הדפסת מבחנים במסגרת החינוכית

לנשמה1

New member
הדפסת מבחנים במסגרת החינוכית

ביתי בכיתה יא, לומדת בחינוך רגיל בתוכנית 07, ישנה מורה שקבוע מגישה מבחנים בכתב יד, לביתי מאוד קשה להתמודד עם הבנת הכתב ובמקביל עם הבנת השאלה. ביקשנו שהמבחנים יודפסו אך אין הענות. המורה מסכימה לבחון אותה רק בע"פ, אבל הבת שלי טוענת שקשה לה להבין רק משמיעה, היא צריכה לראות את הטקסט מול העיניים.
האם יש הוראות ברורות לכך במסגרת החינוך? יש טופס רישמי שאני יכולה להגיש למסגרת שיוכיח שהמורה מחוייבת להגיש המבחן מודפס?

lolly87

New member
שלום

מצטרפת לך את מסמך ההתאמות
http://meyda.education.gov.il/files/Owl/Hebrew/atmot.pdf
&nbsp
אני חיפשתי ולא מצאתי שם הנחיה ברורה לגבי איך הבחינה בעל פה צריכה להתבצע, אלא יותר איך ניתן לקבל בחינה בעל פה.
מוזמנת אבל לקרוא ואולי תמצאי משהו שלא ראיתי.
&nbsp
ממה שאני יודעת כאשר מקריאים לתלמיד בחינה, הבחינה כן מול העיניים שלו.
וממה שאני זוכרת מלימודי בתיכון זה שילדים עם בחינה בעל פה היו יושבים בבחינה מול המבחן, ובשלב מסוים שהמורה הבוחנת היתה מתפנה היו קוראים להם.
&nbsp
אנסה לברר לך מהי המדיניות בבתי ספר תיכון, אם אקבל תשובות או אמצא מסמך נוסף אעדכן.
&nbsp
בהצלחה!

lolly87

New member
ביררתי לך

את יכולה לפנות לרכזת התאמות בתיכון/ליועצת בית הספר ולבקש שהילדה תקבל את הבחינות.
בנוסף, מורה בתיכון שאני מכירה אמרה שכל תלמיד מקבל את הבחינה ויכול לרשום לעצמו הערות על הבחינה עד שקוראים לו לבחינה בעל פה. ותוך כדי לו יש בחינה ולבוחן יש בחינה וזה לא אחד על חשבון השני.

למעלה