1. 1972

1. 1972

שרשור שירי מצב רוח.
שירים שאני מאוד מאוד אוהבת

שגורמים להזיז את הראש
לרקוע ברגל
או סתם לחייך.

כולם סוג של וואן היט וונדרס מבחינתי.

אחד השירים הגדולים!

יצא לי להכנס לדיסקוגרפיה של TMBG לאחרונה. ולמרות שאפשר למצוא הרבה דברים מעניינים, מגוונים משעשעים וחמודים, שיר כמו birdhouse in your soul עוד לא מצאתי. זאת הבלחה חד-פעמית לדעתי. שומעים ששמעו הרבה פט סאונדס לפני ההקלטה. וספויילר (או דווקא מחזק) לשלמות המלודית המפעימה הזאת, נושא השיר הוא ----

פנס רחוב (!)

אני אתרום כמה

או לפחות אחד שקפץ לי כרגע לראש. קודם כל, למרות שללהקה למטה יש אלבום וחצי ראויים ביותר בעיני, ובאופן כללי סטייל אדיר ושתי ווקליסטיות מהגדולות בהסטוריה, השירים הטובים שלהם די נשמעים דומים בתכל'ס, ויש אולי רק שיר אחד שיכול לשחק בדמינטון עם הגדולים באמת, זה פה למטה--

וזה מזכיר לי

את החקיינים האיסלנדיים של ה b-52's .. סתם, הם חיקו עוד כמה. סך הכל להקה לא רעה בכלל, עם סולנית מוכרת משהו..

ופיצוץ אחרון לסיום

flo and eddy ,הצמד הדבילי מהצביים, הם כמו שאני רואה את זה, צמד של אלבום ושיר. האלבום הוא ממש טוב, חפשו אותו. לגבי השיר, אני אעזור לכם. ייתכן שזה השיר הכי טוב שנכתב בסבנטיז. מעין פרוייקט מעבדה מצידם- לקחת קצת מכל דבר טוב שהיה במוזיקת הרוק והפופ עד אותו היום (1973) ולדחוף לשיר קצר אחד. רוך, כוחניות, מלודיה, הרמוניות, גיטרות עם צעקות אמוק. ויצא להם אדיר, אשכרה מאסטרפיס של שיר ---

למעלה