היום....

מיה30

New member
היום....

הקטנצ`יק שלי, שביום ששי יהיה בדיוק בן שנה אמר סופסופ משהו שנשמע כמו אמא. תגידו....למה תמיד הם אומרים קודם אבא??? דווקא הוא שנמצא אתם הכי פחות {טוב בלילה כשהוא מתעורר ממש לא אכפת לי שיקרא אבא} אבל ביום??? מה איתי? מה אני לא בנאדם??? מיה30 המאושרת עד הגג {למרות שהוא עדיין במיל`}

קודם מזל טוב ועד 120 :cool:

את לא יודעת שהקטנים שלנו מאוד מאוד חכמים? לאבא הם צריכים לקרוא הרבה מאד כדי שיבוא,כי הם לא רואים אותו הרבה (לפחות אצלי),ולעומת זאת אמא רוב הזמן שם מספיק שהם מצייצים אנחנו כבר מתייצבות,אז בשביל מה בכלל להתאמץ ולנסות ללמוד איך אומרים אמא? הרבה יותר קל פשוט להשמיע קול ולא משנה איזה.

לכולםםםםםםםםםםם....................

מצאתי שיר קטן ואני בקדישה אותו לכל מי שהיא אמא. שיר של זהבה בן. חיים שלי, אני נושמת את העור שלך חיים שלי, נושמת עמוק אל תוך הלב, רוצה לשמור אותך קרוב ללב, חיים שלי. להגן עליך מצל של כאב. אני טועמת ת`דייסה שלך חיים שלי. כמו חלה של שבת מתוקה. שתמיד אקדם אותך חיים שלי, אם עוגה חיבוק ונשיקה. כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא, ואין בעולם דאגה כמו דאגה של אמא, ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא, אמא שלך. אני חולמת ת`חיוך שלך חיים שלי, שתמיד תחייך, מה לא הייתי עושה בשבילך חיים שלי, כדי שממני אף פעם לא תלך. כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא, ואין בעולם דאגה כמו דאגה של אמא, ןאין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא אמא שלך. אני מקדישה את השיר הזה לך לי28 ולכל אמא ואמא. מני לטי מהקריות. אוהבת אותך ליאל.

אני מפחדת ממחר.......תעזרו לי בבקשה

מי שלא מכיר אותי אז ככה, אני אמא של ליאל, ילד מתוק בן שנתיים וחצי, אני אף פעם לא פחדתי כמו היום ויותר זה מחר. אני מתה מפחד. מחר זה יום מפחיד עבורי כי ליאל הולך לעבור ניתוח. הידיים רועדות לי עכשיו, כי אני מתה מפחד. כל יום שעובר אני מפחדת יותר, אני לא יודעת מה לעשות, לי אמרה לי לא לפחד והיא כל כך חמודה היא מנסה לוציא ממני את הפחד. אבל מה לעשות? אני סוג של אמא שיכולה להתעלף בדיוק דקה לפני, ואז מה יהיה מי ידאג לליאל? אני לא מראה לליאל שאני מפחדת, אבל בתוך הלב אני מתה, הפחד הורג אותי, אני יצור גדול אבל פחדן ענק!!!!! מה לעשות אני לא יודעת. כל הלילה אני לא ישנתי, כי חבתי לעצמי מה לעשות. אני יודעת שהלילה הזה היום אני לא יוכל לישון בגלל הפחד הזה שלי. מה לעשות? תעזרו לי. אני רוצה להיות חזקה אין מי שיעזור לי אני כל כך מפחדת!!!!!! אני מפחדת מדברים רעים. אני שומרת על ליאל שלי מכל דבר שזז. הוא כל העולם עבורי. אני אוהבת אותך ליאל שמור עליי ואני אשמור עליך. באהבה אמא שלך,

נופר 30

New member
מיה

אולי זה לא ינחם אבל מה שנשמע לכולנו כאבא לפעמים זה לא זה חוץ מזה צורת ההברות של אבא קלה להם יותר מאמא (זה בדוק זה נאמר לנו ע``י רופא) ולכן זאת המילה הראשונה שהם אומרים אבל חוץ מזזזזזזזזזזזה (הייתי מתה לראות אותך כששמעת לראשונה את המילה אמא) בטח לא היה צריך להדליק אור בבית מרוב שזהרת אז תשמרי עליו טוב טוב ועל כל רגע שלכם יחד שלך נופר

לורה..

New member
מזל טובבבבבבבבב

מזל טוב לך בונבון של מיה מזל טוב לך מיה.... מה,הוא קרא לך אמא אחרי שהוא למד לומר אבא...וזה לא טוב? זה מצויייייין. אני יושבת איתו ומנסה ללמד אותו לומר א-ב-א...ורק א-ב-א,ככה שכשהוא ילמד לדבר או לפחות לומר את המילה הראשונה..אז שהוא יקום בלילה או ירצה משהו..הוא יקרא:א-ב-א....ואז אבא`לה...יקום... אני מקווה שהקטנצ`יק שלי ילמד לומר קודם א-ב-א... כשהילדים שלי היו קטנטנים..וידעו רק לומר אמא או שהיה נדמה לנו שהם אומרים ``אמא``..בעלי המקסים היה אומר...יו,הוא קורא לך..הוא רוצה דווקא אותך,הוא מתעקש עכשיו שאת תאכילי... ועוד.. אז עכשיו אני מלמדת אותו..והוא עובר הכשרה לומר א-ב-א...למרות שאני נהנית מכל רגע איתו ומכל שניה... הוא יאמר ``אבא`` ואני אומר לו ב02:00 -יו..הוא קורא לך,הוא מתעקש שדווקא אתה תקום.. שיהיה לכולכם בוקר מקסים ולבן של מיה... מזללללל טובבבבבב ועד 120

למעלה