשולים ללא תרופות שמציעה תעשיית התרופות?

Feanor75

New member
זה לא בדיוק מה שאני אומר

אלא הפאניקה שתעשיית התרופות מעוררת בציבור כדי לגרום לאנשים ללכת ולהתחסן, להכניס רעל לגוף שלהם. לעומת זאת אני לא שולל לגמרי את האפשרות שהם גם יוצרים בעצמם חלק מהמחלות, יש מלא קונספירציות ואני כבר לא פוסל אוטומטית את כולן כמו בעבר.
&nbsp
ולגבי שאלתך השנייה, כמה אנשים? בעיקרון כל האנשים יכולים, בתנאי רק שהם חיים ואוכלים נכון.
&nbsp
ערב טוב
&nbsp

ItsikH

Member
מה זה ה"נכון" הזה, מי יודע אותו ומי קובע אותו ואיך
אינך יכול שלא לתת אמון באותה מערכת רפואית עצמה ממש, שיטותיה, מחקריה ופרסומיה, בבואך לקבוע מהו ה"נכון" הזה. אלא אם תשגה באשליות ותאמץ איזו דיאטת שקר כלשהו שאיזה מהרישי מאינדונזיה המליץ עליה כי הוא חכם אזהוא יודע.

Hameln

New member
רודולף שטיינר.

oren399

New member
אני לא מבין גדול ברפואה

אדם שיש לו אלרגיות או חולה באיידס לא יכול להתמודד עם המחלה ללא תרופות. בשני המצבים הבעיה במערכת החיסונית. איך זה קשור למזון שאתה צורך? למה לאדם מודרני לחכות שבועות בשביל להתמודד עם מחלה בכוחות עצמו כשהוא יכול לקצר את תקופת מחלתו לכמה ימים בודדים ולשפר את איכות חיו?

Feanor75

New member
אל תשייך אליי. וגם זה עדיף על קונוונציונלי

קודם תלמד מהי רפואה ומהי מחלה ואז תחזור

BravoMan

Active member
וודאי שלא!

חיידק הוא בסה"כ דיקטטור קטן עם אף אדום שרוקם כל מיני מזימות.
&nbsp

Feanor75

New member
שאלה חשובה, אני אסביר

תרופות לא מרפאות, הן רק מדכאות את הסימפטום. אצל מי שלוקח תרופה הבעיה נשארת בגוף וממשיכה להרוס אותו, היא תהפוך מאקוטית לכרונית, ומכרונית עד לרמה של ניוון שמוביל כבר למחלות רציניות. המערכת החיסונית לא סתם חלשה, אלא כתוצאה מהרגלים רעים ורעלים שמצויים בגוף. את זה אני גם יכול לומר מניסיון, בתור מי שסבל כל החיים מאלרגיות, בעיקר נזלת וקדחת השחת. כששיניתי את התזונה האלרגיה דעכה.
נזלת: חומר רירי שהגוף מייצר כדי לעטוף פסולת ולפריש החוצה. הנזלת היא מתנה גדולה כי מדובר בניקוי הגוף. מי שייקח תרופה נגד נזלת ממש יורה לעצמו ברגל.

למעשה כל הגורמים הם נפשיים, אבל זה כבר ברמות עמוקות יותר שחוקרים את התופעות. למשל תאווה לא מרוסנת גורמת לאכילה לא מבוקרת של מזון מזיק, תאווה היא בנפש ולא בגוף.

חיידק טורף לא יבוא לאדם שגופו בריא, כי בגוף כזה אין לו מה לטרוף. הוא יבוא לאדם שבגופו יש אזורים מנוונים, רקמות מתות, כתוצאה מחיים לא נכונים. יכול להיות מצב שאדם כבר הגיע למצב חירום כזה שמחייב טיפול, אפילו טיפול של תרופות, אבל העניין הוא שהוא לא היה אמור להגיע למצב כזה. עדיף טיפול טבעי כל עוד אפשר. שיטת ההגיינה הטבעית- מזון טבעי וצום, מרפאים דברים שהרפואה המודרנית מחשיבה כחשוכי מרפא, כמו למשל דלקת פרקים.
כל התורה היא מאוד פשוטה: הגוף מסוגל לרפא את עצמו מהכל, רק צריך לתת לו את התנאים לכך.

oren399

New member
אנטיביוטיקה שמחסלת את החיידקים

פותרת אותך מהגורם למחלה שהוא החיידק ולא רק מהתסמינים שלה.

למעלה