שבת שלום לכולם....

שבת שלום לכולם....

לא יודעת מה מזג האויר אצלכם אבל פה באילת יש שמשששששששששששש כן שמעתם טוב יש שמש ( אוףף בעסה ואני רציתי קצת גשם !!!!). רוצה לאחל לכולם שבת שלום ... תנוחו תבלו תאכלו טוב תהנו ותעשו כל מה שבא לכם .. אני הולכת לים עוד מעט . ומה לעשות מחר עובדים . אז מאילת הרחוקה ממש חוץ לארץ שלוחה לכם ברכת שבת שלום נשיקה חיבוק ענק ואהבה ממני מכל הלב אוהבת ומאוד מאוד מתגעגעת שבת שלום לכולנו.... שרון :cool:

בת39

New member
שרון....

איזה כייף לך ואני לתומי סירבתי להזמנה תעשי חיים ששבת קסומה וחג שמח ליום המשפחה

הי לך ... :cool:

הי , מה שלומך???? ההזמנה בתוקף רק תגידי מתי את רוצה לבוא... יום משפחה שמח לך מתוקה ושבת שלום אישית לך ממני באהבה שלך שרון

בת39

New member
שרון המתוקה

אני עוד אפתיע יום משפחה שמח ושבת שלום

דספרדו

New member
כי

חשבתי שתהיה שמש לפחות ליום המשפחה ולצאת עם הקטן בכייף וקבלנו יום סוער ובכלל אוהב שמש חורפית

אבל יש הרבה דברים שאפשר ...

לעשות בבית ביום חורפי שכזה.... להביא סרט בוידאו לבשל ארוחת ערב ביחד לשחק מונופול לסדר את הארון וזה רק ההתחלה..... אני הייתי רוצה כל כך מזג אויר חורפי פה באילת , רוצה להתחלף???

נטלי*

New member
נכון!!

להלן רשימה...דברים שיש לעשות! לבשל ארוחת ערב.. <..המומחיות שלך..> לסדר את הארון ..שלי!!! לגהץ...ולקפל כביסה!! גם גם תחתונים! להוריד לי שירים.. להכין לי קפה..!! <כמובן הפוך..שלושה גוונים..>.. ו.. להדליק לי סיגריה! רק אחרי כל זה..אתה משוחרר! במידה ויהיה עוד משהו שאצטרך..<בטוח שיהיה..> אזעיק אותך! 8-p

אני רוצה להבין משהו .....

אני עובדת אצלך??? אם כן אז כמה את משלמת לי ???( צריכה לראות אם זה משתלם לי???) 8-p

דספרדו

New member
מכל זה... מוכן להכין לך רק שוקו.

בכל מקרה לא מוכן לקפל כביסה!!!!!!!!

דספרדו

New member
טוב אני עדיין עובד

חייב לסיים משהו די דחוף מונופול!! אני אלוףףף הארון?!!! לא לא תודה ובטח מתחלף איתך אפילו משאיר לך את הילד {עסקת חבילה אז עד הסוף} ואל תכיני כלום כי הכל מוכן חושבת ששי ירצה להרים כוסית איתי??? {כוסית משקה יא..}

חחחחחחח עד לפה

הילד נשאר איתך 8-p ובשאר אני מוכנה להתחלף... רק תגיד, ושי אמר לי לומר לך שהוא מזמין אותך למשקה ( שהוא יבחר, מתאים?)

נטלי*

New member
שרון...אני רוצה ש מ ש ...!!!!

לעולם בעקבות השמש!!!!! זהו..נראה לי שאני בסוף השבוע הבא באילת!! הולכת בעקבות השמש!

למעלה