שלום, חדשה כאן ורציתי לחלוק משהו

mb261414

New member
שלום, חדשה כאן ורציתי לחלוק משהו

בתקווה שאצליח להשיג איזו תקשורת שתצליח לעזור לי.
אז הסיפור הוא כזה. הכרתי בחור שהתחיל איתי, הוא מצא חן בעיניי ממבט ראשון, ראיתי לאן הוא חותר, וזה לא הפריע לי, אז הצעתי לו סקס בדייט ראשון.
שכבנו, פעם אחת, שכבנו פעם שנייה, ופתחתי רגשות כלפיו. עכשיו זה לא קורה לי בדרך כלל. אני לא מפתחת רגשות כלפי סטוצים. עשיתי מספיק סטוצים בחיים שלי, לא רוצה להשתמש במילה הרבה, אבל היו לי סטוצים ולא הקדשתי להם דקה של מחשבה. ועכשיו אני מוצאת את עצמי לא מצליחה להתרכז, מנסה לעבוד ולא מצליחה לעבוד. אני חושבת שזה חד צדדי ואני לא מצליחה להמשיך הלאה.
מה הייתם עושים אם הייתם במקומי? לספ לצד השני שפיתחתי אליו רגשות, שזה מעולם לא קרה לי לפני כן, או פשוט לאכול את עצמי ולהתפצוץ בשקט, למצוא ריבאונד סקס ולהמשיך הלאה?

הייתי

בודקת את המצב בצורה זהירה.
עושה עבודה עם עצמי להנות מההתלהבות והדפיקות לב- אבל להבין שיתכן שזה לא הדדי. זה בסדר
כיף להרגיש חיה גם אם זה לא יסתיים בסיפור אהבה.
ולשחרר.
זה אומר לא ללחוץ עליו ולראות כמה הוא יוזם ומה הוא יוזם. להבין עם עצמך מה מתאים לך. לפעמים אפילו כדאי להיות עסוקה ולא זמינה בכל פעם שהוא בעיניין..
עוד חודש תוכלי להבין האם יש פה משהו הדדי או שזה רק משהו שלך.
יתכן גם ועוד חודש ירגעו לך ההורמונים ותראי דברים ״אחרת״..
&nbsp
והכי חשוב- תהני!

mb261414

New member
כן, הייתי צריכה לשחרר קצת קיטור

אבל נכון, מנסה לבדוק את זה בצורה זהירה, הגעתי למסקנה שהיו כאן מלא אי הבנות באופן גורף שאינן נכונות. את אומרת שחודש זה זמן לגיטימי?

mb261414

New member
אז כנראה שהוא לא בעיניין שלי

כי מאז לקחתי את המושכות לידיים הוא נעלם, פתאום נהיה מסורס, לא יוזם כלום לא עושה כלום ולא שמעתי ממנו. די מסביר את זה שכנראה נתתי לו מה שהיה צריך באותו הרגע וזהו. בזה זה נגמר.

Simpelsoul

New member
הייתי פעם בסיטואציה דומה

סיפרתי לה, בדיעבד אחרי שבוע הרגשתי לגמרי הפוך.
אני חושב שאת צריכה לתת לזה זמן. נשמע שאתם בקושי מכירים באמת
יום מקסים

mb261414

New member
עבר חודש והרגשות שלי אליו רק התחזקו

אני רק רוצה אותו יותר

Sharoman

New member
אם הוא לא חולק בתחושות האלה תמשיכי הלאה

קודם כל אם אתם לא בקשר סביר שאת מייחסת לו תכונות שמעולם לא היו קיימות אצלו בגלל החוסר שאת מרגישה מכך שהוא לא שם.
אבל בין אם הוא הגבר המושלם ביותר שאי פעם יצא לך לפגוש או שכל זה היא אינה יותר מפנטזיה שפיתחת, אם הוא לא רואה אותך בצורה שבה את רואה אותו, חבל על הסבל והכאבים הבלתי נמנעים שלך במצב כזה.
תעזבי אותו, קחי הפסקה של כמה חודשים, תתרכזי במשהו אחר שיגרום לך לשכוח ממנו ואחרי שתחלימי מעט תתחילי לצאת או לחזור לסטוצים מחדש.

mb261414

New member
העניין הוא שהוא לא פתוח לדבר על התחושות שלו

הוא לא פתוח לדבר בכלל, ערב שלם כתבתי לו, אני רואה שהוא קורא את ההודעות, לאורך כל הלילה, והוא פשוט לא אומר מילה, ואם הוא אומר אז משפט אדיוטי שהיה עדיף אילו היה נשאר אילם גם ככה.

Sharoman

New member
גם אני הייתי חושש להגיב למישהי שכותבת לי הודעות לילה שלם

ההתנהגות הזאת מוציאה אותך קיצונית בעיניו והוא לא יודע ולא יידע איך להתמודד עם זה.
אני יכול רק לשער שמצד אחד המקום שהוא נמצא בו בהשוואה לזה שלך הינו רחוק ומרוחק עד כדי שאין לו מושג איך הספק להגיע לשם ומהצד השני הוא בכל זאת משתדל לא לפגוע בך כשהוא מנסה להסביר לך שאתם לא משדרים על אותו גל.
אני אתייחס כאן גם להודעה השניה שלך ואגיד מחדש שכל עוד את ממשיכה את התקשורת שלך איתו את ממשיכה לפגוע בעצמך וזה יגמר בכך שהוא פשוט יחסום את המספר שלך ויוצא את מעט השליטה שיש לך מהידיים.
אין לך ברירה אלא לוותר, לבכות קצת (גם אם את לא מאמינה שאת בוכה על הכרות קצרה וטפשית כל כך), לאסוף את עצמך ולהמשיך בחייך.
תמצאי חברה טובה להתוודות אליה או שאפילו תכתבי מכתב שלם בהודעה אחת כאן בפורום, תפרקי הכל, תעשי קצת ספורט כדי להוציא אגרסיות ותסכולים ותוציאי אותו סופית מחייך.
או שתמשיכי לסבול לשווא.

Simpelsoul

New member
הייתי פעם בסיטואציה דומה

סיפרתי לה, בדיעבד אחרי שבוע הרגשתי לגמרי הפוך.
אני חושב שאת צריכה לתת לזה זמן. נשמע שאתם בקושי מכירים באמת
יום מקסים

deddy78

New member
ברוכבאה

אני מניח שאין חוקיות בעניין וכל אחד ינהג אחרת.
לפי התגובות שלך למעלה הבנתי שהוא לא בעניין מעבר לסטוצים (כנראה ניתק מגע, וקצת צרם לי שכתבת למעלה באחת התגובות שהוא קיבל מה שהיה צריך... את גם לקחת את מה שהיית צריכה מאחר ואת יזמת, לא ככה?) ומאחר ואת בעצמך מנוסה בעולם הסטוצים עדיף שתקבלי ותמשיכי הלאה - תרתי משמע : )
&nbsp

mb261414

New member
סטוץ איז וואן נייט סטאנד- אם גבר מגיע למחרת שוב הוא מפר את

החוק. של הסטוצים.

mb261414

New member
הוא לא ניסה ליצור איתי קשר עד עכשיו.

את חושבת שאני צריכה ליזום קשר איתו? לצד זה, אני כבר לא בטוחה שאני רוצה.
לא בטוחה שזה נכון לי והאמת יש בזה סיכון שאני לא מוכנה לקחת. אז אני מוותרת.
אולי הפסדתי משהו אצליח עדיין לחיות עם זה

לעולם לא תדעי

לעולם לא תדעי אם ומה הפסדת.
&nbsp
יש לכולנו "חורים שחורים" כאלה.
&nbsp
תשלימי עם זה והמשיכי הלאה.

למעלה