לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1403014,030 עוקבים אודות עסקים

פורום ייעוץ הנקה

הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים. ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים.  פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח והצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ הנקה

הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים. ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים.  פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח והצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך.
x
הודעה מהנהלת הפורום
קוראים לי ליאת ארנון, אני מיילדת ויועצת הנקה מורשת מטעם משרד הבריאות, נמצאת כעת בלימודי תעודה בתחום התפתחות הילד מגיל 0-6 חודשים. הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים.
ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים. פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני כאן לעזור לך בתקופת ההסתגלות ובפתרון משברים/ מכשולים שבהם את עשוייה להיתקל במהלך הדרך. אשתדל להיות זמינה עד כמה שניתן ולתת לכל שאלה את המענה הראוי ביותר. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח, ואם אתן שואלות אותי מה זו הצלחה? הצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך. איתי בפורום שותפה סילבי גינסברג מדריכת הנקה מוסמכת. בהצלחה לכולן ושתהיה שנה טובה ופורייה
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
<< ההודעה הנוכחית
08/01/2019 | 10:06

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

ייעוץ הנקה >>

הודעות אחרונות

14:43 | 11.02.19 אורחים בפורום
13:46 | 09.02.19 האמיתית
11:13 | 03.11.18 אנואר נאסר
10:56 | 14.07.18 אורחים בפורום
10:04 | 26.05.18 אורחים בפורום
16:39 | 05.03.18 אורחים בפורום
10:34 | 11.12.17 אביבית754
01:05 | 03.09.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ