תהייה

Sharoman

New member
לא מאיימים על יונים ביין

איום של הפיכה לקוגרית לא מהווה תמריץ לענות לך אלא רק להפך

ראשית, עם גבר לא מגיעה לזקפה, ב 99.9% מהמקרים האישה היא לא מקור הבעיה.
הבעיה עשויה להיות פסיכולוגית (אפילו לחץ או חרדה) או פיזיולוגית (כולל עייפות, לחץ דם וכדו').
לא לגמרי ברור שאותם גברים מודעים לכך שיש להם בעיה או לחילופין שהוא מוכנים להודות בכך לעצמם.
אם היית יוצאת עם מישהו קבוע הייתי מציע לדבר איתו ולבקש ממנו לעבור כמה בדיקות אצל רופא משפחה ולקבל מרשם לכדורים שישתמש בהם רק במקרי הצורך.
אבל כיוון שאת מדברת על עובר אורח הייתי ממליץ להימנע מהמלצות כאלה משום שאין לדעת את מצבו הבריאותי של אותו גבר או את ההשפעות של אותו חצי כדור על לחץ הדם או דופק הלב שלו.
הייתי ממליץ במקום לוודא שאת נפגשת עם גברים שלא הספיקו לגמור ב 2-3 ימים האחרונים ו/או בכושר סביר (יעזור גם להתמדה איתך).
שימי לב אבל שכשאת מעברת את כל המשתנים הללו של גיל (50 +), מחוץ לנישואין (לחץ/חרדה וכנראה פורקן מיני חצי תדיר) הסיכוי לזקפה יורד במקצת.
אם זהו הטיפוס שלך תוודאי לפחות שהוא מגיע בזמן נח ולא לחוץ ושהוא לא גמר לפחות יומיים קודם.
או שתורידי את טווח הגילאים שלך לבעלי תפקוד מיני תקין ;)

בעיות זיקפה...

אני לא בדיוק מכירה מקרוב את הזיקפה אצל הגברים בגילאים האלה, אבל נראה לי שלא צריכה להיות להם בעיה, ואם היא קיימת הם בוודאי מודעים לה.
&nbsp
האם יתכן שהם במתח שמפריע להם להזדקף כמו שצריך?
האם יתכן שאת צריכה לעשות יותר כדי למתוח את אבריהם הרלבנטיים?
&nbsp
וגבי ההעדפה שלך, אני מסכימה איתך לגמרי.

אני בן 40 פלוס

בן 46 ליתר דיוק.
תראי, מה שאת מתארת נשמע לי טבעי לגמרי.
זה חשוב שתביני שכך רצה הטבע.
גם לנשים יש בטח כל מיני עניינים בגיל המעבר ולאחר מכן.
כך גם גברים. כשהם מתבגרים, יש בעיות, גם כשהם בריאים לחלוטין.

בעיית שקיפות ומידע מקדים לפני שמגיעים למיטה, זה גם בעיה חריפה שגברים סובלים ממנה ביחס לנשים, בעיה שאין לה שום פיתרון.
יש נשים מסריחות מאוד, נשים שהן פריג', נשים שהן איטיות מאוד, נשים שמכריזות שהן אוהבות סקס והן לא כאלה בכלל.
הדרך למיטה רצופה שקרים ואי גילוי נאות. ככה זה.

חוץ מזה, בגילך הלא צעיר עלייך להבין שעיקר התענוג של גבר מבוגר, איננו באורגזמה הגופנית שלו, אלא מדובר במשהו נפשי שהוא מפיק מהתענוג שלך.
לכן גם הם נותנים לך מין אוראלי, כדי להביט בך, לטעום אותך, לשמוע אותך נהנית.

אם לא מתאים לך, לכי על בחורים חרמנים בגיל 20.
אבל את לא תלכי על זה... מפני שאת לא מסוגלת להימשך ולשכב עם צעירים ממך.
אם תצאי עם צעירים ממך, את עלולה למצוא את עצמך נפגעת ודחויה בידי בחורים שיחושו דחייה כלפייך, וסיבותיהם עמם. ככה שתקחי את זה בחשבון.

הסיבה - ירידה בטסטוסטרון
מעל גיל 50 בשל סוכרת, תרופות מסוימות (למשל תרופות פסיכיאטריות, סטרואידים, תרופות הורמונליות), השמנה. חסר הטסטוסטרון היא בעיה שכיחה, גברים רבים אינם מאובחנים ואינם מטופלים.

למעלה