יש איזה דיסוננס כזה

יש איזה דיסוננס כזה

שבו מצד אחד יש יצר. יש ממש תחושות גוף של רצון לעוד גוף להיצמד אליו. ממש בערת חלציים, אפילו כמו עקצוץ כזה בדגדגן שמשווע ליד זרה עליו.

מצד שני ידיעה שסתם כך זה לא יהיה באמת מספק. שגבר סתם ללילה זו לא בעיה למצוא אבל אחרי זה לא באמת ירגיש סיפוק. כי אין המשך.

אז איך ניתן ליישב את הדיסוננס הזה? מה הפתרון?
מישהו, מישהי פה מבינה מה הכוונה שלי? חוותה? חווה את זה?

למה זה דיסוננס בענייך?

זה שחרמנית או יצרית, לא אומר שאוהבת או רוצה סטוצים. כולם אוהבים סקס, רק שכל אחד אוהב או רוצה אותו במסגרת אחרת, לך מתאים עם מישהו שיש לך הכרות או רגש מסוימים אליו, לאחרת יספיקו נוחות או ביטחון ושלישית תהיה חייבת זוגיות, כל עוד זה מה שרוצה הכל מותר ובסדר.

בכלל לא דיסאוננס

יש לך חשק מיני אבל את יודעת שאת זקוקה לעוד דברים חוץ מפריקת החשק עצמו.
סקס זה הרבה יותר מאורגזמה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מכירים מישהו לסוג הקשר שרוצה

ומממשים, או שמבינים שלט רוצים באמת כרגע לממש וממשיכים לפנטז, בחירה שלך.

מה?!!? באמת כתבת את זה?

לא בעיה להכיר? *בטח* לא לאישה?
מה הקשר? אתה חושב שלנשים קל יותר? איך?
אני חייבת שתסביר לי את זה

Sharoman

New member
אני לא חושב שהיה אי פעם מישהו שלא חווה את זה

בין אם חסרה לך תחושת ההנאה או האינטימיות ש(בדרך כלל)מגיעה עם סקס את עדיין מבינה שסיפוק חד פעמי אינו סיפוק כלל.
לפעמים קל לנו כל כך למצוא פורקן רגעי שאנחנו לא שוקלים אפילו את האפשרות לנסות להשקיע במשהו מעבר.
מרבית האנשים שלא מאסו בסטוצים טוענים שכל אדם חדש מספק להם חוויה חדשה, אבל למרות הכל עוד לא יצא לי לנהל שיחה עם אף אדם שלא רצה (גם אם במקביל) משהו קבוע ואמיתי.
ממליץ לך לתעל את האנרגיה הזאת למציאת מישהו שלא יהיה סתם גבר ללילה לא מספק ולא מתמשך.

תודה יאחמוד

יש לך הצעות ייעול? איך לתעל?
איך למצוא מישהו כזה שגם ייתן מעבר? זה ממש מתסכל כל הקטע הזה. לפעמים אני מרגישה שאני מסתובבת וכל הזמן רק מנסה להבין גברים. בחיי שזה כמעט בלתי אפשרי.

Sharoman

New member
זה מזכיר לי תיאור מבבילון 5

נאמר על ריינג'ר 1 על מנת להבין מה הוא אומר יש לעמוד על הראש עם הפנים מול מראה ולחזור על דבריו מחדש.
כשנשאלה השאלה אם זה בכלל עובד התשובה הייתה כן, אבל אחרי בערך דקה האדם היה חווה סחרחורות ומאבד הכרה ובכל למעשה היה משיג את אותה תוצאה כמו להקשיב לו מלכתחילה :)
בקיצור, ככה גברים ונשים בדרך כלל שומעים אחד/ת את השני/ה אבל את ללא ספק מוזמנת לנסות את הפיתרון הנ"ל

לגבי השאלה שלך, התשובה פשוטה אבל הביצוע מורכב.
את צריכה להזכיר לעצמך כל פעם מחדש מה את באמת רוצה ולמה לא מספיק לך שום דבר אחר.
צריכה לא להתפתות ליצרים מידיים אלא לשמור אותם לרגעים שבהם תהיה עם האדם המתאים לך.
אם כבר כן מצאת מישהו שמוצא חן בעיניך, אל תתפתי מהר מידי ותבלי איתו מעט יותר זמן כדי להכיר אותו טוב יותר.
מבטיח לך שהחוויה תהיה עשירה בהרבה, לשניכם :)
חשוב לזכור שקודם כל דברים בדרך כלל לא קורים מעצמם וצריך לגרום להם קרות, אז תמיד אפשר לחפש גבר מתאים ולא לחכות לאדם.
לא להתרגש מהתסכול הרגעי שמגלים שאין עניין הדדי או שלא מוצאים אדם מתאים מהר מספיק.
וכמובן החשוב ביותר, אין בעיה לפעמים גם למעוד בדרך, לקחת סיכון ובכל זאת להיכנע ליצרים שלנו, הרי בשביל זה הם שם ;)
אם תעשי את זה בתדירות נמוכה מספיק תוכלי לחשוב על זה כעל שבירת שיגרה :)
אבל גם אז הייתי ממליץ להעביר את הבחור סדרה של בדיקות המבחנים ולתת לו להתבשל במיצים של עצמו כמה ימים ולשוחח מעט לפני שאתם נפגשים בפועל.
כך תוכלי לראות כמה הוא רציני וכמה חשוב לו להיות דווקא איתך ולא עם כל כוס מהלך.

lebrev

New member
זה לא דיסוננס זה דזיין נונסנס

אני מבין שאת רוצה לקשור גבר אליך אז תפסיקי לעשות סטוצים עם הגברים
כל מפגש עם גבר שאת חושקת בו ומגורה ממנו יכול בקלות להיות אותו גבר שאת חולמת עליו ולהפוך סטוץ לסקס
בשביל זה את צריכה להבין מה את רוצה שהגבר יעשה לך
אך חשוב יותר את צריכה ללמוד תרגילי משחק מקדים ולהחליט מה את רוצה או צריכה לעשות לגבר של לילה אחד שאולי ירצה אותך לעשות סקס מחר ובכלל
את הדברים האלה את יכולה ללמוד הרבה מאינטרנת
יש שם הרבה שיעורים אך לפנק גבר ומה יעשה לך ואיך לפני שאתם
ממשיכים לחדירה

למעלה