חברים, האירוח יחל בעוד כחצי שעה

redredhead

New member
חברים, האירוח יחל בעוד כחצי שעה

אתם מוזמנים להציף את גילי בשאלות וליצור דיאלוג פורה.

מוסיפה עוד שאלה-

יש לי חברה שמעולם לא אוננה או עשתה סקס.
היא חוששת אפילו להסתכל לאזור...
האם יש איזשהו סיכוי לגרום לה לא להירתע מאוננות?
האם יש סיכוי שבחורה שמעולם לא אוננה - תהנה מסקס אם וכאשר היא פשוט תתחיל ישירות מזה?
שוב - שואלת כי אולי נתקלת בזה במחקר שלך.

נו, עוד שאלה אחת-

האם מצאת קשר בין פנטזיות שמלוות אוננות בגיל צעיר - לאופי הסקס בחיים הבוגרים?
נשאלה כאן שאלה על פתיחות - לא לזה הכוונה, אלא לדברים שאוהבים לעשות בסקס עצמו (כלומר, האם אנחנו נוטים להגשים את מה שפנטזנו עליו, או שחיים לחוד וחלומות לחוד).

גיליסט

New member
בקשר לחברה שלך

זה פחות משנה אם היא עשתה או לא עשתה - יותר משנה מה היא מרגישה כלפיי מין. את אומרת שקשה לה אפילו להסתכל לאזור. האם זה בגלל בושה? מסרים שליליים שקיבלה? פחד? כל אלה יכולים מאוד לחבל בחשק המיני שלנו ובזכות שלנו להנות מהגוף שלנו.
אם היא תתחיל לעשות סקס (אישי או זוגי) מידת ההנאה תיקבע,
לדעתי, לא על-פי הניסיון שלה אלא על פי הגישה שאיתה היא תגיע לסקס.
אם היא תבוא פתוחה, רוצה, מאפשרת, מפרגנת לעצמה ומתמסרת -
סיכוי סביר שהיא תיפתח להרבה עונג. אם היא תגיע לסקס זוגי מלאה
בחששות, פחדים, בושה וקושי - סיכוי סביר שזה יצבע לה את החוויה ויקשה עליה להנות.
אם היא מסובכת עם עצמה או עם המיניות שלה, ובמיוחד אם היא רוצה לפתור את זה, היא יכולה ללכת לייעוץ סקסולוגי או לטיפול ולראות מה עומד בבסיס הפחד/רתיעה/הימנעות.
ורק שתדעי - יש אנשים שבוחרים, מכל מיני סיבות, לחיות ללא סקס.
הם נקראים א-מיניים והם תובעים את זכותם לחיות בחברה שלנו ולנהל מערכות יחסים מלאות אך ללא סקס.
מה שקובע אם זאת "בעיה" או לא, כמו כל סוגיה מינית אחרת, זה אם זה גורם לסבל/מצוקה או לא.
כמו תמיד - השורה התחתונה היא שאנחנו צריכות להרגיש טוב עם עצמנו.

מסכימה

לגבי הייעוץ המקצועי, ומקווה שהיא תבין בעצמה שהיא זקוקה לו (או תבין שהיא א-מינית, לחילופין).
מודעת לנושא ומכירה אישית את אחת הא-מיניות הכי מוכרות בארץ

גיליסט

New member
אני כאן!

שלום יקרות וגם יקרים!
כיף להיות פה אתכן/ם, אפילו ביום חם בטירוף כמו היום (מי אמרה מזגן ולא קיבלה??).
זה נחמד לחזור לדבר על אוננות ועל הספר, הבייבי הראשון שלי, כשביומיום אני עוסקת
בעוד דברים אחרים (מגדלת את הבייבי השני שלי, הגיליסט www.GILIST.net ).
אשמח לענות כל כל שאלה (כמעט) שיש לכן/ם.
יאללה לקפוץ למים

גיליסט

New member
שאלה מצויינת!

האמת היא שמעולם לא נמשכתי לחקור את הנושא.
הייתי מסובכת רצח עם האוננות שלי בתור ילדה - הייתי בטוחה שאני עושה משהו איום ונורא ושאני היחידה בעולם שעושה אותו.
התביישתי, הרגשתי אשמה, הלקיתי את עצמי וזה מאוד חיבל לי בחיים.
הייתי בטוחה שזה יהיה סודי השמור ביותר, משהו שאקח איתי לקבר.
ואז, יום אחד, בזמן שכבר הייתי עמוק בלימודי מגדר - תחום שמאוד מאוד נשים לשאול שאלות, לשבור מוסכמות ולהרגיש טוב עם עצמן -
פתאום חברה זרקה את המילה לחלל האוויר ואמרה שכשהיא לחוצה היא או אוכלת, או ישנה או מאוננת או מדברת בטלפון.
הייתי בהלם מהפשטות שבה היא העלתה את המילה על דל שפתיה בשיחת חולין - ואז הבנתי שיש בעיה. יש נושא שאני לא מעיזה לדבר עליו ולא חושבת שהוא ראוי לדיבור - אבל אני כן מסובכת איתו וסובלת ממנו.
בגלל שאני יצור סקרן, התחלתי לדבר על זה, לאט לאט (אחרי שראיתי שהשמיים לא נופלים) ופתאום נגלה בפניי עולם שלם של חוויות ורגשות שלא ידעתי שיש לי שותפות להם. פנטזיות, טכניקות, אוננות בתוך קשר זוגי, אוננות שלא מתוך חשק מיני ועוד ועוד ועוד.
זה היה לא רק מרתק אלא גם משחרר - והבנתי ששם טמון הפתרון - בדיבור פתוח ומעצים על הנושא. אז קפצתי למים ומאז שאני שוחה

גיליסט

New member
תגובות הסביבה...

אז ככה.
ההורים שלי בהתחלה קצת נבהלו, אבל עם הזמן הם הבינו שזה נושא גדול שחיוני ומשמעותי לדבר עליו. היום הם מאוד מפרגנים ותומכים וקונים את הספר לכל החברים שלהם... החברות שלי תמיד פרגנו, ומנשים שקראו את הספר קיבלתי המון תגובות חמות ונרגשות. זה מאוד מעצים ומרגש. כמובן שהיו גם כאלה שנרתעו מהנושא או היו מאויימים ממנו, ובמקרים כאלה זכיתי לקבל קצת רפש וביקורת - אבל זה ממש המיעוט. הספר התקבל באהבה רבה.

גיליסט

New member
יאללה. נפרדת מכן/ם. היה כיף!

תמשיכו לאהוב את עצמכן/ם ואת החיים.
חיבוק ממני,
גילי

dolly15

New member
יש לי גם שאלה

לאחרונה אני חווה מעין ירידה בחשק המיני.

אני שמה לב שלאחרונה יש אצלי הבדל ברמת העוררות מינית. אפילו כשאני מאוננת יש הבדל מסוים. אני מאוננת פחות, וכשאני מאוננת הרבה יותר קשה לי להגיע לאורגזמה.
בשנה האחרונה גליתי את נפלאות הרוקט פוקט. אני חוששת שאולי זה מהווה איזה מקור לכהות חושים אצלי.
כשזה נוגע לסקס, כשהבחור בא ומתחיל וכן הלאה אני נהנית מאוד, גומרת ואף הגעתי כמה פעמים לשפיכה נשית.

עלתה בי מחשבה שאולי זה קשור לגולות שאני לוקחת? למצב נפשי של בעיות גופניות שאני מתמודדת איתן? מה יכולה להיות הסיבה לכך ואיך אני מחזירה את המיניות שלי למה שהייתה?

* תודה רבה לך :) אני מאוד נהנית לקרוא אותך פה בפורום

קריסטה

New member
בקשר לגלולות...

לקחתי גלולות 3 חודשים והתחושה בהחלט כהתה.
החשק נשאר כשהיה, רק משהו שלא יכולתי לשים עליו את האצבע היה שונה. ולא לטובה. אני כבר 3 שבועות בלי, והתחושות הולכות ומשתפרות.
אני לא יודעת אם זה אותו המקרה אצלך, אבל זו בהחלט אופציה.

למעלה