כנס

prostatefun

New member
כנס

סוף סוף חופשה בלי האשה.
אחרי כל כך הרבה שנים בעבודה המשרדית המשעממת שלי נשלחתי למספר ימים להשתלמות במלון בדרום הארץ.
לא ממש עניינו אותי הנושאים של ההרצאות והאמת שתכננתי להבריז מחלק גדול מהן, אבל באמת שחיכיתי בכליון עיניים לקצת זמן חופשי, עם עצמי.
אחרי 19 שנות נישואין ועבודה באותו משרד, קצת נזקקתי לכמה ימים לבד. לישון לבד, לאכול לבד, לטייל קצת באוויר המדברי לבד, לראות מה שבא לי בטלוויזיה, קצת חופש.
האמת שהמלון היה מפנק למדיי. חדר גדול, כמעט סוויטה.
השקיעו. אין מה לומר.
מיטה זוגית גדולה למרות שאני לבד בחדר, טלויזיה גדולה, מכונת קפה. תענוג.
וכך מצאתי עצמי יוצא לקראת אמצעה של הרצאת הבוקר על "הזדמנויות ארגוניות לקידום אישי" וחוזר לחדר לנסות להשלים קצת שעות שינה.
נשכבתי על המיטה והדלקתי את המחשב הנייד לבדוק אם יש דוא"ל מעניין או שהגיע משהו מעניין בפייסבוק.
מן-הון-להון הגעתי לפורנו. נו, גבר, לבד, חופשי, מול מחשב ואינטרנט. אין דבר יותר טבעי מזה......
מצאתי את עצמי עירום לחלוטין, שוכב על חצי גב חצי צד עם רגל שמאל ישרה ורגל ימין מכופפת כלפי מעלה כך שהכל שם למטה מפושק ונוח, מעסה בכף יד משומנת מרוק את הזין וצופה באיזו עקרת בית (כאילו...) מבשלת עירומה לחלוטין במטבח (המלפפון היה מרכיב מרכזי בתבשיל הנ"ל...).
שקעתי בתחושות, ובעובדה שאני לא חייב למהר לשום מקום. אהבתי את הליטוף העצמי האיטי... כל פעם הרגשתי שהנה אני מתרגש יותר ויותר, הדגדוג מגיע ועולה מנבכי פנים גופי בין הרגליים לכיוון הבטן והרגליים, ועצרתי.... מתמכר לתחושת העונג הקלה, המדגדגת, לטיפות הנוזל המקדים שבצבצו מקצה הזין וכבר הרטיבו את כל הזין שהפך משומן מנוזליי הפנימיים שנשפכו לאט החוצה בלי שהגעתי לשיא הגדול.
התמכרתי לעונג. אולי אפילו עצמתי עיניים לרגעים נהנה מגלי הנעימות שהציפו שוב ושוב.
"אוי.... סליחה!!!"
קפצתי כנשוך נחש למשמע קול נשי מבוהל במבטא מעט ערבי.
בכניסה לחדר עמדה המנקה עם המדים האדומים, מכסה את פיה בכף ידה ועיניה פעורות כצלחות.
"זה בסדר... סליחה... לא שמתי את השלט של לא להפריע"... מלמלתי בלי לזוז, קפוא כשועל שנתפש בפנסי מכונית בלילה.
היא עמדה בפתח ולא זזה. בדיוק כמוני.
לא אמרה מילה. פשוט עמדה שם הביטה בעיניים פעורות ומכסה פיה. ולא זזה. רגע. שניים.
לא יודע איך ולמה אבל כשראיתי שהיא פשוט עומדת ומביטה בי הורדתי את כף היד מהזין וחשפתי אותו במלואו. זקוף. אדום. רטוב מנוזליו המקדימים.
ראיתי שעיניה נפערו טיפה יותר, וכף היד לאט לאט ירדה מהפה.
פישקתי מעט רגליי והתחלתי לעסות את האבר הנפוח שלי מעלה מטה. מעלה מטה. באיטיות.
היא לא זזה.
"אדוני. מה אתה עושה? אני רק לנקות... לחשה בקול צרוד ובמבטא ערבי.
הייתה בגילי. עם שיער אסוף לאחור שבין השחור לצבוע אדום. עיניים שחורות. רזה.
לא הטעם שלי ביום יום.
אבל איכשהו בסיטואציה גירתה אותי מאד.
היא מביטה בי מאונן. עירום לגמרי. מפושק מולה.
ערביה, זרה, לבושה לגמרי.
"זה בסדר. את יכולה להתקרב" אמרתי בקול הכי רגוע שיכולתי לגייס.
היא לא זזה.
ואז פסעה צעד קדימה.
"מה אתה עושה?" שאלה וראיתי שלשונה מלחלחת את שפתיה היבשות.
"נהנה. כמו שגברים עושים" אמרתי ושלחתי אצבע ואספתי טיפת נוזל מקדים שקוף ודביק מחור הזין ומשכתי כלפי מעלה מה שנראה כמו סיב ארוך וגמיש ובלתי נגמר.
היא בלעה רוק וראיתי שהחזה שלה עלה וירד באיטיות אבל בכוח.
"יא חביבי... אתה משוגע..." לרגע חייכה בלי להסיר מבט מידי המעסה את הזין העומד שלי...

למעלה