שאלה על זקפה:

argamon

Member
שאלה על זקפה:

שלום לכם: אני מקווה שאני שואל בפורום הנכון ואם לא אז אשמח להפנייה לפורום המתאים. תודה:
אודה לתשובה למי שמתמצא: מה יכולה להיות הבעיה בה יש זקפה כראוי, הכל ניראה בפעילות המינית תקין אבל החלה כחודש תופעה שאני מכנה אותה "מחסן כמעט ריק" הכוונה שאו לוקח הרבה זמן בצורה לא שגרתית ,כמו שהיה תמיד, עד ההרגשה בזמן הפעילות המינית שהנה האורגזמה מגיעה, ואם האורגזמה מגיעה אז יוצאת כמות קטנה . אפשר להרגיש את זה שיש ממש מעט אורגזמה. קורה מצב קיצוני שלא עוזר כלום ופשוט אין אורגזמה. המצב יכול להיות גם אם לא הייתה פעילות מינית שבועיים והזקפה טובה מאד.
>> לדעתי זה לא מצב של אין אונות,(אימפוטנציה) כיוון שבמצב אין אונות אין יכולת להגיע לזקפה, ובמקרה שאני מתאר , הזקפה פועלת כראוי, רק הבעיה במיעוט אורגזמה עד כדי מצב לפעמים שיש זקפה ולא מגיעה אורגזמה כלל.
>> אשמח להסבר לגבי כל גיל, החל מגיל בוגר מיני צעיר ועד גיל פנסיה והלאה.
בתודה לתשובתכם.

argamon

Member
תודה לך. ברור שהשאלה לאורולוג:

כמובן שהשאלה לאורולוג שצריך להגיע אליו ואני לא מצפה לאבחנה מדוייקת בפורום, רק הייתי רוצה לקרוא על סיבות אפשריות

Sharoman

New member
זה קורה לך כאתה לבד או עם בן/ת זוג?

כי מצב כמו זה שאתה מתאר יכול להיווצר גם בגלל אוננות מוגברת....

לא הבנתי מהשאלה שלך

האם אתה מתכוון למיעוט זרע או לקושי להגיע לאורגזמה.
וזה ממש לא אותו הדבר.
&nbsp
מיעוט זרע קשור לבעיה פיזיולוגית. ממליצה להבדק אצל אורולוג.
קושי להגיע לאורגזמה יכול להגרם מבעיה רגשית-מנטלית, מבעיה פיזיולוגית או מתרופות וסמים.

שגיא911

New member
קורה לי הרבה

שעם שתי גומר כרגיל, ועם כל אחת אחרת (מאהבת, סטוץ, חילופי זוגות) לוקח לי יותר משעה לגמור או שאני לא גומר בכלל, אבל הזיקפה חזקה מאד.
שאלתי את האורולוג והוא אמר שאם זה שונה בין אשה אחת לאחרת, זה הכל בראש ולא בגלל סיבה פיזיולוגית.
ועכשיו טויסט בעלילה - אחרי ששפכתי בפני האורולוג את בעיותיי בנושאי שפיכה עם נשים - הסתבר לי לחלחלתי שאשתי מכירה את אשתו מהעבודה, וגם מכירה אותו עצמו ... נשאר לי רק להתפלל שמה שאומרים במרפאה, נשאר במרפאה ...

למעלה