לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1414114,141 עוקבים אודות עסקים

פורום ייעוץ הנקה

הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים. ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים.  פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח והצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ הנקה

הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים. ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים.  פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח והצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך.
x
הודעה מהנהלת הפורום
קוראים לי ליאת ארנון, אני מיילדת ויועצת הנקה מורשת מטעם משרד הבריאות, נמצאת כעת בלימודי תעודה בתחום התפתחות הילד מגיל 0-6 חודשים. הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים.
ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים. פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני כאן לעזור לך בתקופת ההסתגלות ובפתרון משברים/ מכשולים שבהם את עשוייה להיתקל במהלך הדרך. אשתדל להיות זמינה עד כמה שניתן ולתת לכל שאלה את המענה הראוי ביותר. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח, ואם אתן שואלות אותי מה זו הצלחה? הצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך. איתי בפורום שותפה סילבי גינסברג מדריכת הנקה מוסמכת. בהצלחה לכולן ושתהיה שנה טובה ופורייה
המשך >>

לצפיה ב-'כאב עקב חוסר הספקת דם לפיטמה'
כאב עקב חוסר הספקת דם לפיטמה
26/01/2006 | 22:14
1
26
שלום!
אני מניקה כבר יותר מחצי שנה,
במהלך תקופה זו, מידי פעם קצה הפיטמות שלי לבן, כך שאין לי הספקת דם לאזור זה.מצב זה מאוד כואב. לאחרונה זה מצב זה יותר שכיח והכאב מתגבר באופן משמעותי בתחילת ההנקה,
מה אני יכולה לעשות? איך ניתן להקל על הכאב?
אשמח לקבל עזרה
ניבה
ייעוץ הנקה >>
לצפיה ב-'האם זה קשור להנקות?'
האם זה קשור להנקות?
<< ההודעה הנוכחית
26/01/2006 | 22:24
853
כלומר - מופיע בסיום ההנקה למשל, או כמה דקות אחרי שההנקה הסתיימה? או שזה מופיע בלי קשר להנקות (או גם וגם)?

יש כמה דברים שאפשר לעשות עם התופעה הזו. ראשית, אם את שמה לב שפטמותייך מלבינות לאחר ההנקות, הקפידי על תפיסה נכונה ואל תתני לתינוק לשהות על השד יותר מידי לשם הירגעות או מציצה שאינה אכילה. אם הוא מתחיל לרפרף או לנגוס  בסוף ההנקה - נתקי אותו והעבירי לצד השני. אם הוא שוב עושה זאת - סיימי את הארוחה. הנגיסות הקטנות האלה מחריפות את הבעיה. אם הכאב הוא בתחילת הנקה, ייתכן והחיבור הוא בעייתי. האם הוא מתחבר עם פה גדול פעור לרווחה, או שהוא שואב את הפטמה לפיו עם פה קטן יותר? השאיבה הזו עלולה להיות מכאיבה מאד. עוד משהו שמחריף את הכאב והלבנת הפטמות זה קור. הקפידי על חימום אזור השד - לכי עם חזיה מחממת (אם יש לך חזיה ממשי זה יכול לעזור מאוד!!) ולבשי חולצות חמות או סוודרים. חימום השד לאחר ההנקה עוזר להזרים דם אל הפטמה - את יכולה לטבול פד הנקה בכוס מים חמים ולהניח על השד, למשל, או להשתמש בכריות ג'ל לחימום. רק הקפידי שאת לא מחממת את זה יותר מידי כדי להמנע מכוויות ופגיעה בשד העדין. נסי להמנע מקור עז - בקשי ממישהו אחר שיגש אל המקפיא למשל, והתכסי במגבת עוד לפני היציאה מהאמבט.
ייעוץ הנקה >>

הודעות אחרונות

14:43 | 11.02.19 אורחים בפורום
13:46 | 09.02.19 האמיתית
11:13 | 03.11.18 אנואר נאסר
10:56 | 14.07.18 אורחים בפורום
10:04 | 26.05.18 אורחים בפורום
16:39 | 05.03.18 אורחים בפורום
10:34 | 11.12.17 אביבית754
01:05 | 03.09.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ