להקות בריטיות

בנדיטוס

New member
להקות בריטיות

איזו להקת עבר בריטית אתם הכי אוהבים? כמובן שהמועמדים העיקריים הם: פינק פלויד, ביטלז, the who, לד זפלין, deep purple, רולינג סטונז וqueen. אני אבחר בthe who

PROJECT:2501

New member
חד וחלק

חד וחלק זה ה rolling stones אולי זה נשמע טיפה שטוח אבל זה מה יש ---------------------------------------------------------------------- He Ainy Heavy He´s My Brother ---------------------------------------------------------------------

Grimble Grumble

New member
בקשר ללד זפלין

הם להקה חצי בריטית חצי אמריקאית מבחינת ההרכב (2 אמריקאים 2 בריטים) אבל בסה"כ הלהקה הוקמה בארה"ב...

Stillwater

New member
אויש כ"כ טוב לדעת כי...

לא הבנתי אך הם הגיעו לחודש בריטניה בטאור רקורדס כל הזמן חשבתי שהם אמריקאים

גרימבל!

נראה לי שהתבלבלת עם להקה אחרת..... חבריי להקת לד זפלין הם כולם בריטים.

Grimble Grumble

New member
צודקת

לא יודע על מה חשבתי באותו רגע כשהפכתי את רוברט פלאנט לאמריקאי (סליחה רוברט)...

הממממ.....

להקת העבר הבריטית שאני הכי אוהבת- לד זפלין כמובן..... אבל.....גם את דיפ פרפל! לא ידעתי שקווין בריטים!

nute kram

New member
דדדדדיייייפפפפפפפ פרפפפפפפפל

מי אמר שזאפה יותר טוב!?!

במילה אחת?

פינק פלויד!!! אין כמוהם, מבחינתי הלהקה מספר אחת אי פעם.. שאת הסיבות כבר פירטטי כמה פעמים. שורה תחתונה, כל אלבום שלהם בשנות ה 70 (למעט אחד, שגם הוא נחמד - obscured), כל ה 7 (אני לא מחשיב את רליקס, הוא אוסף), היו יצירות מופת.

בנדיטוס

New member
אתם צריכים להכריע בהמוניכם!!!!!!

מותר להצביע למספר להקות כמו שלאקי ליטל ליידי עשתה. מותר להצביע עד לשלוש להקות!!!!!! אני מצביע גם ללד זפלין ולביטלז (בפעם הראשונה הצבעתי לthe who , אז נגמרו לי זכויות ההצבעה). התוצאות בינתיים הם: 1)דיפ פרפל ולד זפלין 2)ביטלז, פינק פלויד, רולינג סטונז וthe who. 3)קווין תצביעו בהמוניכם ותשפיעו על אחד הסקרים הכי חשובים שהיו פה בפורום!!!!!!!!!

טוב...

קודם כל להקות הבריטיות החביבות עלי הם הסטונס, הביטלס, וכנראה שגם דיפ פרפל... אבל יש לי שאלה, האם יש דבר כזה להקה ברטית, או שמדובר בלהקות אמריקאיות שחבריהם נולדו בבריטניה?, האם יש ייחוד ללהקות בריטיות?

אני חושב

שהרעיון של הסקר הזה הוא דפוק, 90% מהמוזיקה הטובה שיצאה אז ויוצאת היום באה מבריטניה. ארה"ב רק הרסה המון להקות טובות (ראה יס, ג´נסיס).

electricGirl

New member
ארה"ב אולי הרסה, אבל לא חסרות

להקות טובות שיצאו משם. מטאליקה(יצאו ונהרסו), דרים תיאטר, מגהדת´, גאנס נ רוזס, נירוונה, ועוד...ולא לשכוח גיטרסיטים דגולים כמו סטיב וואי, סטריאני, מרטי פרידמן, ג´ייסון בקר ועוד...

יטבת2

New member
בטח שיש

כמו לכל דבר שיצא מבריטניה. חוש הומור, פוזה, אפשר לומר אפילו גישה לחיים. ביטלס, כי ככה.

למעלה