אני רק מתלונן על המנוע

stopiky

New member
אחחח המנוע

קשר הורחק בערך בדקה ה30 חלוץ אי.טי נפצע ובמקומו עלה המאמן לשעבר כומבן שהמאמן לשעבר שרק נכנס קיבל גם אדום ואם כל זה לא סמפיק אז גם ווינג בק קיבל אדום ואם כל זה הפסדתי רק 4-3 :\ ובלי כל ההרחקות הייתי מנצח סעמק עכשיו יהיה קשה ביום שלישי

זונע

New member
המשחק שלך באמת היה מדהים

אף פעם לא ראיתי שלושה מורחקים מאותה קבוצה:|

תלונה חריפה

על זה שהמנוע גרם לי להתקפי לב היום. משום מה הוא הוביל בשליטה במחצית (הוציא איכשהו קישור טוב יותר) ועלה ליתרון עם פתיחת המחצית השניה. אז גם נפצע השוער SN (על טבעי) שלי, וכבר הייתי בטוח שאני הולך לחטוף בראש. תוך כמה דקות כבר הייתי ביתרון 3-1 וכבר ספרתי את הדקות לסיום... מבחינת ציונים...גם היום פגעתי בול עם הצדדים (וזה לא היה קל - הוא משנה המון את הצדדים ומנסה לבלבל) ושלושת השערים באו מימין.

DiZi18

New member
מה עם העמלה???

מכרתי שחקן לפני שבועיים השבוע הקבוצה שמכרתי לה אותו הוציאה אותו למכירה.. השחקן נמכר במעל 200 אלף ולא קיבלתי את העמלה!!
יכול להית שזה בגלל שהמשתמש הקפיץ לעצמו את המחיר ואף אחד לא העלה עוד אז הוא קנה את השחקן מעצמו?

שבצנקו

New member
לא בטוח

ראיתי לפני כמה ימים טבלה עם העמלה. ככל שהקבוצה שקנתה ממך את השחקן מחזיקה בו יותר כך העמלה תהיה יותר גבוהה.

TheOrion

New member
../images/Emo128.gif

ככל שהשחקן היה אצלך יותר, ככה אתה תרוויח עליו יותר. העמלות מתחלקות ככה... 1) מיסים לסוכנים - בינך לבין ביורן. ככל שהשחקן נמצא יותר זמן בקבוצה, ביורן לוקח ממך פחות כסף. 2) מס קבוצת בית - לכל שחקן יש קבוצת בית. בכל פעם ששחקן נמכר, קבוצת הבית מקבלת 2% מסכום המכירה. 3) מס קבוצה אחרונה - לפי כמות המשחקים ששיחק השחקן בקבוצה האחרונה שלו(לפני הקבוצה הנוכחית), תקבל הקבוצה האחרונה מיסים שמגיעים עד ל-3% מסכום המכירה. לדוגמה: שלפתי כוכב-על, שחקן נבחרת הנוער הישראלית, יובל שפונגין. השארתי אותו בקבוצה למשך שתי עונות ואימנתי אותו הגנה. לכן, הוא שיחק בקבוצה שלי 40 משחקים ובנוס, היה אצלי בקבוצה 40 שבועות. השחקן התחיל לעצבן, כי הוא דורש פתאום 300,000$ לעונה, והוא עוד אחד שאני גידלתי ורוממתי
. לכן, הוצאתי אותו למכירה בסכום דמיוני של 100 ש"ח. אני אקבל 93% מהמכירה(כי הוא שחקן בית, אז אני מקבל את האחוזים המקסימלים
). לאחר מכן, הוא הלך לקבוצה אחרת שמכרה אותו תוך שבוע תמורת 200ש"ח(שונא DT
). מהמכירה השנייה אני אקבל=> א) 2% כי הוא שחקן בית שלי. ב) 4% כי הוא שיחק אצלי 40 משחקים. [טבלה של אחוזים נמצאת בחוקים] בסיכומו של דבר, אני אקבל על השחקן שמכרתי עוד 12ש"ח
, ואלך לקנות בזוקה

assafein

New member
../images/Emo45.gif בהחלט....

לאוריון, אחלה הסבר, שאפילו אני הצלחתי להבין

tomash11

New member
בוווווז למנוע

שלטתי בקישור. למה לא נצחתי?:( אז מה אם כל השאר היה דרעק?:)

old friend

New member
פציעות - שינוי

עד העונה האחרונה, כאשר שחקן צעיר (21) היה נפצע ל3 שבועות עם עשרה רופאים אחרי שבוע וחצי הוא כבר היה חוזר העונה, כבר שבוע וחצי והוא עוד על +2 עוד משהוא שם לב לזה ? או סתם ביורן שונא אותי

TelitX95

New member
האמת שיש לי גם 4 פצועים...

ולא שמתי לב לעניין... רק אחד בן 29 לוקח לו זמן להחלים אבל זה בטח בגלל שהוא בן 29 אבל כל השאר סבבה של התקדמות... מקווה שביורן יחזור לאוהב אותך ואת כולם!

dh2010

New member
אירוע הכי מפגר שקיים

כל משחק בקביעות יש לי אותו אירוע ששחקני היריב עוברים בין שני הבלמים שלי. עד פה זה בסדר הבעיה מתחילה שאני משחק רק עם בלם אחד!!!!

למעלה