סרבן בקבוקים

TWEETY =^.^=

New member
סרבן בקבוקים

הגוזל בן 5.5 חודשים יונק מלא.
בצער רב אני צריכה להפסיק הנקה ולכן התחלתי מוצקים מוקדם יותר מהמומלץ,,,כיום הוא אוכל ארוחה אחת של מרק ירקות - חצי שעה אחרי כבר דורש ציצי ולא מוותר.
אנסה להוסיף גם ארוחת פירות בקרוב.
במקביל נסיתי להציע סימילאק ב- 4 בקבוקים שונים והוא פשוט לא מבין או לא רוצה להבין מה עושים עם הדבר הזה...גם אני וגם מישהו אחר ניסינו אך לשווא...
מה עושים?
העניין הוא שאני מנסה להיכנס להריון שוב, והבנתי שהנקה עלולה לחבל בסיכוי,,,אני ממש עובדת עיצות.
מצד אחד ממש לא רוצה להפסיק הנקה ומצד שני צריכה לגייס את כל הסיכויים להצלחה...

TWEETY =^.^=

New member
עוד משהו קטן

אני מנסה לשאוב כדי לנסות לתת לו שאוב בבקבוק, אולי כך יסכים לקבל בקבוק אבל אני לא מצליחה לשאוב יותר מ- 10CC ולפעמים פחות וגם ככה מלא נוזל לי מסביב לשד,,,מה אני עושה לא נכון?? ( אני שואבת 7-5-3 ד' )..

שאיבות

לא שמתי לב להמשך...
אין סיבה שבשאיבה הרבה חלב ינזל מצידי השד.
בזמן שאיבה החצוצרה צריכה לשבת בצורה יחסית הדוקה לשד, פיטמה במרכז, צריך
לוודא שאכן יש ואקום, את אמורה לזהות מתיחה של הפיטמה לעומק החצוצרה.
ייתכן וההחזקה לא מספיק הדוקה ולכן חלב נוזל לצדדים, הרבה פעמים בסיום השאיבה בגלל המבנה של החצוצרה צריך להטות את הגוף מעט קדימה בכדי שהחלב ינזל לבקבוק ורק אז לשחרר.
יכול להיות שהחצוצרה גדולה מדי עבורך ואת זקוקה לקוטר קטן יותר.
בגדול שאיבה דורשת נסיון , יש נשים שלוקח זמן עד שהגוף שלהן לומד להגיב לגירוי המכני של המשאבה ויש צורך במספר התנסויות עד להצלחה.
כדאי את השאיבה לבצע כשעה לאחר ההנקה, אם את מניקה רק משד אחד את יכולה לנסות ולשאוב את השד השני במקביל, אומנם דורש קורדינציה אך לפעמים מקצר זמנים וקיימת השפעה של ההנקה על שחרור החלב.
במהלך השאיבה תנסי "לא לספור טיפות" להניח חיתול בד שיסתיר את המשאבה, לקרוא, לצפות בטלווזיה, להתסכל על התינוק להריח בגד שלו.
הכוונה בפעולות אלו לעקוף את המוח.....
זמני השאיבה שתיארת הם מספקים, אין סיבה לשאיבה ממושכת יותר,
לא להגזים ולעלות עם כפתור העוצמה אלא רק עד המקום שבו יש נינחות ואין כאב.
כמובן לפני הכול הייתי בודקת את איכות המשאבה...
האם חשמלית או ידנית?
חדשה או משומשת?
מייצרת ואקום תקין?

סרבן בקבוקים

הי,
אכן בחלק מהמקרים המעבר של תינוק יונק לבקבוקים הוא עניין מורכב.
אין פתרון קסם מלבד סבלנות, התמדה, גיוון.
הייתי מתחילה דווקא במשחק עם בקבוק ופיטמה של בקבוק, תינוק בן 5.5 חודשים הוא תינוק סקרן, מתעניין את יכולה להכין בקבוק עם או בלי חלב בתור התחלה ופשוט לשחק, ללא קשר לארוחה למשל - פעם את מכניסה לפה ופעם הוא, להניח את הבקבוק כמשחק על המזרן פעילות הרי מתוך סקרנות הוא יושיט את היד לתפוס וינסה להכניס לפה (תואם את השלב ההתפתחותי)... בקיצור לשחק, אפשר
להיות יצרתיים.
בשלב הבא להציע בקבוק לאו דווקא בזמנים של רעב משמעותי או לאחר קימה משינה, הלא מדובר בשינוי ושינויים מאוד קשה לעשות ממקום של עייפות, קושי, צורך. למשל את יכולה להכין בקבוק זמין, להתחיל בהנקה אך כעבור מספר דקות לשחרר את התינוק מהשד באופן יזום ואז להציע את הבקבוק ולראות האם יותר
קל לקבל את השינוי כאשר הרעב פחות משמעותי.
אפשר לחמם את פיטמת הבקבוק או מעט להרטיב בחלב אם על מנת שיקבל את הטעם. והעיקר להמשיך ולהציע ולנסות פעם את ופעם בעלך או סבתא/סבא.
ככל שתהיה יותר חוויה של זמן בקבוק כך השינוי יהיה פחות מאיים.
לעשות מספר נסיונות ביום ולא רק פעם אחת ביום או בכל מספר ימים.
בהצלחה, משימה מורכבת לפניך...
ליאת ארנון

TWEETY =^.^=

New member
תודה תודה תודה

גיליתי ששאיבות באמצע הלילה הן הפוריות ביותר,,,אני מצליחה ככה לשאוב 150,,,הבעיה עכשיו היא רק חוסר השינה

בענין הבקבוק טרם הצלחתי,,,הוא פשוט מסרב בתוקף

למעלה