חדש עם שאלת מחקר

Daniel314

New member
חדש עם שאלת מחקר

בוקר טוב לכל חברי הפורום..
אני דניאל בן 31 נשוי עם חיי שגרה בנאלים לחלוטין אך עם מוח שעובד שעות נוספות שבכיף היו עוזרים במשכורת.
לאחרונה המחשבות נודדות למין פנטזייה כזו שאקרא לה פנטזיית זרים, כזו שהכימיה והאינטרקציה מילולית ומגרה אך אין שום תזכורת לסממן חיצוני..
המחשבה להגיע למפגש מבלי לדעת איך הצד השני נראה מגרה אותי ממש שהרי כל החושים (ראייה מישוש טעם ריח ) עובדים רק בפגישה עצמה אך המוח האיבר הכי סקסי ומגרה שיש יכול לקחת אותנו למחוזות הדמיון המופלאים..
למישהו כאן יצא לחוות משהו כזה או בדומה לזה שיכול לשתף ולספר על סיטואציה שכזאת?

מניסיון שלי

הפער בין המציאות לפנטזיה הוא בדרכ לכיוון המבאס

&nbsp
לא הייתי נפגשת עם אף אחד לפני שהייתי רואה תמונה וגם עם תמונות היו לנו נפילות גדולות מאוד.

Daniel314

New member
כן אבל...

מודע לעניין הפער. הדמיון יכול ומפליג למקומות אחרים שלמציאות קשה להגיע..
משיכה חיצונית מספיקה מבלי הרבה מילים מיותרות ולעיתים קרובות הזיון מדהים, השאלה אם משיכה פנימית מבלי לדעת על החיצוניות תגיע לאותה רמת סיפוק.
העניין המגרה מבחינתי זה החיזור.. הפלירט.. המתח.. הציפייה
וכשאתה לא יודע מה עומד מאחורי וילון מס 1 זה מגרה ומחרמן עוד יותר..
אותי לפחות, ואולי אנסה ואתאכזב אך בשביל זה פנטזיות קיימות ואם נצליח להגשים אותם גם אם נתאכזב לפחות נהנה בתהליך כי המראה לכשלעצמו בפנטזייה הזאת לא מעניין יותר הגירוי והסקרנות

בלי תמונה

ורק עם שיחה ווירטואלית היה מפתיע לטובה דווקא. יש צדק בזה שחוסר וודאות מסוימת מחדדת את החושים

Daniel314

New member
תלוי

עכשיו שאני חושב על זה אור מעומעם נשמע
ממש מגרה ומסקרן עוד יותר..
הרעיון הוא כמה שפחות להשתמש בחוש הראייה.. ואם זה אומר במפגש שרק מישוש טעם וריח ישחקו תפקיד הרווחנו..

יצא לי פעם משהו כזה...

יצא לי למען האמת להתכתב עם מישהי מכאן (היא כבר לא בפורום), ועברנו לדבר בטלפון, והשיחה זרמה והיתה כיפית - קבענו להיפגש עוד באותו הערב, ככה בלי לראות תמונות.
יכול להיות שאם היינו שולחים תמונות, היינו פוסלים אחד את השניה (למרות שלדעתי ממש לא היינו פוסלים), אבל אמרנו שוואלה מצא חן בעינינו הזרימה שכבר נוצרה, אז בואי נזרום - וזרמנו.
להגיד את האמת, היה אחד הפעמים היותר כיפיות שהיו לי בחיים

מצד שני, יצא לי לשמוע על אנשים שניסו לעשות את אותו הדבר - ודי ירד לשני הצדדים ברגע המפגש, פתאום היא נהייתה קרה ויבשה, או שלו "לא עמד" וחוץ מסתם קפה של חצי שעה - לא היה כלום.

בסופו של דבר, זה תלוי בכמה הראש שלך פתוח וזורם, וכנ"ל אצלה.

Daniel314

New member
חוויה מדהימה בעיניי

עובדה שיצא לך ואתה מעיד על כך שזה אחד הפעמים היותר כיפיים...
כל החיזור הפלירט המתח והציפייה הופכים את המפגש לכל כך מסתורי ומסקרן
ואפילו מקפה של חצי שעה יצא הרבה.. כי כבר יש חיבור וכיף לכם לדבר ולצחוק
וגם אם לא יהיה מגע פיזי לפחות נהנית מכל התהליך

למעלה