מחפש מודלית לציור

moti80

New member
מחפש מודלית לציור

מחפש מודלית שתדגמן לציורים. אני רוצה להראות שיש גבר שסוגד לנשים ולא מתוך חרמנות, אלא מתוך הערצה והערכה.... מס` איי סי קיו - 13705138 GOD IS A WOMAN

קספר

New member
מוטי...

אתה מכיר במקרה את אל בנדי .... ? כן כן זה מנשואים פלוס או באנגלית MARRIED WUTH CHILDREN הקיצר הייתה לו השקפת עולם שאלוהים הוא אישה אבל אישה שמנה ובגלל זה אין לו מזל בחיים,פשששששש היית מאמין לזה ?

moti80

New member
אני באמת חושב שהוא אישה

אבל לא מוחשית או מינית אלא מהותית, אלוהים היא מהות ומבחינה מהותית היא קרובה יותר לאישה מאשר למהות גברית

קספר

New member
ואאלה ?!

תגיד לי רגע,אלוהים שלח או סליחה שלחה לך את המידע הזה אישית בביפר או משהו ? מאיפה אתה יודע ?! מממממ...

moti80

New member
אלוהים הוא אישה!!!!!!!

לא יכול להסביר עכשיו אבל יש הרבה דברים שאני יודע ואתם לא. מה שאני רוצה עכשיו זה רק למצוא אישה לצייר אותה. זהו

moti80

New member
בשמחה

לא משנה לי,לבנה, שחורה, שמנה, רזה. כל עוד זה אישה אז זה טוב

יו........ איזה יו-פי.....

אתה ממש מעריץ אותנו... הא.... חחחח כאילו את המין הנשי... חיחיחיחי צודק... אנחנו הכי הכי שוות.. חיחיחיחיחיייייייי הקיצר.. אז מה אתה אומר אתה אוסף אותי היום ב9? מהבית....

moti80

New member
בכיף

רק תגידי לי בת כמה את קודם...שלא יהיו הפתעות

מוטי......

חמודי... אז תאסוף אותי היום... ב...9..... מהבית.. עלית... צומת הבורסה.... :)) ואם אני לא בכניסה.... תגיד לאמא שלי... (שוקולד פרה עם פיצפוצים) לקרוא לי.. ואם היא לא שם.. אז לאבא.... (צ`אק צ`אק שוקולד מצ`ק צ`ק) OK??????

מוטי.......

אויש נו באמת.... מה אתה לא יודע.... OK..... זה של..... ורד הגליל..... נו.. ככה אתה מעליב את האח שלי....? אח שלי זה טייגר..... אז אתה בא?

moti80

New member
אני באמת מצטער

לא רציתי להעליב או קיי אז אני בא ב-9

למעלה