לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1035710,357 עוקבים אודות עסקים

פורום האטריק

ברוכים הבאים לפורום האטריק, משחק לניהול קבוצת כדורגל ברשת האינטרנט.
כמה פעמים מצאתם עצמכם צועקים לעבר המאמן: "תכניס את ההוא, למה אתה משחק בונקר, למה החתמת את העגלה הזאת? מי נתן לך לאמן?".
כמה פעמים מצאתם עצמכם צועקים לעבר היו"ר: "קמצן, למה אין חיזוק? למה לא משקיעים בנוער? למה אין הישגים?".
עכשיו נגמרו התירוצים. בהאטריק רק אתם קובעים. אתם המאמנים, אתם המנהלים, אתם האחראים להצלחה. וכן, אתם אחראים גם לכישלון (למרות שתמיד אפשר להאשים את מנוע המשחק).
כאן היריב הגדול שלכם הוא אנושי.
חושבים שאתם יותר חכמים? קדימה, בואו נראה אתכם...
בהאטריק לא תצטרכו לקנות/להוריד/לשמור שום תוכנה.
פשוט הירשמו בחינם באתר (המתנה של כמה ימים לקבלת קבוצה) והתחילו לככב על מגרשי הדשא. לאט לאט עם המון נחישות, תהפכו את הקבוצה לאימפריה של ממש.
כ-850 אלף משתמשים מכל העולם כבר התמכרו. עכשיו הגיע תורכם.
הערה חשובה לפני שתתחילו:
"כל ההתחלות קשות", אומר הפתגם הידוע. כך גם בהאטריק. אל תלחצו מכך שאינכם מבינים מה בדיוק צריך לעשות במשחק הזה. בשביל כך הוקם הפורום, לשאול, בלי להתבייש.
וחשוב מאד לשאול לפני שעושים את הצעד הראשון, כי לתקן אחר כך, לא תמיד זה קל.
חשוב עוד להעיר, שהתשובות שניתנות בפורום הן על קצה המזלג, לכן מומלץ להיעזר גם במדריכים שמופיעים בקישורי הפורום שיעזרו לכם להבין טוב יותר את המשחק.
בהצלחה לכולם, והכי חשוב: תהנו.
אביעד

אודות הפורום האטריק

ברוכים הבאים לפורום האטריק, משחק לניהול קבוצת כדורגל ברשת האינטרנט.
כמה פעמים מצאתם עצמכם צועקים לעבר המאמן: "תכניס את ההוא, למה אתה משחק בונקר, למה החתמת את העגלה הזאת? מי נתן לך לאמן?".
כמה פעמים מצאתם עצמכם צועקים לעבר היו"ר: "קמצן, למה אין חיזוק? למה לא משקיעים בנוער? למה אין הישגים?".
עכשיו נגמרו התירוצים. בהאטריק רק אתם קובעים. אתם המאמנים, אתם המנהלים, אתם האחראים להצלחה. וכן, אתם אחראים גם לכישלון (למרות שתמיד אפשר להאשים את מנוע המשחק).
כאן היריב הגדול שלכם הוא אנושי.
חושבים שאתם יותר חכמים? קדימה, בואו נראה אתכם...
בהאטריק לא תצטרכו לקנות/להוריד/לשמור שום תוכנה.
פשוט הירשמו בחינם באתר (המתנה של כמה ימים לקבלת קבוצה) והתחילו לככב על מגרשי הדשא. לאט לאט עם המון נחישות, תהפכו את הקבוצה לאימפריה של ממש.
כ-850 אלף משתמשים מכל העולם כבר התמכרו. עכשיו הגיע תורכם.
הערה חשובה לפני שתתחילו:
"כל ההתחלות קשות", אומר הפתגם הידוע. כך גם בהאטריק. אל תלחצו מכך שאינכם מבינים מה בדיוק צריך לעשות במשחק הזה. בשביל כך הוקם הפורום, לשאול, בלי להתבייש.
וחשוב מאד לשאול לפני שעושים את הצעד הראשון, כי לתקן אחר כך, לא תמיד זה קל.
חשוב עוד להעיר, שהתשובות שניתנות בפורום הן על קצה המזלג, לכן מומלץ להיעזר גם במדריכים שמופיעים בקישורי הפורום שיעזרו לכם להבין טוב יותר את המשחק.
בהצלחה לכולם, והכי חשוב: תהנו.
אביעד
x
הודעה מהנהלת הפורום

האלופים של הפורום :
get low ,אלוף החידות!
SC BIALIK, אלופת תפוז!
bnbn100  , אלוף הווינר!
Jaguar Stype, אלוף הנביאים (יורו) !
המשך >>

לצפיה ב-'סט פיסס- כל מה שעומד מאחורי הקלעים'
סט פיסס- כל מה שעומד מאחורי הקלעים
<< ההודעה הנוכחית
18/01/2007 | 16:13
66
11
אני מאוד אוהב את כל הדיבורים על האימונים, מרגיש מאוד מבין בזה (גם תומאש התייעץ איתי אפילו על משהו, אז בכלל עכשיו- אני מרגיש בפסגת העולם ) וגם ישבתי לא מעט על השוק בזמנים האחרונים.
שמתי לב שלאחרונה מספר אנשים לא מועט מתעניין במספר אימונים שונים, ובהם סט פיסס - החלטתי לנסות ולאחד את כל היתרונות,חסרונות,רווחים, שיטות, כספים וכו' במאמר אחד .

ראשית, מה זה האימון סט פיסס?
סט פיסס זה האימון שבו אתם מאמנים מצבים נייחים. מצבים נייחים מאומנים ע"י כל השחקנים שבסגל הקבוצה נכון לשנייה שבו מתבצע האימון. האימון מעלה את רמת הסט פיסס כל 2.2 שבועות ללא קשר לגיל השחקן, מידת הנעליים שלו או עם איזה דוגמנית הוא יצא אתמול בערב.

חסרונות האימון
חסרונות האימון:
1) ט"ס יורד. גורם מאוד משמעותי שמשפיע הן על הגביע והן על הליגה. רוח צוות ייפגע במהלך העונה מקניות ומכירות של שחקנים. גם אם תנסו להקפיד על זה- ותאמינו לי זה קשה, הרוח צוות ייפגע במידה מסוימת.
איך מתגברים על זה?  שתי אפשרויות.
א. יש אוהבים לקנות ולמכור את כל השחקנים לקראת הפגרה שכן, אחרי הפגרה הט"ס מתאפס. ואת הכסף הם עושים בסוף העונה. לא אוהב את הפיתרון הזה ותבינו מדוע בהמשך. (בכוכבית הרווחים).
ב. מאמן. להקפיד על מאמן עם מנהיגות אינד' + תספיק.
2) הון התחלתי גבוה + זמן השקעה גבוה. לדעתי - לא צריך הון כדי להתחיל במשחק. גם מאמנים בליגות הבכירות הסכימו עם דיעה זו. מכל מקום, אין הסותרים את העובדה שעם הון התחלתי גבוה- אפשר למקסם את האימון ולהפיק רווחים מקסימליים.
ובכן, פה נשאלת השאלה הגדולה- ומהו הסכום ההתחלתי הדרוש?
הרבה סברות יש בעניין. לדעתי מספיק 15 מיליון בימינו .. וזה גם הרבה (למי שרוצה לשלב רמות מעל סוליד . אבל לדעתי אין צורך- בטח שלא בהתחלה).
נקודה שנייה שזה - זמן השקעה גבוה. מן הסתם, 50 שחקנים,תחלופת שחקנים אקטיבית ובאופן שוטף ובנוסף למי שרוצה למצוא מציאות ולא לקנות בלם סוליד עם סט פיסס סוליד ב300 אלף צריך קצת זמן להשקיע בהאטריק. לדעתי שעה - שעה וחצי ביום מספיקות.
3) לצאת מניאק עם קבלות. אני לא יודע אם זה חסרונות, אבל לא לכולם יש את התכונה הזאת. והחיסרון פה לא באימון עצמו אלא בתכונה של הבן אדם שמאמן אותה. הדבר הכי גרוע בלאמן סט פיסס זה להוציא שחקנים על 0. צריכים להוציא את השחקן בכמה כסף שאתה רוצה ולא שקל פחות. כזכור, מספיקה הצעה אחת כדי לקבל את מלוא הכסף והחיוך על הפנים. יש האוהבים לראות את מספר ההצעות טופח עם הימים. הצעה אחת והכסף בבנק עושה את שלו. אם אמרו אחרי המכירה שלך שיצאת מניאק או פוקסיונר- אתה את שלך עשית .
4) פורם נמוך. אני חושב שזה דבר שולי אבל מפריע. שחקנים שיוצאים בסט פיסס למכירה בדרך כלל ייצאו עם פורם נמוך. כידוע, אפשר לשחק רק עם 22 שחקנים שונים כל שבוע , ובזמן גביע אני בטוח שתשימו את השוער ו/או שחקני מפתח ולצידם שחקני הסט פיסס עם הפורם הגרוע (כדי שישתפר).
5) פיזור כסף. בריאיונות עם כמה ממאמנים בישראל, "הם טענו כי הכסף מפוזר להם בכל מיני מקומות ולכן אי באפשרותם לעבור לאימונים אחרים כרגע". יכול להיות שזהו חיסרון, אבל בטח שולי.
6) משכורות. מפאת השחקנים הרבים שיימצאו בקבוצתכם, יהיה עליכם גם לתאם את זה עם משכורות. לדעתי אין בעיה ברמות הסוליד-אקסלנט (אם יתפסו לכם בערך 150 אלף לכל המתאמנים ביחד).

יתרונות האימון- החלק היותר אהוב לשמוע.
1) אהבת השוק. אין ספק שזהו מניע רבים, לפחות אולי הניע כדי לקטוף את האימון הזה. אהבת השוק היא מצויה אצל רבים, פשוט הרבה אוהבים לקנות ולסחור בשחקנים. זה יתרון מאוד גדול לאנשים משועממים.
2) כסף מהיר. ובכן אנשים אוהבים מכירות רבות של שחקנים, קניות כמה שיותר אקשן. מכל המכירות והקניות בסופו של דבר - תראו את הרווח. כסף יגיע אליכם אמנם לא בטוח שיציף אתכם. בכל פעם שיהיה לכם משחק מרכזי למשל, תוכלו למכר כמה שחקנים עם  קצת סט פיסס- ללכת לשוק ולקנות איזה שחקן מפתח שיהיה לך לקראת משחק גורלי.
3) חופש טקטי ! היתרון הכי גדול בסט פיסס. יתרון שאולי נראה שולי - אבל זאת ההצלחה בהאטריק. נגד קבוצת בונקר תוכלו פתאום להפתיע ב343, נגד קבוצת קישור תוכלו לעלות משומקום 532 קאונטר (ועוד יהיה לכם מבחר בלמים, הרי אתם תקנו סחורה מספקת לכל עמדה). נקודת ההפתעה תשחק לטובתכם. תוכלו להפתיע את היריבה עם לשחק בכאילו בידידות 352 ואז להפתיע במערך אחר- בקיצור גורם ההפתעה משחק לידי ביטוי באופן טוב.
4)אפשרות רחבה לדיטי. דיטי נפוץ מאוד בסט פיסס. האפשרות לתפוס סט פיססנים מיואשים שהוציאו שחקנם על 0 ולגנוב שחקן ששוה חצי מיליון ב200 אלף. (פירוט בהמשך על שיטות האימון).

אפשרויות אימון . אוריון בעבר הסביר לי, והיו עוד כאלה שהוסיפו-
1) אפשרות ה"קנה ומכור" . אל יפת אדיקשן , מוליכת ליגה 2 עם 100 אחוז הצלחה תוכלו למצוא את זה אצלה. האפשרות הזאת נותנת לכם הזדמנות לקנות שחקנים למשל ברמת הסוליד- לעלות לאקסלנט וישר למכור. זה נראה מוגזם בהתחלה אבל כן, אפשר לעשות מזה רווח לא מועט.
2) אפשרות האימון לטווח הרחוק. קניית שחקנים עם פאסבל בערך בסט פיסס ומכירתם ברמות הגבוהות (איטי צפונה . שמיימי ומעלה).
3) תפיסת שחקנים על 0. מאמנים מיואשים יוציאו שחקנים על 0 ופה אתם נכנסים לתמונה. בדרך כלל אלה מאמנים שלא מאמנים את הסט פיססנים לרמות דיווין. קניית בלם עם מאג/סופר  (נהדר/על טבעי) בסט פיסס בזול, הקפצת הרמה לדיווין ומכירה.

רווחים -
הגענו לחלק המעניין והמתמטי של העסק. אז מה הם הרווחים בסט פיסס? אתן לכם 2 אפשרויות לחישוב.
תוכנית 1) ריאלית: אימון 30 שחקנים בחודשיים. רמות? 4 רמות הם יעלו. מכירה ברווח של 260 אלף .
דוגמא: קנייה של בלם סוליד עם סוליד סט פיסס ב170 אלף למשל, הוא יעלה למבריק-בריל' ולהוציא אותו על 450 אלף בערך.
אחרי הכל אתם תקבלו בסביבות ה260-240 אלף. בשיטה הזאת אתם עושים 30*250 אלף = 7.5 מיליון  בחודשיים.
(בעונה אפשר להכפיל ב2.)
2) תוכנית הטווח הארוך. אימון 30 שחקנים בעונה (אני לא מתחשב ב20 שחקנים שהם חלק מההרכב. הם באים גם לידי ביטוי). מכירה ברווח של 430 אלף בערך.
דוגמא: קניית בלם סוליד-סוליד . אחרי עונה הוא עולה ב7-6 רמות. יגיע לטיטאניק בערך. מכירה בסביבות ה680 אלף. בשיטה הזאת 30*430 אלף = 12.9 מיליון לעונה.
3) שחקנים צעירים. נניח שאני מדבר באפשרויות 1-2 על שחקנים 19-27. פה אדבר על השחקנים בני ה18-17. שוק מאוד פורה מבחינת הסט פיסס. בלם סוליד עם טיטאניק סט פיסס יכול להמכר במיליון. עד לפני כמה שבועות ראיתי בלם סוליד בן 17 עם סט פיסס פורמיד נמכר ב1.1 מיליון. יש כמה מאמנים בישראל שעושים את זה, וגם מאמן מצליח מחול.
דוגמא: קניית שחקן בן 17-18 עם סוליד הגנה ופאסבל/סוליד סט פיסס. מכירה באקסלנט ומעלה. רווח משוער- אין לי מושג. עדיין לא התנסיתי בזה ובגלל זה אני לא רוצה לזרוק מספרים.

ולסיכום, לסט פיסס יש יתרונות וחסרונות המרכיב העיקרי בסט פיסס זה החכמה וראייה נכונה של השוק.

מקווה שתהנו ממנו, תגיבו תאירו/תעירו בכיף. נהניתי לכתוב
האטריק >>
לצפיה ב-'בהצלחה באימון'
בהצלחה באימון
18/01/2007 | 16:23
2
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
18/01/2007 | 16:27
13
מהירות האימון תלויה ברמה של המאמן?
לא כתבת על זה, וראיתי בכמה מקומות שמהירות האימון אצל מאמן סוליד ופאסבל היא אותו דבר, אבל זה לא נראה הגיוני..
האטריק >>
לצפיה ב-'נכון, והתשובה כן.'
נכון, והתשובה כן.
18/01/2007 | 16:27
4
לצפיה ב-'כן מה? '
כן מה?
18/01/2007 | 17:04
3
לצפיה ב-'כן המפקד'
כן המפקד
18/01/2007 | 17:05
2
לצפיה ב-''
18/01/2007 | 17:16
1
התכוונתי:
כן-לא משנה, או: כן, כן משנה?
האטריק >>
לצפיה ב-' פירוש:'
פירוש:
18/01/2007 | 17:27
נכון= נכון לא רשמתי את זה
כן= כן זה משנה איזה מאמן יש לך, מן הסתם.
האטריק >>
לצפיה ב-'get low- הקצב בסט פיסס קבוע לכולם'
get low- הקצב בסט פיסס קבוע לכולם
19/01/2007 | 00:45
7
לפי מה שאני יודע - ללא חשיבות לרמת המאמן, ולפי מה שאני בטוח- ללא קשר לגיל השחקן.

העליה בסט פיסס היא קפיצת רמה אחת כל 1.8-2.2 אימונים.

האטריק >>
לצפיה ב-'שזה עוד יתרון.. נחמד..'
שזה עוד יתרון.. נחמד..
19/01/2007 | 01:14
2
לצפיה ב-'שזה אומר'
שזה אומר
20/01/2007 | 17:00
שעדיף מאמן סביר עם מנהיגות גבוהה מאשר מאמן טוב עם מנהיגות נמוכה?
האטריק >>
לצפיה ב-'אתה רציני? אז למנות מאמן וויק-סוליד'
אתה רציני? אז למנות מאמן וויק-סוליד
20/01/2007 | 17:54
4
לא נראה לי.
האטריק >>
לצפיה ב-'בנוגע לרמת המאמן לא בטוח'
בנוגע לרמת המאמן לא בטוח
20/01/2007 | 19:20
3
בנוגע לאי ההשפעה של הגיל- בטוח מאה אחוז. אבל את זה אני מניח שאתה יודע.
האטריק >>
לצפיה ב-'אם אין השפעה של מאמן אני הורג תעצמי'
אם אין השפעה של מאמן אני הורג תעצמי
20/01/2007 | 22:36
2
חסכתי במשך 3 עונות מאמן סוליד סוליד וזה היה לחינם
האטריק >>
לצפיה ב-'יש השפעה של מאמן '
יש השפעה של מאמן
21/01/2007 | 01:38
1
יש גם השפעה של גיל.

ההשפעות הן פשוט נמוכות
עם כל ההשפעות, עדיין לוקח לאנשים נורמלים(עם מאמן פאסאבל-סוליד) 1.8-2.2 שבועות לרמה.
האטריק >>
לצפיה ב-'יש השפעה'
יש השפעה
21/01/2007 | 18:01
הוכחה נמצאת בקישור
תראו מה רשום בזמן האימון

he.hattrick.wikia.com/wiki/%D7%90%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F_%D7%9E%D7%A6%D7%91%D7%99%D7%9D_%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%97%D7%99%D7%9D)
האטריק >>
לצפיה ב-' מדריך מעולה'
מדריך מעולה
18/01/2007 | 17:01
1
תודה רבה, אני בטוח שעזרת להרבה משתמשים שמפחדים להיכנס לאימון התובעני הזה.

אחרי השקעה כזאת, כמובן שנכנס למאמרים:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/ar...
האטריק >>
לצפיה ב-''
18/01/2007 | 17:33
1
לצפיה ב-'יוצא מן הכלל!'
יוצא מן הכלל!
18/01/2007 | 17:44
נהינתי מאוד לקרוא!
האטריק >>
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
18/01/2007 | 18:09
מעניין מאוד
האטריק >>
לצפיה ב-'תודה תודה תודה!!!!!!'
תודה תודה תודה!!!!!!
18/01/2007 | 18:21
1
בעוד כמה שבועות אני בהחלט יעבור לאימון הזה
האטריק >>
לצפיה ב-'שיהיה לך בהצלחה! :)'
שיהיה לך בהצלחה! :)
18/01/2007 | 18:26
1
לצפיה ב-'נצל"ש'
נצל"ש
18/01/2007 | 18:31
1
Miroslav Telesmanić (57958929)  
בן 23, בכושר משחק טוב, בריא.  
בחור שנוי במחלוקת, רגוע והגון.
בעל נסיון עלוב וכושר מנהיגות חלש.

לאום:  Hrvatska  
מדד כישורים (TSI):   11 030
שכר:  26 880 NIS/לשבוע  כולל 20% בונוס  
בעלים:  MACCABI ALISHEMA T"A  
אזהרות:  0  
פציעות: בריא  

כושר גופני:    חלש   שוער:    איום  
קישור:    עלוב   מסירה:    חלש  
משחק אגפים:    עלוב   הגנה:    נהדר  
הבקעה:    חלש   מצבים נייחים:    אימתני  

שערים בקריירה:   33  
שלישיות בקריירה:   2  
שערי ליגה העונה:   0  
שערי גביע העונה:   2  

כמה שווה הבחור?
והאם מישהו מעוניין בו?
האטריק >>
לצפיה ב-'כתוב את זה בבקשה בשרשור העברות.'
כתוב את זה בבקשה בשרשור העברות.
18/01/2007 | 19:24
2
לצפיה ב-'פורמיידבל! '
פורמיידבל!
18/01/2007 | 20:11
אבל למי יש כוח לחרוש את העברות שעה ביום? זה היה גורם לי להתחיל לשנוא את המשחק...
האטריק >>
לצפיה ב-'יש לך איזה דיביין ס"פ ישראלי?'
יש לך איזה דיביין ס"פ ישראלי?
18/01/2007 | 23:22
1
1
לצפיה ב-'תזמין אז יהיה '
תזמין אז יהיה
19/01/2007 | 08:55
לצפיה ב-'שכחת כמובן לספר על כמה בעיות באימון'
שכחת כמובן לספר על כמה בעיות באימון
18/01/2007 | 23:56
19
אז הנה כמה הערות שיש לי. רובן מציגות צדדים שליליים במידה כזו או אחרת באימון.

1) השוק של הסט-פיסס מאוד מאוד מאוד רווי. קשה מאוד למצוא כיום "מציאות" בסגנון סעיף 3 שלך. אם פעם יכולתי לעשות רווח של מליון(!) ש"ח בעזרת שחקנים שכאלה, היום אני מגיע בקושי(מגרש מלמטה למטה) את הרווח ל 150-200 לשחקן שכזה.
2) המשכורות נשמעות לך מופרכות, אבל עם סגל פחות טוב משל קבוצות רבות אחרות הגעתי למשכורת שבועית של כמעט 2 מליון(או אפילו יותר, לא בטוח). השחקנים רווחיים, אבל להגיד שבלי בטן נפוחה בבנק הייתי שורד את האימון אני לא אגיד כי זה שטויות.
חייבים כסף בחשבון לפני שנכנסים לאימון, כי ממש לנפי שאתה שם לב לזה, אתה מעולה לרמת משכורות לא פרופורציונלית למה שחשבת, ואתה עלול לפשוט רגל אם אין לך כסף בחשבון ליפול עליו.
3) הערה קטנה בנוגע לקניית שחקנים לטווח ארוך. זהו נתח שוק לא מנוצל מספיק ולכן אפשר ועדיף למצוא שחקנים עם אקסלנט ס"פ מאשר פאסאבל. ההבדל במחירים אפסי, וזה חוסף לך 4 שבועות של אימון. מה זה אומר? שבאותו מחיר מכירה, אתה מגדיל את הרווח השבועי שלך, שזה מה שמעניין אותך באימון ס"פ.
4) חייבים משמעת עצמית. הרבה יותר מבכל אימון אחר, המשמעת העצמית פה היא הכרח. אם אחרי 4-5-6-7-8-9-10 פעמים שהוצאת למכירה השחקן לא נמכר, ואתה מבין שאתה צריך לצמצם הפסדים, אתה כן תוציא אותו על אפס. אם אתה לא תוציא אתה עלול בסופו של דבר להפסיד על הבחור כסף, מאשר להרוויח כשהוצאת על 0.
המשמעת העצמית מתבטאת המן במחירי קנייה. מה שלא היה לי פעם וגרם לי להפסדים של בערך 10-12 מליון ש"ח באימון הזה הם מחירים גבוהים ששילמתי על שחקנים.
בנוסף, בן אדם צריך לדעת שהוא חייב להישאר עם כסף בחשבון, ולא כל אחד מסוגל לזה.
האטריק >>
לצפיה ב-'תגובות'
תגובות
19/01/2007 | 08:55
18
1) בעיה שלך. תלמד לא להוציא קשר פורמיד עם סט פיסס דיווין על אפס
2) מקרה ספיציפי שלך. גם חן דיווח לי כי עלייה שלו של המשכורות אחרי סט פיסס לא משמעותי, וגם עוד אחד בליגה שלי.. נראה לי אתה היחיד.
3)כתוב.
4) כתוב בעקיפין
האטריק >>
לצפיה ב-'נמנמ'
נמנמ
19/01/2007 | 09:39
11
בקשר ל-2.
זה לא ספציפית אצלי. בתור אחד שדוגר בפדרצייה הישראלית של סט-פיסס ורואה מה יש לכל אחד, זה תלוי מאוד ברמת המתאמנים שלך. אני מאמן שחקנים ברמות פורמיד-אאוט-בריל. תוסיף 20 כאלה לקבוצה שלך ותראה מה רמת המשכורות שלך (:.
אם אתה תחיה על שוק הסולידים והאקסלנטים, הקבוצה שלך לא תחזיק יותר מדי זמן מעמד, כי אתה לא תרוויח מספיק ו/או תפסיד.
האטריק >>
לצפיה ב-'לא תרוויח מספיק.'
לא תרוויח מספיק.
20/01/2007 | 14:19
10
אוקיי.. את זה תשאל את יפת אדיקשן איך הוא גורף מיליונים בשוק הסולידים בלבד.

מה גם יש לי שחקנים בכל הרמות עד בריל'
האטריק >>
לצפיה ב-'עכשיו השאלה היא...'
עכשיו השאלה היא...
20/01/2007 | 14:48
9
כמה עוד מאמני פיסס אתה מכיר כמוהו שיודעים להרוויח רק משוק הסולידים באיזור ה-20-30 מליון בעונה + שיפור סגל?
האטריק >>
לצפיה ב-'הרבה אנשים עושים את זה'
הרבה אנשים עושים את זה
20/01/2007 | 15:25
8
להצביע לך על שמות? לא יודע
בכל מקרה, הדוגמא היא להראות שאפשר להתעשר משוק הסולידים. ואתה טענת שאי אפשר.
האטריק >>
לצפיה ב-'מדריך נכתב למאמן הממוצע...'
מדריך נכתב למאמן הממוצע...
20/01/2007 | 15:30
7
לא למאמן המכור שיכול להשקיע 24 שעות ביום בסחר.
מאמן ממוצע לא יכול להרוויח מאימון סולידים.
אלא אם כן יש לו המון מזל, כמובן.
האטריק >>
לצפיה ב-'לא נכון !'
לא נכון !
20/01/2007 | 16:08
6
אני נתתי דוגמא מפורטת במדריך איך מרוויחים מאימון סולידים.
אני לא מבין מה אתה רוצה מהחיים שלי. באלוהים. כנראה לא קראת כלום.
האטריק >>
לצפיה ב-'טוף, אז נלך למה שאני טוב בו...'
טוף, אז נלך למה שאני טוב בו...
21/01/2007 | 01:35
5
נוכיח מתמטית שאתה טועה?
יאללה
נתחיל מהמספרים שלך ונסיים גם בהם.
תכנית ריאלית
קנייה ב-170,000 ש"ח. מכירה ב-450,000 ש"ח(אני מסופק אם נתון המכירה עומד בתנאי המציאות, אבל ניחא).
משכורות=> 9 משכורות של כ-3,800 ש"ח(ממוצע גס. עם 20% זה מעל זה, בלי 20% זה קצת מתחת לפעמים)
9*3800=34,200 ש"ח.
לא נשכח לחסר גם 5,000 על העובדה ששמים אותו בשוק
כסף שמקבלים על המכירה לאחר 8 שבועות(לקוח מהחוקים) = 95.76% מסכום המכירה.

דהיינו, 221,720 ש"ח למתאמן, במידה וכולם נמכרו בנסיון הראשון.
נניח(הנחה סבירה למאמן פיסס) שלא כולם נמכרו בנסיון הראשון. נניח שלוקח >>בממוצע<< 2.5 פעמים לשים אותם בשוק, ונראה מה קורה .
2.5 פעמים => עוד שבוע השחקן בקבוצה וזה גורר את השינויים הבאים:
1) עוד משכורת משולמת.
2) עוד 7,500 ש"ח הוצאות על רשימה בשוק.
3) עוד קצת כסף מהמכירה.(96.13% כעת).
נבדוק האם זה משפר או לא משפר את המצב.
תוספת - 1,655 ש"ח. עלויות - 11,300 ש"ח
זה מוריד את הרווח שלנו אם כן ב: 9645 ש"ח בממוצע, ומביא אותו ל-212,075 ש"ח למתאמן.
כעת, יש לנו למעשה, בממוצע, עוד 7/9 זמן ממה שהקדשנו למתאמנים הראשונים(7 שבועות במקום ה-9 שהקדשנו מקודם), ואנחנו מוכרים אותם למעשה ברמה שלמה פחות, אם אנחנו מוכרים בסיום העונה.
נניח לרגע שההבדל גורע מאיתנו רק 30,000 ש"ח(הוא יכול לגרוע גם יותר, כי רמת אאוט' לא נחשבת רמת אימון לרוב... אפשר לשלוף שחקנים עם זה).
נזכור גם שעבור שחקנים כאלה אנחנו משלמים יותר מיסים ומקבלים 95.76% מהמכירה, דהיינו: 402,192 ש"ח.
מצד שני משלמים פחות משכורות, שזה אומר שמשלמים 9 משכורות(במקום 10 מקודם. אל תשכחו, מקרה ממוצע לוקח שבוע אחד יותר מה"רגיל") 9*3800=34,200 ש"ח, כפי שראינו כבר.
כמובן שעדיין משלמים 12,500 ש"ח על הרשמה לשוק, וזה אומר שיוצא לנו בסופו של דבר רווח ממוצע של 185,492 ש"ח למתאמן.
כמו שאתה יכול לראות, כבר אי אפשר להכפיל פשוט בשניים ולקבל את הרווח לעונה. יש לך הבדל של כמעט 800,000 ש"ח בין שני החישובים(במדויק והלא מדויק).
עכשיו, בוא נמצא מה הרווח הממוצע לעונה...
30 מתאמנים של תחילת עונה ועוד 30 מתאמנים של סוף עונה מביאים אותנו ל- 11,927,010 ש"ח. זה 3 מליון ש"ח פחות ממה שהצהרת עליו, וזה כשאני מדבר על המקרה האופטימי שלך שמצליחים יחסית מהר למכור את השחקן שלך במחיר שביקשת. ישנן הרבה "מציאות" בשוק. זה אומר שמאמנים מתייאשים משחקנים שלהם ומוכרים אותם בפחות. למה? כי לא קונים תמיד.
זה כמובן שאתה גם מצליח למצוא את המתאמנים שלך מיידית, ולאמן אותם מבלי שהפורם שלהם ישנה את המחיר ועוד הזנחות שיכולות להסב לך הפסדים.
עכשיו, רווח של 12,000,000 בעונה הוא לא רווח גדול מדי. למעשה, הוא רווח די מזערי שאפשר להשיג אותו בנקל באימונים אחרים.
להגיד שדבר כזה הוא רווחי וכדאי, כשאתה צריך לחרוש את השוק במשך 3-4 ימים רצופים בשביל זה?
לא יודע, לא מסתדר לי כל כך, אבל כל אחד ודעתו שלו.

ד"א, את אותם חישובים אתה מוזמן לעשות לשיטות האחרות שלך ולגלות שהרווחים לא כאלה מזהירים ברמות הנמוכות.
מה שכן טוב במרות הנמוכות, לדעתי, זה סקיל-טרייד. מושג שלקוח מאימונים אחרים ומולבש פה בגלל שהוא ממש רווחי(אפשרי להגיע לרווחים של כמה מאות אלפים בשבוע למתאמן בעזרת מסחר שכזה). להסביר איך עושים את זה, זה קצת יותר ממאמר אחד .
האטריק >>
לצפיה ב-'אין לי כח עכשיו לקרוא מה שרשמת אבל'
אין לי כח עכשיו לקרוא מה שרשמת אבל
21/01/2007 | 07:47
1
קח דוגמא איך הרווחתי אפילו על פאסבל 300 אלף בשבוע.

147009821

אני אקרא שאני אחזור
האטריק >>
לצפיה ב-'להרוויח בשבוע אחד 300,000'
להרוויח בשבוע אחד 300,000
21/01/2007 | 11:38
זה נקרא לסחור, לא לאמן.
זה לא נכנס לרווחים מהאימון חביבי.
האטריק >>
לצפיה ב-'אוף כתבתי לך משהו אבל'
אוף כתבתי לך משהו אבל
21/01/2007 | 17:20
2
תפוזונה כתב שיש בעיה וההודעה נמחקה.

בכמה מילים ותמציתיות גמורה מהמגילה שכתבתי קודם-

לא דיברנו מלכתחילה על אותו דבר. אתה דיברת על האימון עצמו, ואני חשבתי בכלל על הסגנון של לסחור בשוק.

בנוסף, אני לא חושב שיש אימון שמשיג 12 מיליון בעונה (יש אולי 36 ב3 עונות) אבל לא 12 בעונה.
האטריק >>
לצפיה ב-'אממממ'
אממממ
21/01/2007 | 18:27
1
גם ס"פ לא מכניס לך 12 מליון בעונה, לפי החישוב שלי.
הוא מכניס לך קצת יותר בקצת יותר מעונה, אז? עושים קצת לינאריזציה ופה ושם מעגלים פינות ומניחים הנחות. אחרת, אתה לא תוכל לחשוב בכלל על העתיד.

עכשיו, עוד משהו שאני רוצה להגיד לך זה שאם אתה דמבר על סחר, אז אין קשר, ולו הקטן ביותר, לאימון ס"פ. אתה רוצה אימון לסחר? תאמן ג'נרל. אתהת וכל גם לסחור בחשקני פורם. שחקנים עם פורם וורצ'ד/פור/דיס נמכרים יחסית נמוך למחירים רגילים, ועם ג'נרל תוכל גם להתמחות בהם.
אתה סה"כ סוחר שמתמחה בשוק הס"פ, אתה לא מאמן ס"פ, אם אתה מדבר רק על סחר.

ברגע שאתה אומר שזה משהו מיוחד לס"פ, אז זה קשור לאימון עצמו.
אני מקווה שאתה מבין את זה שיש הבדל בין לדבר על אימון ס"פ ולדבר עם סחר בשוק הס"פ.
האטריק >>
לצפיה ב-'טוב'
טוב
21/01/2007 | 20:19
הבנתי.

אני לא חושב שבאימונים אחרים אפשר להשיג 11 מיליון לעונה . אולי 33 ל3 עונות. ובגלל זה שווה לפי היתרונות שצוינו במאמר לגשת ולאמן סט פיסס
האטריק >>
לצפיה ב-'אאל"ט'
אאל"ט
19/01/2007 | 23:57
5
המשכורת מושפעת מהרמה הגבוהה ביותר שיש לשחקן בתכונות, כולל המשניות. לא?
האטריק >>
לצפיה ב-'בטח לא כשמדובר בס"פ'
בטח לא כשמדובר בס"פ
20/01/2007 | 00:09
4
מסירה למשל, תעלה את המשכורת, אבל לא כמו ברמה של יכולת ראשית...
האטריק >>
לצפיה ב-'לדעתי היא כן..'
לדעתי היא כן..
20/01/2007 | 14:22
3
ראיתי ווינגר סוליד עם מסירה איטי במשכורת של 250 אלף בערך..

נכון שלא באותה רמה.. אבל קרוב..
האטריק >>
לצפיה ב-'אה בעצם לא.. התבלבלתי עם TSI'
אה בעצם לא.. התבלבלתי עם TSI
20/01/2007 | 14:24
1
הTSI של השחקן האיטי היה 300 אלף.. חח לא משנה
האטריק >>
לצפיה ב-'והמשכורת? סתם מתוך התעניינות...'
והמשכורת? סתם מתוך התעניינות...
20/01/2007 | 14:32
1
לצפיה ב-'זה מה שהתכוונתי..'
זה מה שהתכוונתי..
20/01/2007 | 14:31
ברור שזה מעלה הרבה, אבל לא כמו רמה ראשית..
האטריק >>
לצפיה ב-'מבט של קונה '
מבט של קונה
20/01/2007 | 01:15
לא קראתי מסיבה האחת שאת הבסיס אני יודע (אולי, אולי, זה היה אימון הבא שלי)
אבל מבטיח לקרוא מחר במשחקים בין תבוסה שתהיה לי או ניצחון ראשון בליגה 5.

כל הכבוד על השקעה אתה

אמרתי מבט של קונה לא?  

שחקנים לאימון (אני מחשיב בני 19- 20 ) בעיה קשה אין כאלה ומעט שיש לא מוצלחים במיוחד.
דוגמא לחלוץ (אימון שעשיתי מעל 3 עונות). לחלוץ חשוב מסירה (אתם קונים מסירה עלוב) חשוב רמת הבקעה לפי גיל המתאמן (הגיל לא מתאים לאימון כי אתה מעדפים טוב/ עלוב ודורשים מחרי הפקר).
טרנד חדש זה חלוצים לאגף.
אז מתאמן טוב היה נראה כך:
הבקעה טוב-מצוין-מעולה
מסירה בינוני +
אגף לפי הצורך
התמחות אם יש אז אחלה
ןסט-פיסן לא צריך להיות אלוהי מספיק ברמה של  מצוין היה נחמד מאוד וכמה שיותר עדיף אבל לא חובה.

מאמן חלוצים לא היה לוקח? הוא כן כי הוא יודע שבעוד מס' רמות של אימון הוא מחזיר את השקעה.

אותו דבר בעמדות אחרות
טריפל- סקיל עם סט-פיסן עושה  את הקניה והמכירה למשהו טוב.

אז למה אין שחקנים???  
.
.
.
.
.
.
.
מאמר נפלא

האטריק >>
לצפיה ב-'מישהו יודע?'
מישהו יודע?
20/01/2007 | 16:03
13
קניתי מתאמנים בתחילת העונה .
כמה כסף אני מפסידה אם אני מוכרת
אותם כעת, בהנחה שהם עלו רק ברמה
אחת, או בכלל לא?  יש לי פשוט יותר מדי שחקנים בקבוצה
ועולה לי המון כסף להחזיק אותם.
האטריק >>
לצפיה ב-'יעזור לראות את המתאמנים'
יעזור לראות את המתאמנים
20/01/2007 | 17:02
2
1
לצפיה ב-'fullshire 347269'
fullshire 347269
20/01/2007 | 17:44
1
1
לצפיה ב-'זה לא ממש עוזר...'
זה לא ממש עוזר...
20/01/2007 | 17:53
כי אי אפשר לראות את השחקנים שלך...

תעתיקי את כל המתאמנים לכאן, הכי פשוט.
האטריק >>
לצפיה ב-'מה את מאמנת?'
מה את מאמנת?
20/01/2007 | 19:22
9
אם הם עלו רמה אחת מאז שקנית אני מרשה לעצמי להניח שלא תפסידי כסף, פשוט תרוויחי פחות מאשר מה שהיית מרוויחה אם היית ממשיכה לאמן.
האטריק >>
לצפיה ב-'המתאמנים שלי'
המתאמנים שלי
20/01/2007 | 20:05
8
אני לא מתרכזת באימון אחד.אימנתי קישור עכשיו אני באגפים
ואעבור להגנה. בינתיים רק שני שחקנים עלו רמה באגפים
מבינוני לסביר. בקישור אף אחד לא עלה ברמה. וכל שאר השחקנים
רמת הסטמינה שלהם ירדו בינתיים.  הנה רשימה של המתאמנים:

1. מדד כישורים = 710 , בן 19, בכושר משחק בינוני
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות עלוב [חזק]

כושר גופני:   גרוע     שוער:   איום
קישור:   עלוב     מסירה:   סביר
משחק אגפים:   חלש     הגנה:   סביר
הבקעה:   סביר     מצבים נייחים:   בינוני

2. מדד כישורים = 650 , בן 19, בכושר משחק טוב
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות סביר [חזק]

כושר גופני:   מעולה     שוער:   איום
קישור:   חלש     מסירה:   עלוב
משחק אגפים:   סביר     הגנה:   בינוני
הבקעה:   עלוב     מצבים נייחים:   חלש

3. מדד כישורים = 190 , בן 17, בכושר משחק בינוני
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות בינוני [חזק]

כושר גופני:   עלוב     שוער:   איום
קישור:   חלש     מסירה:   בינוני
משחק אגפים:   עלוב     הגנה:   בינוני
הבקעה:   גרוע     מצבים נייחים:   בינוני

4. מדד כישורים = 220 , בן 17, בכושר משחק בינוני
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות עלוב [בלתי צפוי]

כושר גופני:   חלש     שוער:   איום
קישור:   גרוע     מסירה:   עלוב
משחק אגפים:   גרוע     הגנה:   בינוני
הבקעה:   סביר     מצבים נייחים:   גרוע

5. מדד כישורים = 570 , בן 19, בכושר משחק עלוב
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות טוב [מהיר]

כושר גופני:   סביר     שוער:   איום
קישור:   חלש     מסירה:   חלש
משחק אגפים:   בינוני     הגנה:   בינוני
הבקעה:   בינוני     מצבים נייחים:   איום

6. מדד כישורים = 670 , בן 18, בכושר משחק בינוני
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות גרוע [טכני]

כושר גופני:   חלש     שוער:   איום
קישור:   גרוע     מסירה:   בינוני
משחק אגפים:   סביר     הגנה:   בינוני
הבקעה:   עלוב     מצבים נייחים:   סביר

7. מדד כישורים = 510 , בן 20, בכושר משחק עלוב
בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות איום [בלתי צפוי]

קישור:   גרוע     מסירה:   עלוב
משחק אגפים:   סביר     הגנה:   עלוב
הבקעה:   סביר     מצבים נייחים:   בינוני

8. מדד כישורים = 440 , בן 18, בכושר משחק בינוני
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות עלוב [מהיר]

קישור:   בינוני     מסירה:   גרוע
משחק אגפים:   בינוני     הגנה:   עלוב
הבקעה:   בינוני     מצבים נייחים:   עלוב

9. מדד כישורים = 310 , בן 17, בכושר משחק סביר
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות בינוני [טכני]

כושר גופני:   עלוב     שוער:   איום
קישור:   גרוע     מסירה:   גרוע
משחק אגפים:   בינוני     הגנה:   בינוני
הבקעה:   בינוני     מצבים נייחים:   גרוע

10. מדד כישורים = 200 , בן 17, בכושר משחק בינוני
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות גרוע [משחק ראש]

כושר גופני:   גרוע     שוער:   איום
קישור:   חלש     מסירה:   עלוב
משחק אגפים:   סביר     הגנה:   עלוב
הבקעה:   חלש     מצבים נייחים:   גרוע

11.מדד כישורים = 120 , בן 17, בכושר משחק סביר
בעל נסיון איום וכושר מנהיגות סביר [מהיר]

כושר גופני:   בינוני     שוער:   איום
קישור:   עלוב     מסירה:   עלוב
משחק אגפים:   גרוע     הגנה:   בינוני
הבקעה:   חלש     מצבים נייחים:   בינוני

האטריק >>
לצפיה ב-'זו ממש טעות...'
זו ממש טעות...
20/01/2007 | 20:22
7
קודם כל אני לא יודע בכמה קנית את המתאמנים, ככה שאני לא יכול לדעת כמה תפסידי, אני רק יכול להגיד לך שכרגע הם שווים ממש גרושים.

הטעות שלך היא חוסר ההתמדה. מאימון רואים רווח רק אחרי תקופה. אם את עוברת אימון כל שבועיים, אף אחקן לא ישתפר בצורה משמעותית ולא תוכלי להשיג רווחים. תבחרי לעצמך אימון אחד, תשאירי את המתאמנים היותר מוכשרים שמשחקים באותו תפקיד (אם יש כאלה) תשיגי מתאמנים חדשים, ותתחילי לרוץ עם האימון לאורך תקופה. אחרי עונה או שתיים תוכלי למכור את המתאמנים ולהנות מהרווחים. זו הדרך הנכונה לאמן.
האטריק >>
לצפיה ב-'תגובה לחן'
תגובה לחן
20/01/2007 | 21:22
6
רוב המתאמנים עלו לי בין 5000 ל-20000 ש"ח .
אני לא יכולה להתמיד באימון אחד כי לא היו לי קשרים  וקיצונים
טובים, וגם לא התכוונתי העונה לעשות כסף מהמתאמנים.
בעונה הבאה, אם אעלה לליגה 6 אתמיד באימון אחד כדי
שאוכל לעשות רווחים . בעונה הזאת ובליגה שלי אני לא זקוקה כל כך
לכסף. אבל, מסתבר שקניתי כל מה שזז בשוק השחקנים,ואני רוצה להיפטר מחלק
מהם.
השאלה שלי היתה כמה אחוזים מהמכירה יישארו בידי
אם אמכור שחקן שרכשתי בתחילת העונה והוא לא נמצא אצלי מספק זמן.

במחשבה שניה לא  כדאי לי למכור אותם כעת כשהשוק רווי , והם לא ברמה
מי יודע מה. אצטרך לאמן את הטובים שבהם בעונה הבאה,  ורק אז למכור.
בכל אופן תודה על הנסיון לעזור.
האטריק >>
לצפיה ב-'התשובה לשאלתך'
התשובה לשאלתך
20/01/2007 | 21:46
עמלת סוכן

0 ימים 12%
1 ימים 10,45%
2 ימים 9,95%
3 ימים 9,59%
4 ימים 9,3%
5 ימים 9,05%
6 ימים 8,83%
1 שבועות 8,62%
2 שבועות 7,55%
3 שבועות 6,76%
4 שבועות 6,12%
5 שבועות 5,57%
6 שבועות 5,09%
7 שבועות 4,65%
8 שבועות 4,24%
9 שבועות 3,87%
10 שבועות 3,52%
11 שבועות 3,19%
12 שבועות 2,88%
13 שבועות 2,58%
14 שבועות 2,3%
15 שבועות 2,03%
16 שבועות 2%

כלומר, מן הסתם, כמה שהשחקן יותר זמן אצלך תקבלי עליו יותר.

ואם נחזור לנושא הקודם, לא משנה באיזה ליגה את, את עדיין חייבת לחשוב על ביסוס כלכלי ועל העתיד. במיוחד אם את מתכננת לעלות ליגה, כדאי שתגיעי מוכנה, עם מתאמנים ברמה טובה, ועם בסיס כלכלי. אני עדיין חושב שכדאי לך לבחור כמה שיותר עמדת אימון, להתאים מתאמנים, ולהתחיל להתמיד, כבר החל מהשבוע.
האטריק >>
לצפיה ב-'כמה הערות'
כמה הערות
20/01/2007 | 21:48
4
זה נכון שהיום קבוצות מאמנות גם כדי לתרום ולשפר את הקבוצה ולא רק למטרות רווח, אבל גם מי שעושה את זה מאמן אימון אחד לטווח ארוך של לפחות עונה.

חן צודק- בשיטה הזו של לקפץ מאימון לאימון כל שבועיים שלושה, את לא ממש משפרת את הקבוצה. אמרת שלא היה לך קשרים וקיצונים- אם תאמני קצת קישור וקצת ווינגרים, זה לא יהפוך את הקשרים והקיצונים שלך למשמעותיים יותר במידה אפקטיבית דיה. תאמני עונה נניח ותעברי אם כבר.

בנוגע לאחוזים שיישארו לך ביד, זה כתוב לך בפרטים המלאים של השחקן בצד שמאל, ליד החלון איפה שמכניסים את המחיר המבוקש במידה ורוצים למכור אותו. האחוזים משתנים בהתאם למידת הזמן שהשחקן נמצא אצלך ואם הוא גדל במועדון או לא.

בנוגע למה שאמרת על השוק הרווי. השוק רווי מזה 10 עונות כבר, וזה רק הולך ונהיה רע יותר. הפקטור המשמעותי היחיד מבחינת המחירים היום זה בעיקר השלב בעונה- ככל שהעונה מתקדמת בעקרון המחירים לאט לאט יורדים. בצורה חדה לגבי שחקנים צעירים/מתאמנים, ובצורה מתונה לגבי שחקנים מבוגרים יותר.

לכן, אם את מתכוונת למכור, עדיף בשלב מוקדם יחסית של העונה ולא לחכות לסוף- זה מבחינת שיקול הרווח.
האטריק >>
לצפיה ב-'פורום נהדר יש לנו כאן'
פורום נהדר יש לנו כאן
20/01/2007 | 22:15
3
תודה לתומאש ולחן.
מכל מלמדיי השכלתי ודוקא עזרתם לי מאד.
האטריק >>
לצפיה ב-'אחווה ביתרית. אולי תספחי אלינו'
אחווה ביתרית. אולי תספחי אלינו
20/01/2007 | 23:49
2
גם את חן. זה יהיה נחמד
האטריק >>
לצפיה ב-'אהמ....'
אהמ....
21/01/2007 | 01:52
לצפיה ב-'להיות אוהד קב' כדורגל זה מאסר עולם'
להיות אוהד קב' כדורגל זה מאסר עולם
21/01/2007 | 13:16
ולפעמים גם  עם עבודת פרך.

האטריק >>
לצפיה ב-'יש משמעות לרמת המאמן '
יש משמעות לרמת המאמן
20/01/2007 | 22:55
1
כך אמר האליל שאני מאמין בו
האטריק >>
לצפיה ב-'אחרי ההודעה האחרונה שלך...'
אחרי ההודעה האחרונה שלך...
20/01/2007 | 23:04
מאד קיוויתי שאני טועה:)
האטריק >>
לצפיה ב-'אחלה מדריך..'
אחלה מדריך..
21/01/2007 | 12:31
נהנתי לקרוא אותו.
לא יודע אם אעבור לסט פיססן אבל כשאעבור אימון אשקול לקחת אותו.
האטריק >>
לצפיה ב-' טוגלן!'
טוגלן!
21/01/2007 | 12:42
1
לצפיה ב-'אבל...אבל...'
אבל...אבל...
22/01/2007 | 00:15
הפכתי את זה כבר למאמר
האטריק >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ