בצער רב צריכה להתחיל לחזור לעבודה

TWEETY =^.^=

New member
בצער רב צריכה להתחיל לחזור לעבודה

האפרוח שלי בן 3.5 חודשים יונק מלא,
מגיל חודש וחצי לערך התחיל לישון ליילה שלם, בהתחלה 4 שעות ולאט לאט עלה ל-10 -11 שעות.
במהלך היום הוא יונק כל שעה וחצי שעתיים, אני לא מצליחה להגדיל פערים כדי שאוכל לצאת ליותר משעה מהבית מבלי לקבל טלפונים לחוצים,,,
עכשיו צריכה לצאת לעבודה לגיחות של כ- 3-4 שעות עד ספטמבר שאחזור למשרה מלאה פלוס ואכניס למסגרת.
ולשאלות,,,אני לא מצליחה לשכנע את עצמי שתמל מידי פעם זה לא כזה גרוע ורוצה להתחיל לשאוב כדי שיהיה זמין בבית ולא יהיו לחוצים שהוא רעב והמסעדה הניידת רחוקה.
העניין הוא שעם הנסיון של המשאבה מיד שרה היה גרוע, שזה או בגלל שהייתי בהתחלת ההנקה והיא לא התבססה עדין או שיש נשים שיותר מכמה טיפות קשה להן לשאוב,,,אני יודעת שיש לי כי הוא עולה יפה במשקל ויש לו כאלה פולקס שבא לטרוף ולחיים עם חדודים שבא רק לנשק
אבל זה שהוא יונק בתדירות רבה אולי באמת אין לו מספיק?? והוא כל הזמן רעב?? טיטולים רטובים יש מספיק,,,

אז איזה משאבה כדאי? שתהיה הפקטבית ולא יקרה, כי עוד ילד לא בטוח יהיה ולכן חבל לי להשקיע,,,,איך הסווינג של מדלה?? יש אותה בבית מרקחת של מכבי ואני יכולה לקבל עליה 50%....
תודה מראש וסליחה על בול השאלות

התחלת שאיבה

הי,
משאבת סוינג של מדלה היא בהחלט יעילה ועושה את העבודה.
את יכולה גם לשאת אותה בקלות לעבודה, אינה תופסת מקום.
זה נכון שיש מקרים בהן נשים מתקשות לשחרר חלב באמצעות משאבה, אך הרוב הגדול יעשה זאת בלי בעיה.
ההתמדה היא חשובה, ככל שתהיה חזרתיות של הפעולה כך הגוף ילמד לשחרר חלב גם כתגובה לגירוי מכני
בד"כ לאחר הנקה צריך לחכות כ - 40/50 דקות ואז לבצע את השאיבה.
בשאיבות הראשונות כדי להקפיד על מעבר בין השדיים בד"כ אנחנו מדריכות לבצע שאיבה של 7 דקות צד ראשון - 7 דקות צד שני, חזרה ל - 5 דקות צד ראשון ו - 5 דקות צד שני וסט נוסף של 3/3 דקות. יותר חשוב החזרתיות מאשר משך השאיבה.
תנסי לפני השאיבה לעשות עיסוי של השד או אחרי מקלחת במים חמימים ועיסוי..
במהלך השאיבה על תספרי טיפות, תסתכלי על התינוק, על טלווזיה, תעסיקי את עצמך במשהו אחר, זה יכול לעזור.
לפי התאור שלך שאיבה בשעת הערב המאוחר, שהתינוק כבר נכנס לשינה יכולה לעזור לך כי זה לא בא בין ההנקות הצפופת שמתקיימות במשך היום ובאמת מקשות למצוא את הזמן המתאים.
בכל מקרה גם אם תבצעי מספר שאיבות במשך היום את יכולה לאסוף את החלב למנה יומית במקרר.
בהצלחה,
ליאת

TWEETY =^.^=

New member
תודה על המענה המפורט,,,,

האם יניקה כל שעה וחצי שעתיים לתינוק שנושק לגיל 4 חודשיים לא מצביע על כמות החלב? האם זה אופי מסויים או שבאמת קשור לכמות חלב? בזמן האחרון נראה שהוא מתעצן על הציצי, מתחיל למשוך אותו בעצבים ולעזוב,,,כאילו שרוצה עוד ואין. הוא גם התחיל לנשוך (מזל שאין שיניים, אך עדין כואב) בעצבים,,,,אני לא מצליחה להבין למה התכוון המשורר

למעלה