וואו מגניב שהפורום הזה עוד קיים

וואו מגניב שהפורום הזה עוד קיים

לא הייתי כאן שנים (ובכלל בתפוז), לתומי חשבתי שהפורומים נסגרו כליל...
כיף לדעת על עוד מקור לדיוני מוזיקה אינטליגנטים.
שתי שאלות (לא קשורות):
1. למה בעצם אתם לא עוברים לקבוצה בפייסבוק? (אני אגב בעד לצמצם את כוחו של צוקרברג אבל סתם מעניין)
2. איך אתם עם פרסומים למופעי מחווה שרלוונטים לקבוצה? מותר / אסור / צריך אישור מקדים?

זה קצת כמו עם כל המצאה חדשה

יש את הרוב שממשיכים עם העדר, ויש את הקומץ שנשאר מאחור, על קרחון מבודד, נאמן לטכנולוגיה הישנה. לפעמים זה מבחירה, לפעמים זה כי אין ברירה אחרת. בכל מקרה, לא תגיד לבנאדם שבוחר להאזין רק לרדיו, שייתקדם כבר ויעבור לצפות בטלוויזיה, בטח לא בימינו... אז בדומה לזה, לי נראה, מההסתכלות הקצרה שלי, שהפורום הזה משמר איזושהי תמימות , טרום העידן הדורסני והשופוני שאנו חיים בו היום. מה גם שלא תוכל להתחמק מזה- כשאתה כותב משהו בפייסבוק אתה מתעסק בהמון בולשיט שלא קשור למוזיקה, הרבה לפני שכתבת אפילו מילה אחת על מוזיקה. זה מדכא את הסיכוי לדיון החכם והמעניין באמת- דיון בו שני אנשים שונים בטעמם, אישיותם והשקפותיהם, נפגשים ולומדים אחד מהשני (איך לגדף טוב יותר צפרדעי פרוג / ניאנדרטלי pאנק / מסריחוני פופ צ'יזי / מי שבא לך... :) ) .

tzvika321

New member
לא נשארו פה הרבה, אז אולי כל האחרים בפייסבוק

אפשר אולי פעם לנסות לארגן שרשור קבוצות מומלצות

חוששני שגם המנהל הוריד הילוך, מה שקצת מוריד את הקטע של אישור מקדים. אם זה פרסום על מוזיקה, שיהיה. יותר גרוע מכלב שמנדנד את הראש זה בטח לא יהיה.

למעלה