חילופי זוגות

shin0shin

New member
חילופי זוגות

אני והפרטנר שלי נכנסו לקטע של חילופי זוגות, והוא ממש נהנה מזה אומר שמחרמן אותו לראות אותי עם אחרים. וממש קשה לי להבין את זה, כאילו מה מחרמן בזה, לא הייתי רוצה לראות מישהו אחר משחק בצעצוע שלי, הייתי רוצה לשחק עד שימאס לי .

גם המחשבה שזה יפתח לו את התאבון והתחשק לי לשכב עם אחרות מטריף אותי למרות שעשינו עסקה שזה לא יקרה קשה לי להאמין כי כשחרמנים השיפוט לא משהו (לפחות ככה זה אצלי).

הקיצור השאלה שלי היא: ממש בא לי להנות גם מכול הסיפור איך אני משתחררת..?

קצת לא ברור לי..

מה זה אומר "נכנסתם לקטע"?
את מעוניינת להיות עם גברים אחרים? אותך זה מדליק?
ומה את מרגישה לגבי העובדה שהוא יהיה עם אחרות?
מה הם הגבולות שלכם חוץ משהוא לא יהיה עם נשים אחרות לבד?
&nbsp
מניסיון שלי בחילופי זוגות-
שני הצדדים צריכים לרצות בזה כדי שזה יצליח.
מעבר לרצון חייבים גם הרבה אמון (לא בטוחה שיש לך) וכבוד הדדי.
יש הרבה סיטואציות לא פשוטות שמצריכות תקשורת טובה והבנה שהזוגיות שלכם היא מעל לכל זיון עם זוג זה או אחר..

אני לא יהיה מסוגל לראות בת זוג שלי נחדרת או נמצאת עם אחר

אבל עם בחורה למשל זה לא יפריע לי.
אבל יזיזה למשל או ידידה זה לא יפריע לי, כלומר זה תלוי גם בסוג וטיב הקשר וכמובן במידת הנוחות שלך עם זה, מה שנראה לי די בבירור שלא נוח לך.
עוד משהו שצריכה לחשוב עליו, זה האם יכו להיות שהוא "מקריב" אותך כדי להיות עם אחרות, כלומר הרי לבד הוא לא יכול ללכת לחילופי זוגות. אז לוקח אותך, את שוכבת או יכולה לשכב עם אחרים אבל הוא חושב שזה שווה לו כדי שהוא גם כן ישכב שם עם אחרות.

shin0shin

New member
אמ..

ישבנו ודיברנו על הכול האומנם לא יצא לנו עדיין להתנסות שוב אבל אני בטוחה שעכשיו הכול יהיה בסדר... האומנם הוא יזיז שלי אבל יש רגשות הדדים וזה קצת מורכב.. שאלתי אותו אם זה כדי להיות עם בנות אחרות וקיבלתי תשובה שלילית, והוא יודע שהוא יכול לשכב אם אחרות.. שוב מורכב..

לא הבנתי, הסיכום הוא שזה לא יקרה יותר, כלומר את לא תהיי עם

אחרים אבל לו עדיין כמו שאת אומרת, מותר להיות עם אחרות? שזה בעצם הדבר שממנו פחדת כפי שציינת?

shin0shin

New member
לא כל כך הבנתי את השאלה?

אבל נראה לי כבר הצלחתי, נראה היום, יש עוד מפגש..

שאלתי מה הסיכום בעצם, שאת לא תהיי עם אחרים, אבל הוא כן?

כי אמרת שהוא יכול להיות. מצד שני, זה מה שהפריע לך, לא?

*אהיה מצטער על הטעות
לא מתאים לי

למעלה