לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1038710,387 עוקבים אודות עסקים

פורום האטריק

ברוכים הבאים לפורום האטריק, משחק לניהול קבוצת כדורגל ברשת האינטרנט.
כמה פעמים מצאתם עצמכם צועקים לעבר המאמן: "תכניס את ההוא, למה אתה משחק בונקר, למה החתמת את העגלה הזאת? מי נתן לך לאמן?".
כמה פעמים מצאתם עצמכם צועקים לעבר היו"ר: "קמצן, למה אין חיזוק? למה לא משקיעים בנוער? למה אין הישגים?".
עכשיו נגמרו התירוצים. בהאטריק רק אתם קובעים. אתם המאמנים, אתם המנהלים, אתם האחראים להצלחה. וכן, אתם אחראים גם לכישלון (למרות שתמיד אפשר להאשים את מנוע המשחק).
כאן היריב הגדול שלכם הוא אנושי.
חושבים שאתם יותר חכמים? קדימה, בואו נראה אתכם...
בהאטריק לא תצטרכו לקנות/להוריד/לשמור שום תוכנה.
פשוט הירשמו בחינם באתר (המתנה של כמה ימים לקבלת קבוצה) והתחילו לככב על מגרשי הדשא. לאט לאט עם המון נחישות, תהפכו את הקבוצה לאימפריה של ממש.
כ-850 אלף משתמשים מכל העולם כבר התמכרו. עכשיו הגיע תורכם.
הערה חשובה לפני שתתחילו:
"כל ההתחלות קשות", אומר הפתגם הידוע. כך גם בהאטריק. אל תלחצו מכך שאינכם מבינים מה בדיוק צריך לעשות במשחק הזה. בשביל כך הוקם הפורום, לשאול, בלי להתבייש.
וחשוב מאד לשאול לפני שעושים את הצעד הראשון, כי לתקן אחר כך, לא תמיד זה קל.
חשוב עוד להעיר, שהתשובות שניתנות בפורום הן על קצה המזלג, לכן מומלץ להיעזר גם במדריכים שמופיעים בקישורי הפורום שיעזרו לכם להבין טוב יותר את המשחק.
בהצלחה לכולם, והכי חשוב: תהנו.
אביעד

אודות הפורום האטריק

ברוכים הבאים לפורום האטריק, משחק לניהול קבוצת כדורגל ברשת האינטרנט.
כמה פעמים מצאתם עצמכם צועקים לעבר המאמן: "תכניס את ההוא, למה אתה משחק בונקר, למה החתמת את העגלה הזאת? מי נתן לך לאמן?".
כמה פעמים מצאתם עצמכם צועקים לעבר היו"ר: "קמצן, למה אין חיזוק? למה לא משקיעים בנוער? למה אין הישגים?".
עכשיו נגמרו התירוצים. בהאטריק רק אתם קובעים. אתם המאמנים, אתם המנהלים, אתם האחראים להצלחה. וכן, אתם אחראים גם לכישלון (למרות שתמיד אפשר להאשים את מנוע המשחק).
כאן היריב הגדול שלכם הוא אנושי.
חושבים שאתם יותר חכמים? קדימה, בואו נראה אתכם...
בהאטריק לא תצטרכו לקנות/להוריד/לשמור שום תוכנה.
פשוט הירשמו בחינם באתר (המתנה של כמה ימים לקבלת קבוצה) והתחילו לככב על מגרשי הדשא. לאט לאט עם המון נחישות, תהפכו את הקבוצה לאימפריה של ממש.
כ-850 אלף משתמשים מכל העולם כבר התמכרו. עכשיו הגיע תורכם.
הערה חשובה לפני שתתחילו:
"כל ההתחלות קשות", אומר הפתגם הידוע. כך גם בהאטריק. אל תלחצו מכך שאינכם מבינים מה בדיוק צריך לעשות במשחק הזה. בשביל כך הוקם הפורום, לשאול, בלי להתבייש.
וחשוב מאד לשאול לפני שעושים את הצעד הראשון, כי לתקן אחר כך, לא תמיד זה קל.
חשוב עוד להעיר, שהתשובות שניתנות בפורום הן על קצה המזלג, לכן מומלץ להיעזר גם במדריכים שמופיעים בקישורי הפורום שיעזרו לכם להבין טוב יותר את המשחק.
בהצלחה לכולם, והכי חשוב: תהנו.
אביעד
x
הודעה מהנהלת הפורום

האלופים של הפורום :
get low ,אלוף החידות!
SC BIALIK, אלופת תפוז!
bnbn100  , אלוף הווינר!
Jaguar Stype, אלוף הנביאים (יורו) !
המשך >>

לצפיה ב-' האני מאמין שלכם בהאטריק '
האני מאמין שלכם בהאטריק
30/06/2008 | 17:46
24
9
כמו בכל דבר שיש בו חוקים חד משמעיים, השונות בין שחקן לשחקן נמדדת בדברים הקטנים, שכל אחד רואה בצורה שונה בהאטריק. אחד מאמין במערך כזה על פני אחר, חושב שיש טעם ביותר פסיכולוגים ממה שאומרים, מגדיל אצטדיון לפי איך שהוא רואה את יחסי ההכנסות-הוצאות, מנהל את הכלכלה של הקבוצה שלו בצורה שונה לגמרי ממה שכולם חושבים שצריך וכדומה.

אני בטוח שלכל אחד יש את הדברים האלה שהוא חושב שיש רק לו, שלפיהם הוא בונה את הקבוצה שלהם וזה.
בטוח יש פה גם כמה עם סטיות ממש מוזרות וכמה שיכולים לחדש לנו.

אז יאללה תנו בראש, מה ה'אני מאמין' שלכם בהאטריק?

((מה זה השרשור הזה, יצאתי רז :||| ))
האטריק >>
לצפיה ב-'יאללה אני אתן בראש'
יאללה אני אתן בראש
30/06/2008 | 18:40
1
3
מאז ומתמיד הקבוצה שלי עם עשרה רופאים. אני אף פעם לא מפטר, גם בעונות שלמות שלא היו לי אף פצועים משמעותיים, השארתי עשרה רופאים. אני חושב שאין טעם לפטר אותם ולשכור שוב.

אני לא מאמין בהתקפה מהאמצע. אפשר לראות ברוב המשחקים של הקבוצה שלי שאני בדרך כלל עולה AOW או נורמל במקסימום. אולי פעמיים עליתי AIM. אני חושב שרוב הקבוצות בונות את עצמן כך שיש להן הגנה סבירה באמצע, ומשום מה תמיד התקשתי להוציא ציונים טובים בהתקפה מרכזית. בגלל זה אני בדרך כלל תוקף באגפים שם אפשר בעזרת הרבה יותר כלים (חלוצים לאגף, ווינגרים התקפיים, ווינבאקים התקפיים) להוציא התקפה חזקה באגפים. וכך אני גם בונה את הקבוצה שלי, משתדל שלחוצים יהיה משחק אגף ולווינבאקים הרבה יותר ווינג מהגנה.

אף פעם כמעט לא אימנתי על 100% אימון. אני חושב שזה גורם לפציעות, לדוגמא עכשיו, כשאימנתי סטאמינה לפני שלושה חודשים בערך שמתי על 100% וכשעברתי חזרה לקישור שכחתי לשנות זאת - התוצאה, יותר מ4 פציעות משמעותיות בשבועיים האחרונים. לגבי הפיזיוטרפיסטים, אני בדרך כלל עם 7 על 96% אימון.

מבחינת כלכלית, לדעתי, הדרך היחידה לעשות כסף היא ע"י הוצאת כסף. קניית מתאמנים איכותיים וצעירים יותר, הגדלת אצטדיון, השקעה בשחקנים ובמאמן, כל אלה אמנם עולים לנו יותר אבל כעבור כמה עונות אנחנו מקבלים תמורה הרבה יותר גדולה. אני לא חושב שלחסוך במשכורות לדוגמא ולצאת במאזן חיובי כל שבועיים היא המפתח להצלחה כלכלית, ואם מעמידים את ההצלחה של הקבוצות ורצף נצחונות מול לחסוך עוד 3 מליון בעונה, וגם אם זה לא קריטי, אז הראשון עדיף.

אני נמנע מדברים שאני יודע שיגרמו לי להתלהב פחות מהמשחק. בקשר לקהילה, זה מסתכם בפורום בלבד (ולדעתי זה מספיק), לא נכנס יותר מידי למשחק כשלא צריך (למרות שבשבועיים האחרונים קצת נסחפתי ), לא קם במיוחד בשביל המשחק אם אין לי משהו אחר לעשות על הדרך, לא מזיז דברים בשביל דד ליינים (חוץ מביום שבת האחרון), מעדיף לשלם 200 אלף יותר על שחקן העיקר לא להתעצבן שמישהו מציע 20 שניות אחרי הסיום, וכדומה.

לא מאמין בתוכנות עזר. ויסלח לי wantootree , אבל מאז שנגמרו לי העדכונים בהאטריק באדי (בפעם השנייה, שכבר אי אפשר היה להשיג יותר או משהו כזה ), לא השתמשתי בחיים בתוכנת עזר. ניסיתי להוריד כמה ומהר הסרתי. זה לדעתי מוריד קצת מההנאה של המשחק, קצת מכהה את החושים שלך לגבי דברים מסוימים (זה הורג אותי שאנשים כמו רז ואביעד משתמשים בתוכנה כדי לראות איזה ציונים הם יוציאו, כאילו הם לא יודע:|||), ומוציא את הכיף שלגלות דברים בעצמך. אין לי מושג מתי הקשרים שלי אמורים לעלות רמה, אין לי מושג מה היה הפורם שלי לפני האימון של יום חמישי אחרון וTSI של שחקנים לפני פציעה. זה גם לא מעניין אותי כי אני לא יכול לעשות עם זה כלום. אז למה סתם לדעת את הפרטים הלא חיוניים האלה?..

מאמין בקניית מתאמנים צעירים יותר מאשר קצת גדולים יותר עם רמה יותר גבוהה ושאם אתה עולה ליגה בלי שאתה לוקח בהליכה את הליגה הקודמת שלך אתה רוב הסיכויים לא תצליח בליגה האחרת (אלא אם כן אתה סימון). בנוסף לדעתי, לא משנה מתי תוציא את השחקן שלך למכירה, הוא רוב הסיכויים יגיע לאותו מחיר (ואם לא אז זה גם לא משנה אם היית מוציא אותו ביום שני ב19:30 בערב).

קיצר חפרתי אם אני אחשוב על עוד משהו אני אוסיף
תנו בראש.
האטריק >>
לצפיה ב-'איכשהו אתה לא מצליח להשיג התקפה נורמלית באמצע'
איכשהו אתה לא מצליח להשיג התקפה נורמלית באמצע
30/06/2008 | 21:11
2
אולי זה קשור למאמן ההגנתי שלך, לא יודע, סתם ניחוש
האטריק >>
לצפיה ב-'טוב נראה מה אפשר לכתוב'
טוב נראה מה אפשר לכתוב
30/06/2008 | 23:03
2
4
1. אני מאמין בקישור חזק קודם כל. משחק שאני יודע מראש שאני לא אשלוט בו בקישור זה משחק שאני מוותר עליו מראש ועולה פיק התאבדות. השליטה בקישור זו המטרה מס' 1 שלי לפני כל משחק ואני אקדיש לה גם 2 ווינגרים לכיוון האמצע וגם בלם אופנסיבי אם צריך (אני רק מקווה שאין אנשים בליגה שלי שקוראים את זה). קישור חזק זה 50% ניצחון וזה הוכח אצלי המון פעמים. אני לא יודע איזה שינויים הכניסו במשחק מאז שעזבתי אבל זה תמיד היה המוטו שלי.
2. 10 דוברים כל הזמן. את הכסף שאני משלם על משכורת של דובר אני מקבל אחר כך מהספונסרים ומהאוהדים במנה כפולה. כל דובר שאני מוריד, יוריד את הכסף מהספונסרים ומהאוהדים במנה כפולה (לא בדיוק כפולה, זה סתם משהו שאני ממציא אבל העיקרון נשאר אותו דבר).
3. אני לא קונה שחקן שלא משפר באופן משמעותי את הקבוצה. חיזוק לספסל זה לא מושג שנמצא אצלי בקבוצה. אם הקשר הכי טוב שלי מוציא במקסימום 5 כוכבים, הקשר הבא יוציא לפחות 6. אם לא אני פשוט לא קונה.
4. 3-5-2 זה מערך קדוש אצלי. המערך הכי טוב במשחק מבחינתי. 5 בקישור זה הכרחי אצלי בהתאם לסעיף הראשון. עם שוער טוב ו-3 בלמים טובים אפשר להחזיק הגנה טובה בכל הצדדים שלה, התקפה טובה אי אפשר להחזיק ביותר מצד אחד אם יש לך פחות מ-2 חלוצים בהרכב (על אחת כמה וכמה כשאני אוהב להשתמש בווינגרים לכיוון האמצע). לכן ה-3-5-2 מועדף על ה-4-5-1 וזה בעצם המערך האהוב עלי.
5. בניגוד לוקנין אני מאמן תמיד ב-100% אימון, ו-10 פיזיוטרפיסטים כדי לצמצם את הפציעות. ההוצאות על הפיזיוטרפיסטים מזעריות בהשוואה לרווח שמקבלים על השחקן שמאמנים.

אם אני אחשוב על משהו אני אוסיף... זהו בינתיים
האטריק >>
לצפיה ב-'10 דוברים לא יגרום לבאלגן?'
10 דוברים לא יגרום לבאלגן?
30/06/2008 | 23:43
1
5
לצפיה ב-'לא'
לא
<< ההודעה הנוכחית
01/07/2008 | 01:20
לצפיה ב-'אני מאמין (אין לי הרבה כמו לקודמים)'
אני מאמין (אין לי הרבה כמו לקודמים)
01/07/2008 | 03:13
1
1
1. לא צריך יותר מ-2-4 מעסים כי אין בזה צורך. כל הזמן אני עם 2 מעסים על 100 אחוז אימון ויש לי 2 מעסים ונפצעים לי 4-7 שחקנים בעונה לעומת שחקנים אחרי שאני מכיר שעם 100 אחוז אימון ו-10 מעסים שנפצעים להם יותר שחקנים ממני בעונה.
2. לא משתלם לעלות רגוע במשחקים אם הרוח צוות שלך על מאופקים כשלמאמן שלך אין מנהיגות לפחות בינוני. אין בזה טעם כי גם ככה תוך יומיים הרוח צוות תרד חזרה למאופקים.
האטריק >>
לצפיה ב-'שחכתי להוסיף את השלישי שלי'
שחכתי להוסיף את השלישי שלי
01/07/2008 | 03:17
2
3. אני מאמין שאימון ארוך פחות משתלם מאימון לטווח של עונה אלא אם כן השחקן יכול להגיע לנבחרת. הוכחתי את זה לעצמי ורשמתי את זה עשרות פעמים בועידות האטריק לפי מה מתבססת הטענה שלי
האטריק >>
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
01/07/2008 | 10:14
1
1. לא לשכוח שאני פה בשביל להנות - אני חושב שדף הקבוצה שלי משקף את זה יפה מאוד
2. להוציא למכירה שחקנים על 0. תמיד תמיד תמיד הוצאתי שחקנים למכירה על 0. מתאמנים, שליפות נוער ומה לא. זה יותר כיף ככה - גורם ההפתעה נכנס לתוקפו.
3. לאמן שליפות נוער שלי. קטע כזה.. אני נקשר לשחקנים מהר מאוד 3 מתוך 4 מתאמני וינג אצלי הם שחקנים במקור מהקבוצה שלי ו-3 מ-4 וינגבאקם גם הם מהקבוצה.
האטריק >>
לצפיה ב-'נמשיך את הקו של וקנין '
נמשיך את הקו של וקנין
01/07/2008 | 13:59
1
כי הוא נגע בכל הנקודות שהן חלק מהאני מאמין שלי במשחק..
(והשרשור אחלה, הלוואי היית יוצא כמוני יותר )

מאז ומתמיד הקבוצה שלי עם עשרה רופאים. למעשה אחריי עונה של 18 פצועים בליגה 4 ויתרתי על הרעיון של לפטר ולשכור מחדש כל פעם. יש לי 10 רופאים, יפצעו לא יפצעו, למי יש כוח להתעסק בכאבי ראש של "שכחתי לקנות רופאים ועכשיו אין לי קשר למשחק בשבת..." המשכורות שלהם גם ככה לא מזיזות לי כלכך בכלכלה, אז שיהיו שם תמיד.

מעדיף אגף ומרכז בנורמאל. התקפית, הוכח שנים על גבי שנים, 3-5-2 או 3-4-3 עם ווינגר אופנסיבי אחד זה הנשק הכי קטלני במשחק הזה.
כשיש לך את האופציות האלו אתה למעשה סוגר לעצמך לפחות 66% של מצבים באופן ודאי למשחק. היתרון בקישור במצב כזה, בשונה מ3-5-2 אגפי הוא גדול ויכול וסביר להניח גם יכריע משחקים באופן רציף.

אף פעם לא אימנתי על 100% אימון. סוג של מיתוס שהייתי שמח אם ינופץ, אבל כל עוד זה לא יקרה, אני אמשיך לא לאמן על 100%. מהיום הראשון שלי במשחק אורן אסיף אמר לי "לא משנה מה תעשה, לעולם אל תאמן על 100% ואם אתה עושה את זה, אל תבכה לי על פציעות" ובתור אחד שמאוד אוהב לבכות, החלטתי שלא לאמן על 100% כדיי לתת למנוע לדפוק אותי בדרכים אחרות
לא מאמן על 100, לא אוהב את המספר הזה בכלל. גם בתיכון העדפתי 98 וככה זה גם בהאטריק

כלכלה נכונה, מה זה? נראה לי שצריך לשאול את נמשל מה זה כלכלה נכונה, יש לו את הראש או המזל כשזה מגיע לעשיית רווח.
בגדול? אני יודע שמתאמנים מכניסים את כל הכסף, אבל לפניי ששוברים איתם את הראש יש כמה דרכים אחרות לא פחות אפקטיביות.
אצטדיון גדול זה אחד מהם.
משכורות נמוכות זה השני.
ואיך הופכים את עניין המשכורות הנמוכות גם לעניין הישגי? תתאימו את עצמכם לליגה שלכם.
נכון, לא לכולם יש את האופצייה, אבל כשתהיה לכם, תעשו את הדבר הפשוט הזה.
תקחו את כל 7 הקבוצות היריבות שלכם בליגה, תפרידו את אלו שאתם תנצחו בודאות גם אם יורחקו לכם 2 שחקנים ויפצע השוער.
במצב האידאלי, תשארו עם 4 קבוצות שהן יריבות קשות. חברו את הציונים של כל ה4 בכל העמדות ותבצעו ממוצע.
במצב כזה, נניח, הגעתם לליגה שבממוצע שלה, הציונים הנגדיים שיעמדו מולכם יהיו אול סוליד.
איך תחסכו משכורות ועדיין תנצחו?
הגנה אינד, התקפה אקסלנט בשני אגפים, קישור פורמיד.
עם בני 28-30 בקישור ובהגנה, אם אימון של נניח ווינגרים, תשיגו לעצמכם מערך 3-5-2 אגפי נהדר ובמצב השוק שאוהב מאוד עכשיו ווינגרים עם קישור תוכלו להמשיך להיות רווחיים, מאוד, תשלמו מינימום משכורות ועדיין תהיו תחרותיים .
כשהמתאמנים יגיעו למצב אידאלי, תבצעו את הדבר הפשוט, שידורגים.
אם יש לכם קשר SN בן 30, אל תביאו קשר SN בן 25 כדי להגיד הבאתי צעיר יותר.. זה לא יתן לכם כלום, הבן 30 יתן את אותה התרומה של הבן 25.. תחסכו כסף, תכינו תוכנית. אם צריך 12 מיליון כדי לשדרג 3 SN בני 30 ל3 טיטנים בני 26, אז תגיעו ל12 מיליון האלו ואז תבצעו את השדרוג. כשאתם מחליפים גילאים אתם סתם מאבדים כסף ונשארים באותו המצב שהייתם בו לפניי. לא יהיה לכם שום רווח אמיתי והקישור יהיה אותו הקישור רק צעיר יותר...

מאמין בתוכנות עזר. מה הבעייה עם תוכנות עזר?
המנוע הרי מוכיח לנו שבוע אחריי שבוע כמה אנחנו לא מכירים אותו באמת, אז מה אכפת לי ליועץ הזה שיתן לי עוד כמה זוויות?
הרי אני לא משתמש בתוכנית עזר כדי שתגיד לי "יש לך שחקן בן 28 עם אאוט שוערות ואתה תוציא סוליד הגנה עם 3 בלמים" את זה אני יודע...
אבל כשאתה לוקח תוכנית מסויימת ומציב אותה בפני מחשבון, הכל הופך בהיר יותר.
אני יכול לבנות תוכנית משחק מפה עד ירושלים ולהיות בטוח שהיא גם נכונה ואז אני מריץ אותה בHO ופתאום הוא חושף לי חור שלא חשבתי עליו.
כשהכל מוצג מול העיניים זה הרבה יותר מציאותי ואפקטיבי.
כשאני מכין הרכב ומנחש בערך מה יהיה לי, סביר להניח שאח"כ אני אצטרך לנחש מה הייתי צריך לעשות אחרת כדי לנצח.
תוכנות עזר הן כלי סיוע נחמד מאוד. הן המראה של הטקטיקה שלך וחשוב לנצל את זה.

אני אוהב לחדש . לא אוהב לעשות את אותו הדבר יותר מידי זמן.
זה אולי יעיל יותר, רווחי יותר, אבל אני לא הטיפוס שישב 4 עונות ויעקוב אחריי שחקן אחד. לא אוהב את זה.
אני דווקא כן מאמין באימון מהיר. כשזה מגיע לצד הישגים זה גם יותר מהנה.
תמיד צריך לשמור על משהו שיעורר בך את הזיקה הזו למשחק מחדש. מבחינתי, עשיתי את הוויתור הזה שאולי אני לא יהיה בליגה 3 או 2 כמו חברים או יוזרים שהתחילו יחד איתי או קצת אחריי. מבחינתי כל עוד אני נהנה ואימונים קצרים מהנים אותי, אני אעשה את זה.
אז כשזה יגיע אליי, אם זה מתאמן בן 19 או 17, מבחינתי אין התלבטות. אז אני אאמן אותו רק עד בריל ולא עד טיטני. אני אפסיד כסף, כן, אבל נהנתי.
ובשביל זה אנחנו משחקים, לא?
לנסות להיות הכי טוב כבר הפסקתי ממזמן. למעשה, הפסקתי את זה אחריי שראיתי כמה עצבים זה מוציא ממני.

והכי חשוב, בלי חברים במשחק, המשחק הזה לא שווה כלום. אני יכול לשחק FM כל היום במשך שבועות, חודשים, שנים..זה כמעט אותו הדבר, אבל זה לא מרגש כמו העובדה שאני משחק נגד חבר, יריב או סתם ילד מפגר שחושב שהוא אלוהים.
הקהילה בסופו של דבר עושה את המשחק הזה למה שהוא ולא סתם אני מנסה להשקיע כמה שיותר במקום הזה, כי בסופו של דבר זה גורם לי להישאר במשחק ולהמשיך להנות ממנו.
הועידות במסנג'ר, הפרוייקטים שמצליחים, השרשורים המצחיקים או המלמדים...הכל הופך את המשחק הזה למשהו אחר, משהו איכותי וטוב.
הכרתי דרך הפורום הזה כמה חברים טובים לכל החיים ובשביל בנאדם שחיפש מה לעשות ביום שבת בבוקר לפני המשחק של מכבי, נראה לי שהשגתי הרבה מעל המצופה.

חפרתי..
אבל מזמן זה לא קרה
שרשור נחמד.
האטריק >>
לצפיה ב-'האני מאמין שלי'
האני מאמין שלי
01/07/2008 | 14:38
המנוע תמיד אשם-הגישה הכי טובה שאפשר אי פעם לאמץ בהאטריק...כי תמיד כיף שיש את מי להאשים.

לתקוף בעיקר מהאגף-פשוט יותר קל להוציא ציונים גבוהים באגפים, באורח פלא...

האימון הכי טוב הוא הגנה-באמת שאני ניסיתי כמעט את כל סוגי האימונים שיש, והגנה הוא הכי טוב. עונה וחצי של 10 מתאמנים אמנם הרסה לי את הסיכוי לעלות ליגה, אבל מצד שני היא הכניסה לי רווח נקי של קרוב ל-50 מליון.

תמיד לשאוף לנצח-אף פעם לא לוותר על משחקים ולעלות פיק בטענה ש"אין סיכוי". אני ההוכחה לכך בזה שניצחתי בגביע קבוצות מליגה 4-5 כשעוד הייתי קבוצה מתחילה בליגה 6. הרבה יותר מרגש לנסות להפתיע ולהשקיע כמה דקות בטקטיקה, מאשר לוותר ולבכות אחרי שמפסידים 8-0.

ספשיאליטי זה להומואים-אף פעם לא קניתי שחקן בגלל ספשיאליטי שלו. לרוב השחקנים אצלי בהרכב אין ספשיאליטי ואני מסתדר יפה מאד...ספשיאליטי זה הדבר הכי אוברייטד בכל המשחק הזה.
האטריק >>
לצפיה ב-'האני מאמין שלי'
האני מאמין שלי
01/07/2008 | 17:50
3
מעסים לא תורמים בשיט שיגידו מה שהם רוצים. כשבכל יום יש מישהו אחר בעולם שבוכה על זה שיש לו 10 פיזיו ומכת פציעות, וכולם מגלים הבנה למצב שלו מתוך נסיון, זה אומר שמשהו פה לא בסדר. איך הגעתי לזה? לדאודה, אז אלופת ליגת העל אם אני זוכר נכון, היו 10 פיזיו, אבל בכל משחק (גם גביע וגם רשמי) נרצח שחקן אחר. למה נרצח? גם 10 רופאים לא תמיד היו עוזרים בשביל להבריא את הפצועים מלפני שבועיים לשבת. והסגל שלו לא היה כזה מבוגר. בתור מישהו שרק סיים רצף כזה (ולא ידע שיהיו עוד 2 כאלו בהמשך, לפחות), הרגשתי שזה לא צירוף מקרים אלא משהו מבוסס.

אימון וינגרים הוא האימון (תכונה ראשית וגם חלק מהמשניות עדיפים עליו) הכי חרא שיש. בתקופה הישנה, כשעוד אימנו ברמות הגבוהות ומבין אלו שלא אימנו קישור - כולם הגיעו לליגת העל. מאמני חלוצים (חיפה אף סי), שוערים (דויס יונייטד בחלק מהזמן, דאודה, בטח שכחתי עוד מישהו), הגנה (פארוטס, הפועל ארגנטינה), ס"פ (כל מי שהיה ועכשיו שם), מסירות (אמנם לא ממש בליגת העל, אבל זלמן כבר קרוב לשנתיים נמצא בעמדה של "הכי קרוב שאפשר לליגת העל"). כולם שם. וינגרים? אין. נישט. נאדה. גם בליגה השניה. הראשון שעבר לוינג היה דן (הפועל ב"ש), וגם זה בעונת הירידה לליגה השניה וגם לו נשבר בשלב מסוים. עם הוכחות אין להתווכח. מאמן באיירן, אילן, אימן בעבר וינג. כשהוא הפסיק ועבר למסירות, הוא עלה במעלה הליגות והפך לאימת ליגת העל. מעבר לזה שתמיד וינגרים נמכרו בפחות משחקנים אחרים באותה עמדה כי תמיד דרשו מהם משניות.

הקהילה מוסיפה עניין למשחק. בחיי. והקהילה זה גם אנחנו כאן בתפוז. אני בספק אם מישהו נשאר 3 שנים בהאטריק בלי הקהילה (ראו המשפט הראשון).

ספשאלטי סאקס. מספיק לראות את המשחק שלי בשבת האחרונה

שווה לאמן נוער. חוסך לך מתאמן ואתה מקבל עליו הרבה יותר כסף בפעם הראשונה שהוא עובר.
האטריק >>
לצפיה ב-'אגב ארגנטינה'
אגב ארגנטינה
01/07/2008 | 19:42
2
מסתבר שיש לי חבר שמכיר את אלן
האטריק >>
לצפיה ב-'אפשר לגעת בך?'
אפשר לגעת בך?
01/07/2008 | 19:57
1
לצפיה ב-''
01/07/2008 | 21:46
1
לצפיה ב-'אנחנו מאמינים בני מאמינים :)'
אנחנו מאמינים בני מאמינים :)
01/07/2008 | 22:37
3
אני מאמין בקישור, הפרמטר החשוב במשחק, האימון שיחזק את הקבוצה ויתן לה את האפשרות לעלות ליגה.

אני מאמין בלזרוק שחקנים לפני גיל 30, אין משהו יותר כואב לצפות בגסיסה של שחקנים שמלווים אותך שנים. צריך לדעת לחתוך שחקנים, לקבל עליהם כמה שאפשר במקומם ולנסות למצוא מישהו באותה רמה לפחות והרבה יותר צעיר.

אני מאמין שהתקפה חשובה במשחק יותר מהגנה.

אני מאמין בזה שתמיד יש סיכוי לעשות את התוצאה הבלתי הגיונית ולקחת משחקים אבודים (וזה למרות שורה של פיקים העונה בחוץ מול קבוצות שפשוט ויתרתי על משחק מולם כדי להרוויח את הניצחון בבית מחזור אח"כ).
האטריק >>
לצפיה ב-' לגבי השני והשלישי'
לגבי השני והשלישי
02/07/2008 | 13:56
2
1
לצפיה ב-'בגלל זה יש לך מאמן הגנתי...'
בגלל זה יש לך מאמן הגנתי...
02/07/2008 | 17:14
1
7
לצפיה ב-'באמא שלי זה בטעות'
באמא שלי זה בטעות
02/07/2008 | 18:40
אגב, תזכיר לי עונה הבאה אחרי מחזור ראשון למנות מאמן את השחקן שקניתי, ולשים אותו התקפי :/
האטריק >>
לצפיה ב-'שלי'
שלי
01/07/2008 | 22:39
1. תמיד אבל תמיד אני אשחק עם שלושה קשרים ועוד ווינגר למרכז, לכן אני מחזיק רק ווינגר אחד ברמה נורמלית בקבוצה, ולדעתי זה תמיד ישאר.
2. תמיד ללכת לישון מאוחר בשישי(אחריי יציאה או סתם ללכת לישון מאוחר) לקום ב-9:30 בפאניקה שהמשחק התחיל לראות שהשעה 9:30 להירגע ולהתעצבן שיש עוד שעתיים לחזור לישון ולקום שוב ב13:30 ותמיד שזה באמת קורה אני מפסיד :-\.
3. לא להסתכל במשחקי גביע או ידידות.
4. במקביל למספר 1 הקישור שולט במשחק.
5. הגנה טובה אף פעם לא תזיק(העמדה היחידה שאני מחזיק בה שני אי.טי)
6. שחקני נוער שלא נמכרים בפעם הראשונה אני מחזיק עוד איזה חצי עונה ואז מוציא למכירה אם הוא ימכר זה יעשה רק טוב למכירות עתידיות שלו, ותחשבו על זה.
האטריק >>
לצפיה ב-'משעמם לי,'
משעמם לי,
02/07/2008 | 18:43
1
10 רופאים
לא משנה מה, מתי ובאיזה מצב תמיד יש 10 רופאים למה ברגע שמפטרים חלק משחק אחרי נפצע שחקן.

מעסים זה בולשיט
אני פשוט חושב ככה

3-5-2
95% מהמשחקים אני עולה ככה.

טקטיקה-התקפה מהאגפים
אם יש טקטיקה שאני תוקף איתה רוב הזמן זה מהאגפים, יש ציונים גבוהים ואני מאמן ווינגרים אז- למה לא.....

נגחנים
כיום בקב' אני מחזיק 5 כאלו, התרומה שלהם כ"כ גדולה שזה אדיר ומשתלם.

אם אזכר בעוד-אכתוב
האטריק >>
לצפיה ב-'עוד 2'
עוד 2
02/07/2008 | 18:44
ווינגר לאמצע
מוסיף המון לקישור, תמיד אני עולה ככה ותמיד יש לי ווינגר עם קישור.

11:30 בבוקר בשבת-האטריק
כי אסור לפספס!! גם אם זה פיק או נגד בוט
האטריק >>
לצפיה ב-'הנה שלי'
הנה שלי
02/07/2008 | 19:34
עוצמת האימון תמיד עומדת אצלי על 98%.

מאז ומתמיד יש לי 8 רופאים, לא מפטר ולא מוסיף אפעם.

חוץ מהעונה הראשונה שלי בהאטריק שאימנתי שוערים, כל שאר העונות שלי (5 עונות) אני מאמן קישור - הכי גבוה שהגעתי זה על טבעי.

לרוב בקבוצה שלי יהיו 23 שחקנים - 11 להרכב פותח, 11 הרכב שני לידידות ומשחקים קלים, ומאמן.

מאז שעברתי לאמן קישור 99.9% מהמשחקים שלי אני משחק עם מערך של 3-5-2.

התמחות? לא מעניין אותי. אפעם אנלא אקנה שחקן בגלל התמחות כזאת או אחרת או בגלל שאין לי התמחות מסויימת.

בחיים אבל בחיים אני לא הזזתי או יזיז משהו בשביל האטריק.

חפרתי, זהו לבינתיים.

האטריק >>
לצפיה ב-'אחלה נושא:))'
אחלה נושא:))
03/07/2008 | 00:29
1
המממ
ה"אני מאמין" שלי מתחלק לשני דברים, על הדשא וכלכלי-
על הדשא- קישור קישור וקישור. גם הגנה טובה לא תזיק.
כל קבוצה שאתה בונה, תתחיל מקישור חזק, לפחות ביחס לליגה שלך.

כלכלי- אימון קצר טווח, מספר גבוה של מתאמנים.

האטריק >>
לצפיה ב-'עוד כלל ששכחתי בצד הכלכלי'
עוד כלל ששכחתי בצד הכלכלי
03/07/2008 | 00:31
לא להתפשר על מתאמנים.
התמחות רלוונטית ומשניות תעשינה יחסי ציבור מופלאים לשחקן שלך בשוק.
האטריק >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ