שפרינג מתארח בפורום!

TheOrion

New member
רגע! שאלה!

אתה טוען שספורט כורסה הוא לא אמיתי? אתה יודע כמה שנים אני מקצוען בספורט הזה? העלבת אותי

shpring

New member
זה הולך ככה ...

רמת ההשקעה שלי בקבוצה פחתה העונה, ורוב תשומת הלב הולכת לנבחרת : מעקב אחרי שחקנים שלנו ושל היריבה ... תכנון טקטי וכו' . עדיין, אם יהיה שחקן מיוחד - אני או אקום במיוחד לקנות אותו, או שאפילו לא אלך לישון ... גם ככה אני הולך לישון מאוחר (בסביבות 1:00) .
בכל מקרה, רמת ההשקעה בקבוצה היא בעיקר במערכים לקראת משחק, או קניית שחקנים לקבוצה . הקבוצה די רצה מעצמה ... כמובן שחלק גדול מההשקעה שלי בהאטריק, זה לקהילות ולחברים שרכשתי פה .

נמשל

New member
שלום גיא

שאלותיי: מה דעתך על קבוצות קש לצורך אימון שחקן נבחרת? האם לדעתך צריך למנוע זאת? האם כמו רבים מאיתנו יש רגעים שההתלהבות שלך מהאטריק מעט פוחתת עד כדי חוסר ענין (ואז שוב היא חוזרת)? קניית מתאמנים: האם אתה בעד הגישה של קניית מתאמן צעיר עם משניות במחיר של 5-6 מיליון או שמא עדיף לבחור מתאמן עד 2-3 מיליון? מה דעתך על שוק נמחירים שירד העונה באחוזים רבים? האם אתה חושב שהמחירים שוב יעלו או שהשוק יתייצב על המחירים החדשים?

shpring

New member
ובכן ...

קבוצות קש : הייתי שמח אם אפשר היה להמנע מזה ... אבל לצערי זה לא המצב ... הנחברות המובילות בעולם משתמשות בזה, וכדי להדביק את הפער - גם אנחנו צריכים להשתמש בזה . כמובן שהייתי שמח שכל הכוכבים שלנו יאומנו בקבוצה רגילה , אבל אם לא - אז קבוצות קש . דרך אגב, לאחרונה מאמן נבחרת איטליה הבוגרת עלה לכותרות כשאמר שהוא נגד קבוצות הקש ולא יכניס שחקנים כאלה . היתה לי שיחה אישית איתו, ובה דיברנו קצת על הנושא . הוא שאל אותי למה אני משתמש בזה וכו' .. אמרתי לו כשלי יהיו שחקני דיווין שמתאמנים בקבוצות רגילות, ותהיה לי אפשרות בחירה בין שחקן שמתאמן בקבוצת קש לשחקן שמתאמן בקבוצה רגילה, ללא התפשרות על יכולת השחקן, גם אני הייתי לוקח רק שחקנים שמאומנים בקבוצה רגילה . ברור שיש רגעים שההתלהבות שלי מהאטריק פוחתת... זה קורה בעיקר לאחר הפסדים מרגיזים, שלא ממש קשורים למשחק, אלא יותר למנוע ... אם לאמר את האמת, הנבחרת העונה בהחלט העלתה בחזרה את ההתלהבות שלי ... אבל כמו אצל כולם, זה בא והולך בתקופות ... אבל אני לא רואה אותי פורש... אלא ממשיך לעוד הרבה שנים ...

shpring

New member
שכחתי משהו ...

קניית מתאמנים : קשה לענות על השאלה כשלא יודעים באיזו קבוצה מדובר ... קניית המתאמן היא תוצאה ישירה של מיקום הקבוצה (באיזו ליגה), ובשאיפות שלה באותה עונה . שוק המחירים : שוק המחירים אכן ירד .. אין מה לעשות נגד תנודות השוק .. פעם זה למעלה... פעם זה למטה ... קח בחשבון שאולי אתה מוכר בפחות כסף, אבל גם קונה בפחות ...

היי גיא!

ביי גיא
סתם...
רציתי לשאול אם בתור מאמן נבחרת אתה תעדיף לשתף שחקנים שלך או שטובת הנבחרת מעל הכל?

shpring

New member
ובכן ...

ברור שאני מעדיף לשתף שחקנים שלי ... וברצינות ... שים לב שאין לי אף שחקן בסגל . אני לוקח רק את מי שטוב ... לצערי כרגע אין לי מישהו מספיק טוב לנבחרת... אבל אולי בעתיד ...

כמה שאלות

קצת על הנבחרת: 1. מה אתה חושב על המשחקים של הנבחרת עד כה? 2. האם היית עולה שוב באותו מערך נגד לטביה? האם אתה חושב שלא לקחתם מספיק ברצינות את נושא הביטחון והאם זה מה שהפיל אותכם במשחק? 3. האם היית עולה שוב נגד איטליה במערך של 2-6-2 בידיעה שזה הבילבול שזה יצור אבל בלי לדעת את המערך שלהם. אם היית עולה במערך אחר מה הוא היה? 4. לדעתך האם מיליתם את הסגל יותר מידי? השאלה באה בעקבות כך שכבר אחרי פחות מחודש הוצאת 2 שחקנים מהסגל מה שגרם לירידת ט"ס 5. איזה מקום אתה חושב שהנבחרת תסיים אחרי התוצאות האחרונות? קצת על הקבוצה שלך ועל עצמך: 6. כמה זמן עוד אתה רואה את עצמך ממשיך במשחק? 7. הטקטיקה במשחק נגד בית"ר לפני שבוע היתה מאוד יפה, אבל האם אתה חושב שהגיע לך הניצחון במשחק או שהיה גם קצת רנדומליות\מזל? 8. אם אני לא טועה אתה עדיין מאמן הבקעה, בעוד שהרבה מהקבוצות בליגות הגבוהות ובליגת העל בפרט עברו לאמן אימונים אחרים כי הם די מיקסמו את האימון הראשוני. האם התוכנית שלך היא להמשיך לאמן הבקעה או שאתה מנסה להגיע לרמה מסוימת של שחקני התקפה ואז לעבור לאימון אחר? 9. בכנות, אם היו אמורים לך שבסוף העונה או שאתה לוקח אליפות או שהנבחרת עולה למונדיאל. במה היית בוחר? נראה לי שסיימתי, תודה דבר ראשון על זה שבאת להארח אצלנו ודבר שני על הזמן שלך ועל התשובות.

עוד שאלה אחת

10. באיזה דברים אתה מתעניין עוד בתוך האטריק, למשל כמה נושאים מהקונפרנס אתה קורא בערך(ולא אלו של הנבחרת), האם אתה קורא גם כתבות שמתפרסמות בפורומים חיצוניים(כמו פה ופורום האטריק ישראל) או במגזין האטריק ישראל?

shpring

New member
תשובה ..

10) אני מתעניין וקורא לא מעט ... החל מקונפ' ישראל, דרך קונפ' גלובל . חוץ מזה, אני גם קורא כתבות שמתפרסמות באתרים חיצוניים, אבל אלה שבעיקר יש להם לינקים מהעמוד הראשי או מקונפ' ישראל . לצערי לא זוכר שראיתי שם לינקים לכתבות פה ... אולי זה משהו שאתם צריכים להוסיף ...

shpring

New member
תשובות ...

ברשותך, לשאלות שכבר עניתי - אני לא אענה ... 1) עניתי . 2) נגד לטביה יתכן והיינו צריכים לעלות אחרת, אבל זה רק בדיעבד !!! אני חושב שאם אתה לוקח את כל האילוצים, והאפשרויות - היית עולה אותו דבר ... אבל בדיעבד זה תמיד קל ... נושא הבטחון זה נושא די מפוספס . כל אלה שקפצו אחרי המשחק - חבל שלא אמרו כלום לפני ... כמובן , אומרים שאי ידיעת החוק - אינה פוטרת מעונש, ואני לא משתמש בזה כתירוץ, אבל היה נחמד לדעת את זה קודם . יכול להיות שזה היה משנה משהו, ויכול להיות שלא ... 3) כבר עניתי . 4) ממש לא מילאנו את הסגל יותר מדי ... אין מה לעשות אם שחקן יורד לדיזס' פורם ... אין לו שימוש ... או שחקן שמפסיק להתאמן ... את הוצאת 2 השחקנים עשינו כשהט"ס היה די באמצע, אז הפגיעה היתה די זניחה ומזערית ... 5) אני מאמין ומקווה שנסיים במקום השני . 6) כבר עניתי שאני רואה את עצמי ממשיך עוד הרבה הרבה הרבה זמן .. 7) זו דוגמא טקטית למשחק שאני על הנייר נחות, היות ובית"ר קבוצה יותר טובה משלי . מה שהיה חסר לבית"ר במשחק הזה זה מחץ בהתקפה . בוא נגיד שאם המשחק היה משוחק 4 פעמים, כנראה פעמיים הייתי מנצח, פעם היינו יוצאים בתיקו, ופעם בית"ר היתה מנצחת . אני שמח שזה יצא טוב .. 8) כרגע התוכנית היא המשך אימון ההבקעה ... יש לי שחקן בית, שאני רוצה להביא אותו לדיווין, ואז למכור אותו . לפני שזה קורה (וזה יקח כמה עונות) - אני לא רואה אותי מחליף סוג אימון . 9) שאלה יפה ... הייתי מעדיף שהנבחרת תעלה למונדיאל . עם הקבוצה שלי יש עוד זמן לקחת אליפות .. אבל אני מאמן כרגע את נבחרת ישראל, והייתי רוצה להצליח יחד איתה . תודה לכם על השאלות, ותודה על האירוח הלבבי ...

yoka333

New member
קצר...

"היי גיא" "בונוסרה גיא!" "היס ניים איז פינס?!?!" +מה הביא אותך מלכתחילה למשחק,ומה גורם לך לא לרצות לעזוב?...

shpring

New member
אהלן ...

מה שהביא אותי למשחק היתה כתבה בוואלה אי שם במרץ 2003 ..
מאז נכוויתי ונשארתי ... מה שגורם לי לא לעזוב : א. הנבחרת . ב. הרצון להגיע להשגים עם הקבוצה . ג. הקהילה .

נמשל

New member
../images/Emo51.gif רבה לך גיא על שהגעת

וענית בסבלנות על השאלות. בהצלחה לנבחרת ולקבוצתך.

shpring

New member
בבקשה ו...

תודה רבה על שאירחתם אותי יפה ... הכיבוד היה נחמד .. וברצינות - שאלות יפות ... אני מקווה שתרמתי קצת בהבנה על הנבחרת ועל מה שמסביב .. בהצלחה לכם בהמשך הדרך... ומי יודע - אולי אשחיל פה תגובות ..

assafein

New member
אהממ אהמממ...

הכוונה הייתה שתגיב כמו בנאדאם... לא להשחיל תגובות

למעלה