החלטה לשנה חדשה

שמופיתי

New member
החלטה לשנה חדשה

היי, אני לא יודעת לגמור ורוצה לדעת.
אני בת 38 בלי הרבה ניסיון, הייתי במערכת יחסים בגיל 20 שנמשכה כמה שנים, ומאז הייתי במערכות יחסים קצרות, לא הרגשתי מספיק נוח איתם לבקש שיעזרו לי.
לפני כמה שבועות נכנסתי לקשר עם גבר מהמם ומקסים וחסר ניסיון כמוני (ניסיתי להגיד לו שבעיני יש הבדל בין סקס לזיון, שאחד הוא חלק מהשני אבל השיחה לא ממש התקדמה)

הוא כן גומר כשאנחנו שוכבים, אני לא יודעת לגמור גם כשאני עם עצמי. הוא הציע ללכת לרופא אבל לא נראה לי שיש לי בעיה פיזית.
אין לנו משחק מקדים, אנחנו מתנשקים, שנינו מגורים ממש ואז שוכבים וזה טוב.
כשאני נוגעת בעצמי אני פשוט מפסיקה כשזה נעשה נעים מדי.
הקשר בינינו טוב מאוד ואני רוצה לגמור איתו.
ניסיתי כמה צעצועים, ניסיתי לשתות יין לפני המיטה.
אני ממש רוצה להנות איתו במיטה ושלא יתפתח תסכול אצלי. אני לא בטוחה מה אני מבקשת מכם (המלצה, הוראות שימטש, הפניה לאיש מקצוע) אבל מנסה לשתף כדי ללמוד. תודה.

הבעיה שלך באמת נעוצה במשפט שזה שמעלי ציין
"כשאני נוגעת בעצמי אני פשוט מפסיקה כשזה נעשה נעים מדי."
&nbsp
הבעיה שלך שיש לך כנראה איזה חסם נפשי שמונע ממך לעבור את הנקודה הזאת של "זה עושה לי ממש טוב" ,את חייבת ללמוד לשחרר ואז זה יבוא ..
לצערי זה מעבר ליכולת שלי לקבוע אם את צריכה איש מקצוע בשביל זה או לא ..

Sharoman

New member
לדעתי אין כאן פתרון מהיר

אם 38 שנה את מנסה לגמור ולא מצליחה לא סביר שפתאום תצליחי, במיוחד לאור העובדה שאת מציינת שכבר הרגלת את הגוף שלך להפסיק כשאת קרובה מידי.
אני לא חושב שמדובר בבעיה פיזיולוגית אבל זה משהו שתמיד ניתן לברר ולא חסרים רופאים שיכולים לבדוק את זה.
לדעתי הטיפול שאת זקוקה לו הוא של מטפל מיני/סקסולוג שאליו ניתן לקבל הפניה דרך קופת החולים שלך.
הייתי ממליץ לך להכין את עצמך לתהליך לא קצר ולא כזה פשוט, להתאזר בסבלנות ולנסות להשתחרר.
סביר להניח שבשלב מסויים גם בן הזוג שלך יתבקש להשתתף אז רצוי להכין גם אותו.
הכי חשוב זה לא לוותר לעצמך, גם אם זה מרגיש מוזר או לא מוכר או לא נעים, אחרי שתחווי אורגזמה ראשונה לא תאמיני שהדחקת אותה כל השנים האלה :)

לגבי בן זוגך, הייתי מציע לכם להשקיע יותר במשחק מקדים ולנסות לראות יחד ממה את נהנת יותר ואיך את נהיית יותר מגורה.
סך הכל רק משום שאת לא גומרת לא אומר שאת לא יכולה להנות :)
חשוב שהוא ישקיע בך המון עוד לפני החדירה ויוודא שתצאי מרוצה עוד לפני שהוא חודר אליך, אחרת אין לי ספק שלאט לאט תתחילי להרגיש שאת שם רק בשבילו וזאת תחושה שתכביד בצורה משמעותית על מערכת היחסים שלכם.
דבר נוסף שהייתי מציע הוא להמשיך עם הפתיחות שלכם, לא להסתיר דבר, לא להתבייש ולבקש לעשות כל מה שעולה על דעתכם אחד לשניה ולהפך.

מיצי זה לא פייר

שהמלצות לשיפור את נותנת רק בפרטי...
גם אנחנו רוצים להשתפר..

Sharoman

New member
מדיניות תפוז לא מאפשרת פרסום חינם

אלא רק עבור אלו שמוכנים לתרום לשגשוג השכר של של מנהלי האתר מבלי להתחשב בקידום המערכת הישנה והלא מעודכנת שעליו הוא בנוי.
לכן כל המלצה יכולה להינתן רק בהודעה פרטית שנחשבת לשיחה אישית ולא לפרסום על גבי הפורום.

שמופיתי

New member
תודה על התגובות והיחס הנעים

היו כאן כבר כאלו שאמרו

שהנקודה העיקרית נעוצה במשפט:
"...אני לא יודעת לגמור גם כשאני עם עצמי..."
אבל שמתי לב לעוד משהו שכתבת. זה היה בנוגע לשיחה שהיתה לך עם בן הזוג:
"...השיחה לא ממש התקדמה..."
אז למה בעצם השיחה לא התקדמה?
האם בן זוגך נמע/מתבייש לשוחח על ענייני סקס?

למעלה