הפורום מת

nik19864

New member
הפורום מת

נכתבות פה הודעות פה ושם, אבל בקושי בקושי.
והמנהל, נמצא פה בכלל ? זוכר שיש לו פורום לנהל ?
אוי...געגועיי לעשור הקודם...

פייסבוק הרג את הפורומים

הממשק בתפוז מיושן, ולא תומך בשלל האופציות שיש כיום במדיה החברתית, ובקלות השימוש.

nik,

פשוט תכתוב הודעות ותשמור על הגחלת.

ואל תתקמצן לשים קישורים

מת, או סתם אנאכרוניסטי

תראה, כל הסיפור של הפורומים עם הניקים והאלמוניות, נראה טיפשי וילדותי בעולם שאנשים שמים את הקליפה החיצונית שלהם במרכז, שלא לומר על השולחן, בעירום פרונטלי, מפושק רגליים, ויד מושטת היישר למזומנים. או לפחות מושטת למקלדת למען תביעה על הטרדה מינית- העיקר שיהיה קצת ליקליקיים ואגו נפוח כמו חזיר מרחף בשמיים....

בקיצור, למי יש זמן להתעסק בתוכן. יא אללה, זה כל כך מיושן לדבר לעניין, או להתפלסף ליד העניין, כדי ליצור מתח שבסופו נדבר על משהו שיוביל כנראה לעניין?. בקיצור, קח איזה שיר פיצוף אינטרגלקטי ושתהיה לי בריא יא ניק. זכור- עדיף ניק טוב משמן טוב.
(אלא אם יש לך שמן הזייתי כמו של החבר'ה האלה למטה, כמובן...)

arieltr

New member
פנטסטי

מן טירלול כמעט סיקסטיז סייקי שכזה. נהדר לגמרי.
הזכיר לי כל כך הרבה דברים שלא בטוח אפילו מה בעצם. אולי FREEBORNE או THE AGGREGATION

מדובר בלהקת תחפושת

הלהקה הבריטית המצויינת XTC כלהקת פסייכ סיקסטיזית. שזה, בדיעבד, דוגמא טובה גם לאלמוניות/מסתורין וגם לאנאכרוניזם במכה אחת, מי היה מאמין...
לטעמי הם עירבלו שם כל להקת פסייכ אפשרית בטרק הזה (פינק פלוייד מוקדם, איזיביטס, יארדבירדס, SEEDS ועוד כמה גראג'יים יותר אני מניח). יצא ענק.

יאללה עוד אנאכרוניזם פיצוצי לפנים (או -להקת הבריטיפופ היחידה שצריך לשמוע)

בואנה מה זה?!

איך אתה מוחק עשור?
הרבה חברים טובים מהניינטיז ביטלת לי.
חראם...
סוויד, פאלפ ואואזיס
חוץ מלאחרונים מקשיבה עדיין לחברה
גם לוולר ולסטון רוזס,
made of stone הוא אחד השירים האהובים עליי בעולם, כאילו לא עברו להן מיליון שנים.

בקישור שיר בריטפופי שהייתי מחכה לו
ב mtv.

יש לי קצת אלרגיה

משהו שם במבטא הבריטי הקוקני המתפרץ לא יושב לי טוב, קצת מקיא לי על האוזניים. קורה :) ואני לא מבטל את כל התקופה, רק את רובה המוחלט.. סטון רוזס נגיד ממש אחלה!
&nbsp
אבל הסופר פרי אנימלס, יש בהם משהו. בזכות זה שהם מאוד אלסטיים, כלומר בריט-פופ זה רק משהו קטן אצלם, הם מאוד נכנסים לדמות כשהם מחקים את הסיקסטיז, וגם נותנים איזה פאנץ' מוזר משלהם. אז כן תופס אותי.

מעניין אם האלרגיה שלך תתפרץ איתם.

קוראים להם סטלהסטאר(ר*) והם נשמעים בריטים למרות שהם בכלל מניו -יורק.
אפשר לקרוא להם פוסטבריטפופ, אז
אם בא לך להקשיב אז בזהירות...

איך אני יודעת שהם טובים?
כי הקשבתי לאלבומים שלהם
בתקופה שכבר בקושי שמעתי אלבומים שלמים.
באמת שלא הקשבתי להם כבר תקופה,
כיף להיזכר בהם.

התפרצה גם התפרצה

אני מבקש שירשור על טהרת האמריקנה כדי להוריד את הנפיחות באוזניים :)

אמריקה

אז כשאואזיס הוציאו את live forever
אני זוכרת שאמרו שהאופטימיות שלו
היא סמל להריגתו של הגראנג',
יש בזה משהו.

אז פוסט גראנג'
להקה שיש להקליד את המילה band
אחרי שמה...

RIDE TO LIVE

New member
הרמת לי להנחתה. בדקה 4:23 הוא כבר מרסק אותך

שונה מהסגנון המוכר של פאלפ.
הרבה עוצמה יש פה. נדיר ביופיו הקטע הזה של Pulp

arieltr

New member
איזה פגז

אני לא זוכר אפילו פעם אחת שהעדפתי את האחים גלאגר על פני אדון קאקר ולהקתו. פאלפ לא רואים אותם ממטר. ופגעת בול.
הנה עוד פגז מאלבום שכל שיר בו - אמנם נייטיז ואמנם בריטי - פצצה של בריטפופ.

arieltr

New member
ווואוף איזה פיגוז מושלם השיר הזה אהה

האווירה הזו, וואו, מסוג היצירות שתמיד ישארו מדהימות גם בפעם המיליון. הייתי שמח למצוא את זה יום אחד על תקליט, כלומר תקליט עם העטיפה המשובחת הזו ובפנים רק השיר הבודד הזה. זה יספיק לי ויחזיק אותי שמח לעוד די הרבה זמן.

יש לי את שלושת האלבומים הראשונים שלהם, בהתחלה חשבתי שהראשון שלהם הכי טוב. אחר כך חשבתי שהאלבום השני מתעלה על הראשון.
אבל עכשיו המועדף עלי הוא בהחלט השלישי THE SKY'S GONE OUT, שבד"כ די ממעיטים בערכו, אבל עלי הוא עובד מצויין. החצי השני שלו נהדר לגמרי.

tzvika321

New member
יש פה מסיבת פרידה ולא הזמנתם אותי?

מה לעשות, הזמנים משתנים והעולם כפי שאנו מכירים אותו בא לקיצו.

הפורום אולי מת, אבל כוכבים עדיין נולדים.
מי שטרם ראה, כוכב נולד אולי לא סרט מושלם (הוא לא), אבל לידי גאגא מדהימה, והחלק שעוסק במתח שבים אותנטיות ומסחור נפלא בעיני.

למעלה